Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Vikings (2013)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
7.892
Cevap
133
Favori
239.438
Tıklama
Giriş
      362 Mesaj
      21 Şubat 2015 17:38:36
      quote:

Orijinalden alıntı: Agire Jiyan

quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

quote:

Orijinalden alıntı: LeTissier

Doğru pardon. Evet belli oluyor. Mercia prensesiyle arasında bir şeyler olacağa benziyor.

Kadın dedi zaten. Bu savaşı kazanırsan sana altın ve topraktan daha değerli bir şey vereceğim diye.

ne verecek ki

gönlünü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      4736 Mesaj
      21 Şubat 2015 18:25:53
      quote:

Orijinalden alıntı: CMKNTR

quote:

Orijinalden alıntı: Agire Jiyan

quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

quote:

Doğru pardon. Evet belli oluyor. Mercia prensesiyle arasında bir şeyler olacağa benziyor.

Kadın dedi zaten. Bu savaşı kazanırsan sana altın ve topraktan daha değerli bir şey vereceğim diye.

ne verecek ki

gönlünü

|
      |

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır;
      Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır!

• Yarbay
      2736 Mesaj
      21 Şubat 2015 19:24:51
      Harbiden dizi başladı bi ara durdurdum bi su içeyim diye ben 15 dk geçti sanıyodum 5 dk kalmış

Güzel başladı, heyecanlı geçecek sezon.
      |
      |
      21 Şubat 2015 21:01:13
      Çok iyi bölümdü gerçekten, özlemişim. Bu arada Ragnar'ın son sahnedeki bakışları da ilginçti.
      |
      |

Varlığım Türk varlığına armağan olsun, Ne mutlu Türküm diyene

Fenerbahçe/PS-XBOX-PC
    • Yarbay
      18072 Mesaj
      21 Şubat 2015 21:58:39
      21 Şubat 2015 22:56:21
      Bu dizi 15-20 dk anca olmuştur derken bölümün bittiği tek dizi. İçine hapsediyor resmen bir tek bende böyle değildir heralde?
      21 Şubat 2015 23:14:58
      Harika bir giriş. 10 dakika olmuştur diyorsun bir de bakıyorsun ki 30 dakika geçmiş bile. İnanılmaz akıcı bir dizi. History'i kutlamak lazım.

Dizinin sonunda topluca amcaya girmeleri kardeşi neden bu kadar şaşırttı onu anlamadım. Ne köprü var, ne ok yetişiyor.. Ne olacaktı onu anlamadım. Bile bile mağlubiyet aldılar. Zannımca da Kwenthrith ile Ragnar arasında bir şeyler olur. Fazla iş atıyor. Ragnar'ın kuş zevkli. Odin'in gücüyle birlikte beline kuvvet sevgili Lodbrok.
      21 Şubat 2015 23:54:19
      quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Harika bir giriş. 10 dakika olmuştur diyorsun bir de bakıyorsun ki 30 dakika geçmiş bile. İnanılmaz akıcı bir dizi. History'i kutlamak lazım.

Dizinin sonunda topluca amcaya girmeleri kardeşi neden bu kadar şaşırttı onu anlamadım. Ne köprü var, ne ok yetişiyor.. Ne olacaktı onu anlamadım. Bile bile mağlubiyet aldılar. Zannımca da Kwenthrith ile Ragnar arasında bir şeyler olur. Fazla iş atıyor. Ragnar'ın kuş zevkli. Odin'in gücüyle birlikte beline kuvvet sevgili Lodbrok.

Aynen bende orayı anlamadım. Bir de ok attırıyor askerlerine. Kwenthrith dedi zaten Ragnar'a savaşı kazanırsan altın ve topraktan daha değerli bir şey vereceğim diye.
      |
      |

• Yarbay
      4736 Mesaj
      21 Şubat 2015 23:57:06
      quote:

Bu dizi 15-20 dk anca olmuştur derken bölümün bittiği tek dizi. İçine hapsediyor resmen bir tek bende böyle değildir heralde?

