Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aethelwulf ve elemanın kapıdaki kavgası efsane olmuş, dört sezon boyunca bu kadar iyi bir döğüş göremedim galiba. Rollo çok iyi anlaşıyor diperleriyle Bjorn ergence kendini kanıtlama peşinde. Paris ve Wessex aynı bölümde gördük, Ragnar ne zaman iyileşecek önce nereye gidecek acaba.

4x3

• buraya şu olcak bu olacak yazan kişiler adamım diye dolaşmasın Sanki biz açıp vikipediden viking tarihine bakamıyoruz aynı şey twd'de var flash'te var game of thrones'da var ne zevk alıyorsunuz ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

quote:

Orijinalden alıntı: DHBSC55

flokiye iyi oldu ama çocuğuna üzüldüm ve neden öldüğünü göstermediler bile, saçma sapan sahneleri uzun uzun gösteriyolar ileri alıyorum artık oraları önemli bazı sahneleri göstermiyolar bile vikings de bozdu kendini.

bazı olayları hızlı geçiyolar mesela bi tane kadın vardı Rolloya aşık eski reisin karısı. Onun ölm sahnesi de çok saçma sapan atlandı

Orda kendini feda etti Siggy. Çocuklar ölse onun yüzünden ölmüş olacaktı.
    Ha ölüm sebebi saçmaydı orası ayrı :D

nıye öldüğünü bende anladım da hersey oldu bıttıye getırıldı çok kısa sürdü :D önemlı bı oyuncuydu bence ölümü gerçekten saçma sapan oldu

• Vikings (2013 - 2020)
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avatar -- 27 Şubat 2016; 15:43:47 >
  • Şu an kış ortamında gördüğümüz Björn, evrimleşip The Revenant'da saldırıya geçen ayıdır.
  • Güzel bölümdü önceki sezonlara göre daha sönük başladı bence ama kesinlikle çok iyi gidiyor.

• Yarışmaya bizde katıldık bakalım inşallah kazanırız.Rollo nun tipi cidden komik olmuş ben tam gülüyordum ki kadında gülmeye başladı.Üstteki teaser da balta veya herhngi bir aletle(büyük ihtimalle balta) öldürme sesi geliyor belki floki veya karısını ölü görebiliriz gelecek böüm.

• Tabuttan canlı çıkacağı kabak gibi ortadaydı, final tatmin etmedi. Krala neden dokunmuyor? Bu adamın saldırdığı yere adamlarının bir kısmını bırakıp geri dönmesi olayı neden hep var? İngilterede yaptı hepsi öldü insanlarının, fransada kardeşiyle geride bıraktı, oradaki insanları da öldü şimdi. Kardeşi düzgün dursa bile bir grup insanla koca parise karşı bir şansın olmaz yine yenilirsin. Spoiler yememek için vikingler ve ragnar hakkında hiçbir şey okumayayım diyorum ama tarihte gerçekten de bu kadar saçma şeyler mi yapmış bu ragnar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the day i tried to live

Tabuttan canlı çıkacağı kabak gibi ortadaydı, final tatmin etmedi. Krala neden dokunmuyor? Bu adamın saldırdığı yere adamlarının bir kısmını bırakıp geri dönmesi olayı neden hep var? İngilterede yaptı hepsi öldü insanlarının, fransada kardeşiyle geride bıraktı, oradaki insanları da öldü şimdi. Kardeşi düzgün dursa bile bir grup insanla koca parise karşı bir şansın olmaz yine yenilirsin. Spoiler yememek için vikingler ve ragnar hakkında hiçbir şey okumayayım diyorum ama tarihte gerçekten de bu kadar saçma şeyler mi yapmış bu ragnar?

İşin komiği ben beklemiyordum Yani unutmuştum aslında kahinin dediğini

• quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Güzel bölümdü. Judith kaymak gibi hatun.. Ecbert adamım tam bir bastard. Bu björn neyin kafasını yaşıyor Bear Grylls'e mi özendin, ak gezen olmayamı karar verdin gezeleyip duruyor. Ragnar tipik türk erkeğini iyi özetliyor, hem aldat hem döv Rollo adamdır.

Kamçılanan apla çok iyi. enteresan kişiler gerçekten.

• Judith dizideki en güzel hatun kaymak gibi balla karıştır ekmeğe ban ye. Ecbert karıdan anlıyor.

• Ragnar'ın Aslaug'u dövdüğü sahnede içimin yağları eridi.

Aslaug: Why are you still angry?
    Ragnar: Because Floki still refuses to admit why he did what he did.
    Aslaug: Because he's right.
    Ragnar: Right?
    Aslaug: What did he do that was wrong? All he did was kill a Christian. Why should he be punished just for that?
    Ragnar: This is not about Christian's or faith. It's about loyalty. And trust. Something you can't understand.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isengardlı -- 28 Şubat 2016; 1:02:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sezon aşmış dizi 2. bölümü yeni bitirdim oha diyorum müzikler, açılar, oyunculuk lan hepsi orgazmik. Dövüş sahnelerine bakın arkadaş neden böyle süper? Tek kılıç darbesi ölsün herkes lan yazık emeklerinize. First Class lan Bizde de muhteşem yüzyıl var kılıcı gören bayılıyor ya da kurtlar vadisi bam bam silah sesini duyan düşüyor adssadasd.
  • Arkadaşlar dizi 5.sezon onayını aldı mı? Yoksa bu son sezon mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Judith dizideki en güzel hatun kaymak gibi balla karıştır ekmeğe ban ye. Ecbert karıdan anlıyor.

Afiyet olsun O nasıl bir tariftir öyle

• Kesinlikle çok mutlu oldum o sahneyi görünce bir bakıma'da ihanetin intikamını almış oldu

• Rollo ashsgdkfşfştöt. Onun dışında güzel bir bölümdü Ragnar yine vicdan akıyor resmen.Helgaya çok üzüldüm :(. O değilde Lagertha yı göremedik bu bölümde :(

• 3. Bölüm ne zaman gelir?

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Kesinlikle çok mutlu oldum o sahneyi görünce bir bakıma'da ihanetin intikamını almış oldu

Hocam ihaneti en başta Ragnar yaptı zaten. Hangi intikam :P Ayrıca gelen kişi normal biri değildi pekde olağan dışı bir durum değil :D
  • Ragnar ın ölümü alle nin elinden mi olacak sizce yılanlar tarafından?

• 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.