Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başıma birşey gelmeyecekse Vikings'in GOT 'dan daha kaliteli dizi olduğunu düşünüyorum .Gerek gerçek tarihi işlemesi gerekse karakterlerin daha iyi olması sebebiyle Vikings izlemeyen adamlar en iyi diziler hakkında yorumlarda bulunmamalı .

Edit:Bu parislilerin alevli okları varsa niye viking gemilerine ve kalkanlarına atmadılar bunları ?Adamların herşeyi tahtadan la , alevli oklar tutuştururdu vikingleri . Burada bi mantık hatası var sanki .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asil Türk Kanı -- 19 Nisan 2015; 5:23:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tenno Heika Banzai

Başıma birşey gelmeyecekse Vikings'in GOT 'dan daha kaliteli dizi olduğunu düşünüyorum .Gerek gerçek tarihi işlemesi gerekse karakterlerin daha iyi olması sebebiyle Vikings izlemeyen adamlar en iyi diziler hakkında yorumlarda bulunmamalı .

Edit:Bu parislilerin alevli okları varsa niye viking gemilerine ve kalkanlarına atmadılar bunları ?Adamların herşeyi tahtadan la , alevli oklar tutuştururdu vikingleri . Burada bi mantık hatası var sanki .

Alevli okla tutuşmazki tahta gemi direk üstünde yanıcı madde olması lazım yağ gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn

quote:

Başıma birşey gelmeyecekse Vikings'in GOT 'dan daha kaliteli dizi olduğunu düşünüyorum .Gerek gerçek tarihi işlemesi gerekse karakterlerin daha iyi olması sebebiyle Vikings izlemeyen adamlar en iyi diziler hakkında yorumlarda bulunmamalı .

Alevli okla tutuşmazki tahta gemi direk üstünde yanıcı madde olması lazım yağ gibi

1 tek okla tutuşmaz tabiki . Aynı gemiye 50 tane alevli ok atarsan o zaman tutuşur .

• Floki iyice cilgina dondu, hristiyan diye kralin en yakjn arkadasjnj oldurdu, kral da hristiyan oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kahin, prenses ayıya taç takacak demişti. fransızlar ise rolloyu ayıya benzetmişlerdi.,bu arada rollonun karısı:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Gisela_of_France
  • Ragnar'ın gerçekten hristiyan olduğunu düşünmüyorum. Büyük bir ihtimal oyun yapıyor. Rollo'da büyük bir ihtimal prensesle evlenecek ve Fransa kralı olacak. Benim asıl merak ettiğim Ragnar'ın sakat oğlu. Çünkü büyük bir savaşçı olacak diye biliyorum...
  • Gerçekten hristiyan olduğuna burdaki çoğu kişi inanmış bile Düşünün ordaki kral ve baş şövalye nasıl inanmasın :):)

Ragnar numara yapıyor kale işte asıl bu şekilde içten fethedilir. Adam boşuna yapacaklarım için özür dilerim athelstan demedi

Son konuşmasında bile " hepinizi dinledim de ne bok oldu artık sıra benim" dedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cubukelemon

Ragnar'ın gerçekten hristiyan olduğunu düşünmüyorum. Büyük bir ihtimal oyun yapıyor. Rollo'da büyük bir ihtimal prensesle evlenecek ve Fransa kralı olacak. Benim asıl merak ettiğim Ragnar'ın sakat oğlu. Çünkü büyük bir savaşçı olacak diye biliyorum...

Önümüzdeki sezon onuda Björn gibi büyümüş bir şekilde görebiliriz diye umuyorum ben hocam ama 2 sezon sonrasına da kalabilir tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Orijinalden alıntı: cubukelemon

Ragnar'ın gerçekten hristiyan olduğunu düşünmüyorum. Büyük bir ihtimal oyun yapıyor. Rollo'da büyük bir ihtimal prensesle evlenecek ve Fransa kralı olacak. Benim asıl merak ettiğim Ragnar'ın sakat oğlu. Çünkü büyük bir savaşçı olacak diye biliyorum...