Tabi ki değil hocam. Cuma günü izlerken baktım bir anda dizi bitti dedim ne oluyor lan? Bende sanıyorum 10 dakika falan geçti. Dizi bitmiş haberim yok. Hapsediyor insanı.
      |
      |

• Yarbay
      5250 Mesaj
      22 Şubat 2015 00:09:37

Sulu tarım yapar artık Ragnar ile..
      |
      |
      Bahsedilenler: Xabir
      22 Şubat 2015 00:16:53
      quote:

Sulu tarım yapar artık Ragnar ile..

Yapmazlar mı ayıpsın.
      |
      |

• Yarbay
      6115 Mesaj
      22 Şubat 2015 02:30:30
      Çok güzel başladı,bıraktığı yerden devam ediyor diyebiliriz.Yalnız bir ton entrika dönüp işlerin bka saracağı fikri acayip huzursuz ediyor beni.Promolardan az çok belli oluyor nelerin olacağı.Bu sezon bizi üzecek bir kaç ölüm olacak gibi de olmasın bea.
      |
      |

Μολών λαβέ
    • Yarbay
      3581 Mesaj
      22 Şubat 2015 03:40:11
      3x1

Şu amcayla abinin ordu dizişi ne öyle ya? Biri Avrupa yakasına, biri Asya kıtasına ordu dizmiş. Resmen Ragnar'lar galip gelsin diye saçmalamışlar. En salak komutanı getirsen, gene ayırmaz o orduyu öyle. Bi de ok atıyor amcasına yardım için diğer kıtaya. Bildiğin kıta ya

Gondorian
      Ranger of Ithilièn
    • Binbaşı
      1632 Mesaj
      22 Şubat 2015 04:06:07
      Valla güzel başladılar sezona, olayların hızlı akması diziyi ayrı güzel kılıyor başka dizi olsa şu savaş için 4-5 bölüm beklerdik.

Lagertha her zamanki gibi müthiş, gözümüz doyuyor resmen. Ragnar'ın boş boş baktığı sahneler çok hoşuma gidiyor ya adam harbi iyi rol kesiyor. Ayrıca şu saç sakalı biz yapsak sokağa çıkamayız ama adamda müthiş karizma durmuş.
      |
      |
      22 Şubat 2015 06:11:31
      Ragnar Reddit'te soruları yanıtlıyor isteyen sorusunu sorabilir belki cevap verir.
      |
      |
      22 Şubat 2015 12:48:38
      quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

3x1

Şu amcayla abinin ordu dizişi ne öyle ya? Biri Avrupa yakasına, biri Asya kıtasına ordu dizmiş. Resmen Ragnar'lar galip gelsin diye saçmalamışlar. En salak komutanı getirsen, gene ayırmaz o orduyu öyle. Bi de ok atıyor amcasına yardım için diğer kıtaya. Bildiğin kıta ya

Sorma hocam ya bende anlam veremedim. Arada köprü yok birşey yok neden o kadar şaşırdı anlamadım. Şey sandı sanırım Ragnar orduyu ikiye bölüp öyle gönderecek sandı da. Bir de utanmadan ok atın diyor.
      |
      |

• Yarbay
      7617 Mesaj
      22 Şubat 2015 13:45:24

Hangi insan o ordunun ikiye bölüneceğini düşünür ki? Çok saçmaydı orası aslında.
      |
      |
      22 Şubat 2015 15:03:31
      quote:

İlerde Björn-Kwenthrith olur bence...

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"

• Yarbay
      3858 Mesaj
      22 Şubat 2015 15:08:36
      quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

İlerde Björn-Kwenthrith olur bence...

Porunn, o kraliçeyi doğrar atar o zaman :D
      |
      |
      Üç gözlü bir karganın üç gözü olmalı. Bunun sadece bir gözü var, o da kırmızı. Bran, meşale ışığında bir kan gölü gibi ışıldayan gözün onu izlediğini hissedebiliyordu. Lordun diğer gözünün olması gereken yerde ince ve beyaz bir kök büyümüştü. Lordun göz çukurundan çıkan kök, adamın yanağına inmiş ve boğazına girmişti.
      "Sen üç gözlü karga mısın?" -Bran Stark

• Çavuş
      55 Mesaj
      22 Şubat 2015 15:30:18
      sondaki savaş için başka dizide sezon finalini beklerdik böyle devam vikings
      |
      |

Reklamlar
sohbet
Ankara Web Tasarım
üniversite
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.