Şimdi Ara

Viewsonic XG2401 Oyuncu Monitörü 1ms 144Hz AMD Free Sync Türkiye'de (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
6
Favori
23.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba 24 inch xg2401 i yakin zamanda bulamayacak miyiz yani?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viewsonic Türkiye

Merhaba,

Maalesef bu modelin üretimi yakın zamanda bitecek. Bu modelin yeni versiyonu 27" 1ms 144Hz ağustos ayında Türkiye 'de satışta olacak.

Ben monitörü temin ettim ancak 60 hz yi geçmiyor neden olabilir
  • sonerhac kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bu modelimiz şu an Türkiye'de satışta. Siz nereye baktınız nasıl yardımcı olabiliriz?
    İnternetten mi sipariş etmek istersiniz?
  • ownerplus kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Eğer onboard bir ekran kartı ile bağlarsanız maalesef yüksek değere çıkamazsınız. Kullandığınız ekran kartı markasını, bağlantı yaptığınız kabloyu paylaşabilir misiniz?
    Ek olarak, ekran kartının sürücüleri güncel mi rica etsek kontrol edebilir misiniz?
  • Viewsonic Türkiye kullanıcısına yanıt
    merhaba.siz yakinda uretimi durdurulucak dediginiz icin sordum.su an degil nisan ayi icinde almayi planliyorum.o yuzden o zaman bulamam diye endiselendim.

O zaman yanlış ifade etmişsiz. Kusura bakmayın.

XG2401 modeli devam edecek. Eylül ayında 1ms 144hz olarak 24" ve 27" olarak yeni modellerimiz gelecek. Fakat şu an XG2401 modelimiz devam ediyor hiç bir sıkıntı yok.
    tesekkurler.su anki xg2401 ler 24 inch 144 hz ve 1 ms degiller mi zaten? yada yeni modellerde ne gibi yenilikler olur beklemeye deger mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • monitoru aldim ama guzel bi renk profili vericek var mi? parlak canli bi goruntu istiyorum.

• driver da yukleyemedim.

Merhaba,

Detayları technopat incelemesinde bulabilirsiniz.

https://www.technopat.net/2016/08/10/viewsonic-xg2401-oyuncu-monitoru-incelemesi/

Menü üzerinden kendi zevkinize göre renk ayarları yapabilirsiniz.
  • Kullanan arkadaşlar memnunmu almayı düşündüğüm bir monitör?
  • XG2401, XG2401MH ve XG2401MH-2 modelleri arasındaki fark nedir?

@Viewsonic Türkiye
  • 37jj kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

XG2401 doğru modeldir. XG2401MH ise hatalı yazım. XG2402 modelimiz şu an stoklarda yok. Bu sene içerisinde gelecek bir modelimiz. Halen devam eden modelimiz XG2401 'dir.
    Merhabalar. Türkiye'de şuanda xg2401 bulunmuyor gibi bir durum var açıkcası. Stoklar bitti veya bitmek üzere. Son satanlar da 1600 civarından satıyor. Daha geçen hafta mediamarkt 1300 liraya veriyordu. Stoklar ne zaman yenilenecek veya bu fiyatlar ne zaman aşağıya inecek acaba?
  • 4nt0ny kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

XG2401 stoklarımız tükenmişti, fakat şu an XG2401 tekrar stoklarda. Fiyat olarak 1.300tl bir kampanyaydı. Kampanya sonrasında fiyatlar normal seviyeye çekildi.

Şu an ürünün tavsiye tüketici fiyatı 365 usd + KDV bandındadır.

Media Markt, Vatan Bilg. Hepsiburada, TekraMarket, Itopya, Incehesap, Inventus, Adeks, Teknobiyotik gibi iş ortaklarımız üzerinden temin edebilirsiniz.
    Tekrardan merhaba. Sanırım karne indirimi başlamış %20 olarak. Fiyatlar sadece tek bir sitede inmiş görünüyor. Mediamarkt ve diğer ortaklarda kdv indirimi yapılmamış henüz bununla ilgili bir bilginiz var mı acaba?
  • 4nt0ny kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Fiyatlar revize olmuş olmalı. Dün başladığı için eksikler vardı. Düzelecektir.
  • XG2401' i renk kalitesi açısından IPS paneller ile kıyaslayabilecek olan var mıdır? Normal bir TN panele göre renk kalitesi açısından ne kadar başarılıdırlar?
  • bemyler bende bu monitorden var bisey sormak istiyorum.ekrsn kartim yok islemcinin ekrsn karti var ve suan hdmi la baglaniyom.ben kac hz alabilirim.intel ayarlarinda 120 hz var ama bi yerde hdmi ile en fazla 60 alirsin diye bisey gordum.su an kac hz aliyorum emin degilim.

hdmi'ın versiyonuyla alakalı diye biliyorum. 1.2 veya 1.4 olan versiyonu 120hz destekliyordu hdmi'da yamulmuyorsam...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.