Önümüzdeki sezon onuda Björn gibi büyümüş bir şekilde görebiliriz diye umuyorum ben hocam ama 2 sezon sonrasına da kalabilir tabi.

İnşallah onlarında hayatlarını anlatırlar da dizi bi 10 sezon felan gider :)
  • Dizi çok iyide bir eksiklik var , o eksikliği nasıl tarif ederim bilmiyorum . Mesela seferlere çıktıklarında savaşmaya gittiklerinde o geçen zamanı bize iyi yansıtamadıklarını düşünüyorum ben . Mesela ne yapıyorlar arada ragnarın çocuklarını gösteriyorlar, geçen bölümde Ivar'ı göstermişlerdi baya büyümüştü . Dikkatsiz izleyen kişiler tüm bu sefer ve savaşı 1 hafta içinde oluyor gibi algılayabiliyor. Benim düşüncem bu yönde

• Bölüm güzeldi.El sahnesi baya iyiydi Ragnar'ın Athelstan'ı gömerken yapacaklarım için özür dilerim cümlesinin daha altı dolmadı.Kesin bir planı var.Son bölümde Ragnar sahneye çıkacaktır.Bu arada dizi ne hemen bitti çok hızlı geçiyor nasıl bittiğini anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Dizi çok iyide bir eksiklik var , o eksikliği nasıl tarif ederim bilmiyorum . Mesela seferlere çıktıklarında savaşmaya gittiklerinde o geçen zamanı bize iyi yansıtamadıklarını düşünüyorum ben . Mesela ne yapıyorlar arada ragnarın çocuklarını gösteriyorlar, geçen bölümde Ivar'ı göstermişlerdi baya büyümüştü . Dikkatsiz izleyen kişiler tüm bu sefer ve savaşı 1 hafta içinde oluyor gibi algılayabiliyor. Benim düşüncem bu yönde

Aynen asıl olay o zaten değil mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence de hristiyanliga gecis falan hikaye..
  • Öncelikle 10 bölümde sezon finali yapan yapımcının ben... Keşke Türk yapımcılar yapsaydı bölüm başı 2 saatten 35 bölüm bankosu vardı..

Gerçek tarihle paralel gittiğinden Ragnar'ın nasıl öldüğü herkesçe bilinen bir şey. O yüzden bu hastalıktan kurtulacaktır. (İnşallah)

Ragnar'ın kuşatmayı kaldıracağını düşünmüyorum. Yaparsa da Björn, Rollo ve Lagerta Ragnar'a rağmen yine saldıracaklardır.

Bence de ne GOT, ne bir başkası; her hafta heyecanla beklediğim, izlerken zevkten dört köşe olduğum başka bir dizi yok.

Bitmeseydin iyiydi be gavurun dizisi..

• El sahnesi iyi güldürdü.
    Ragnar çok hasta umarım ölmez, ölürse dizide büyük eksiklik olur.Dizide ilginç şeyler olacak gibi duruyor.
  • quote:

Bende oyunculuk olarak Vikings'i daha iyi buluyorum hemen hemen tüm oyuncular aynı gerçekmiş gibi oynuyor buda bize yansıyor haliyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

Bende oyunculuk olarak Vikings'i daha iyi buluyorum hemen hemen tüm oyuncular aynı gerçekmiş gibi oynuyor buda bize yansıyor haliyle

Dizi 7-8 oyuncunun etrafında döndüğü için öyle bence. Game of thrones da olduğu gibi Ragnar, Rollo veya Björn ü 3-4 bölüm de bir görseydik, düşünceleriniz aynı olmazdı bence.

• daikataNa~ kullanıcısına yanıt
    Tabi birde o tarafı var.
  • 1.sezonu 2 günde devirdim, hayirlisi artik. Vikings yasam tarzini,dini inanclarini,seferlerini vs.guzel islediklerini düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son bolumu beklıyoruz
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.