Şimdi Ara

Viewsonic Monitor 999 Tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
5.104
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam kendi siteinde dahil yazmıyor bi ust modelde var fakat 1200 tl olanda olmadığı söyleniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • can06180 C kullanıcısına yanıt
    O monitörde freesync vardı keşke alsaydınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şimdi bu monitorde freesync var mı yok mu

• Şimdi ben rekabetçi olarak FPS oynuyorum genelde. Curved monitör FOV'u arttırıyor ama bu biraz dikkat dağıtıcı olabilirmiş araştırdığıma göre. Aynı şekilde 24 inç bir ekranın curved olmasının pek bir mantığı olmadığını okudum internetten edindiğim kısa araştırmalara göre minimum 27 öneriyorlar. Ben James Donkey ile devam edicem pek kötü bir marka olduğunu düşünmüyorum burada abartıldığı kadar mekanik klavyesini kullanmıştım ve memnun kalmıştım açıkçası bunun yanında steelseriesten tut razer'a kadar çoğu markayı kullanıp daha çok sorun yaşadığım oldu.
  • yusuf4235 kullanıcısına yanıt
    Hocam net bir bilgi yok ama viewsonicde var fakat mside kendi sitesinde oldugu yazmıyor fakat bazi forumlarda olduğu yaziyor o yüzden bence net birsey yok

Msi nin kendi sitesinde özellikle var yazıyor yanlış gördünüz sanırım

• 1000 TL'ye 24" FullHD monitor fırsat oluyormuş ha vay be, ben çok geride kalmışım. 10 yıl önce falan almıyor muyduk biz bunları?
  • 10 yıl önce 144 hz varmıydı ?
  • Şu anda bende bu monitörü almaya karar verdim. Fakat fiyatı 1350 TL. Sizce yine de değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: isofix46

Şu anda bende bu monitörü almaya karar verdim. Fakat fiyatı 1350 TL. Sizce yine de değer mi?
    birk<ç gün önce kdv indirimi ile daha ucuza satıldı diye ghatırlıyorumm. o kadar ücreti gözden çıkardıysanız şu ürün birkaç gün önce 1500dü. kdv indirimi ile yine düşer fiyat

https://www.hepsiburada.com/msi-optix-mag241c-23-6-144hz-1ms-hdmi-display-full-hd-curved-oyuncu-monitor-p-HBV00000F3L9J

• Evet onu kaçırdım ne yazık ki. Bu benim bütçeme fazla hocam. O ürün tekrar düşer mi acaba bekleyeyim mi? Farklı ürün veya o ürün yine de bu fiyatıyla alınır mı sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: isofix46

Evet onu kaçırdım ne yazık ki. Bu benim bütçeme fazla hocam. O ürün tekrar düşer mi acaba bekleyeyim mi? Farklı ürün veya o ürün yine de bu fiyatıyla alınır mı sizce?
    düşer yine fiyat. axess kk varsa gg de 1200e gelir. ben pek oyun oynamadığım için yorum yapamam ama ışık sızması var mı ona bakmak lazım.
  • isofix46 İ kullanıcısına yanıt
    Ben monitoru aldım kardesim başta panel arızalaydi aradim hepsiburadayi degisim yaptilar şuan cok iyi ya fiyatına göre ben memnunum şahsen

1000 TL ye mi aldınız hocam siz?

• Hepsiburada nın indirimini mi beklesem tekrar gelir mi yoksa gittigidiyor dan chip para ile 1210 a geliyor ordan mı alsam?

• isofix46 İ kullanıcısına yanıt
    Evet hocam black fridayde 1000 tl ye almıştım

• fırsat bitmiş altına ne yazıyorsunuz illa sövdüreceksiniz ya.

gidip monitör konusu altında inceleyin yorum yapın.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.