Şimdi Ara

Viewsonic XG2401 Oyuncu Monitörü 1ms 144Hz AMD Free Sync Türkiye'de (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
6
Favori
23.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2hafta sonra almak istiyordum ürün vatan ve n11 üzerinde 1200-1300 arasındaydı almama 6 gün kala bir baktım ürün heryerde 1600-1500 aralığında çıkmış biraz daha baktım tek mediamarkt da 1300tl idi oda bugün 1500 e çıkarılmış fiyatının artma sebebiyeti nedir ? böle artarsa rakip monitörler daha kaarlı oluyor
    + sanırım indirimi bitmiş heryerde peki yakın zamanda indirimi olucakmı aynı modelde ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzgurkan -- 23 Haziran 2017; 4:44:5 >
  • someoneme kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bu modelin incelemesine bakabilirsiniz.

https://www.technopat.net/2016/08/10/viewsonic-xg2401-oyuncu-monitoru-incelemesi/
  • Merhaba,

2-20 Haziran tarihlerinde %18 KDV indirim kampanyası yaptık. Bu nedenle fiyatı 1250TL seviyesindeydi. Şu an kampanyamız bittiği için tekrar fiyat eski seviyesine çıktı.

bilginize,
  • yakın zamanda tekrardan indirim olucakmı ?
  • Merhaba,

Şu an sadece XG2401 modeli özelinde kampanyamızı yeniden kurguladık.

http://kampanya.viewsonicclub.com
  • indiriminizin zamanı çok manidar oldu 9gün önce asus aldım böle şans olmaz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzgurkan -- 13 Temmuz 2017; 1:33:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viewsonic Türkiye

Merhaba,

Şu an sadece XG2401 modeli özelinde kampanyamızı yeniden kurguladık.
    http://kampanya.viewsonicclub.com

Selamlar. XG2401'in HDMI portlarının HDCP desteği nedir acaba? İnternette, ürünün sayfasında falan hiçbir bilgi bulamadım bu konuda. Birçok diğer üretici bu bilgiyi paylaşıyor ürün sayfalarında. Sizin bu konuda bir bilginiz vardır diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ziggystardust -- 21 Temmuz 2017; 15:23:39 >
  • ziggystardust Z kullanıcısına yanıt
    Merhaba araştırıp dönüş yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viewsonic Türkiye

Merhaba,

2-20 Haziran tarihlerinde %18 KDV indirim kampanyası yaptık. Bu nedenle fiyatı 1250TL seviyesindeydi. Şu an kampanyamız bittiği için tekrar fiyat eski seviyesine çıktı.

bilginize,

Bu kampanyayı kaçırdık yenisini bekliyoruz. Benim gibi bekleyen çok arkadaşımın olduğuna inanıyorum.

İyi çalışmalar.
  • Bende almayı düşünüyorum bu monitörü ama kampanyalı olarak. Fiyatı yüksek su an 1600 tl gibi bir rakama satılıyor cogu yerde.Şöyle 1000 - 1100 tl gibi bir rakam çok iyi olurdu.
  • Ürün şu anda Hepsiburada'da 1075 TL.

Hoparlörü nasıl acaba test videosu bulamadım.
  • KonnoYuuki kullanıcısına yanıt
    İki adet küçük hoparlörü var, beklentiniz nedir bimiyorum ama iş görecek seviyede ses çıkarıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KonnoYuuki kullanıcısına yanıt
    1075TL nerede gördünüz hocam?

• Shellot kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada da KDV indirimi ile 1075 liraya geliyordu, şu an 1265 lira gözüküyor..

• arkadaşlar merhaba
    monitörü yeni aldım, daha önce asus vs248h kullanıyordum.
    ekran kartım msi r7 370 4g, karta monitörü display port ile bağladım ama ufo test sayfasına girince hz'i 60 olarak göstermekte, masaüstü ayarda 144 hz ve monitörün infosunda v.frequency 144.1 hz olarak gösteriyor, ekran kartından mıdır bilen var mı ?
     Viewsonic XG2401 Oyuncu Monitörü 1ms 144Hz AMD Free Sync Türkiye'de

edit:
    firefox ile test ettiğimde sonuç değişti chrome sınırladı bir şekilde sanırım sorun bulunmuyor.
     Viewsonic XG2401 Oyuncu Monitörü 1ms 144Hz AMD Free Sync Türkiye'de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acegod -- 23 Ağustos 2017; 17:38:0 >

• Bende bugün Mediamarkt'tan siparişi verdim. Gelince nasıl olduğunu editlerim hadi bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ruhsuz__

İki adet küçük hoparlörü var, beklentiniz nedir bimiyorum ama iş görecek seviyede ses çıkarıyorlar.

Beklediğimden iyi çıktı, memnun kaldım.
  • Sayfasında iki tane driver var hangisini yüklememiz gerekiyor acaba? (Standard Monitor Driver Signed Windows 10 x64 / Standard Monitor Driver Unsigned Windows x64 ) Signed olanı yükleyince uyarı veriyor ?
  • Monitör bugün elime ulaştı, şansıma ne bir ölü piksel ne de başka bir sorunu var. Neredeyse ilk defa aldığım bir elektronik ürün sorunsuz olarak elime ulaştı :D Monitörü Ps4, Nintendo Switch, Wii ve 1060'lı notebook üzerinde denedim(Wii'yi Wii2Hdmi adaptörüyle bağladım) Ps4'te çok temiz bir görüntü sundu baya memnun kaldım, Nintendo Switch'in menüsünde kalite fazla hoşuma gitmedi, ancak oyunlarda bir sıkıntı yok gayet güzel, Wii'yi adaptörle bağladığım için ve Wii en fazla 480p desteklediği için baya saçma bir görüntü elde ettim, bi 30 dk oynayınca alışıyorsun ama bildiğim kötü yani :D ve son olarak gtx 1060'lı notebook'uma displayport kablosuyla bağlayıp 144hz'i denedim. Notebook'umun monitörü ips 75hz G-Sync'li olduğu için renkler biraz gözüme battı ips'ten sonra ama alışılmayacak gibi değil. Oyun olarak Overwatch denedim(önceden ekranım 75Hz iken en yüksek ayarlarda sabit 75 alıyordum ancak 144 alamadım tabi ki, o yüzden bende çok göze batmayacak şeyleri kısarak 130-200 fps arası alacak şekilde ayarlayıp öyle test ettim) notebook'un kendi monitörü G-Sync+75hz olduğu için zaten oldukça akıcı bir görüntü sunuyordu o yüzden 144'ü ilk gördüğümde öyle oha bu neymiş diyecek bir fark göremedim ama bir süre 144hz'de oynadıktan sonra monitörün kendi ekranına döndüğümde çok rahatsız edici seviyede olmasa da yavaşlığı hissettim. Ancak g-sync kapalıyken kullandığım 75hz ile 144hz arasında bagağı bir fark var hali hazırda kullandığınız monitör G-Sync değilse bayağı bir fark hissedeceksiniz tavsiye ederim gayet güzel bir monitör olmuş.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.