Şimdi Ara

Viewsonic Monitor 999 Tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
5.104
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • James donkeyin monitörün u almayi düşünüyordum fakat bu daha uygun geldi hem VA panel hem curved mavi ışık filtresi falan bulunuyor bunu almayi düşünüyorum james donkey yerine sizce nasil??

https://www.hepsiburada.com/viewsonic-vx2458-c-mhd-24-144hz-1ms-hdmi-display-dvi-freesync-full-hd-curved-monitor-pm-HB00000F4VYQ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• James Donkey' i tercih etmenizi önermem. Üzerine marka etiketi yapıştırılmış, fason üretim bir monitör. Viewsonic fiyatına göre iyi gibi duruyor fakat ben olsam sabrederdim. Bugün olmasa da yarın(Lafın gelişi..) ister istemez düşük fiyattan satmaları gerekecek. Tabii insanımız sabredemeyip ne kadar ucuz diyerek 999 TL' ye tüm stokları tüketmeye kalkar ise iş başka..

Samsung QLED monitörler için takipteyim. 1400 TL' nin altını gördüğü takdirde siparişini geçeceğim, bütçenizi zorlayıp Samsung C24FG73 modelini Amazon üzerinden takip edin derim. 1400 TL'nin altında düşer ise o fiyata alınabilecek en iyi, her şeyi yerinde olan bir monitör.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-22C714979 -- 23 Kasım 2018; 13:50:5 >
  • https://www.hepsiburada.com/msi-optix-mag241c-23-6-144hz-1ms-hdmi-display-full-hd-curved-oyuncu-monitor-pm-HB00000F3L9I
    bu monitör nasıl hocam bilginiz varmı fazla arastırmadan sabah dırek sipariş geçtim nette pek bi açıklamada bulamadım kullanıcı incelemesi falan acaba iademi etsem karar veremedim işin garibi bu modeli satan HB dısında yer yok aslında sizin belirttiğiniz samsungu takıpteydım gece hepsi buradada 1527 dustu amazon tr de dun 1350 tl den gıtmıs anında tuketmısler
  • yok mu şöyle 2k monitör güzel fiyata :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaenerysStormborn

yok mu şöyle 2k monitör güzel fiyata :(
    2k'yı napcan hocam diğer sipariş ettiğinden vaz mı geçtin
  • ömr0681 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynisini bende dusundum fakat ekran kartim amd oldugu icin freesync desteklemiyormus herhalde bu yüzden vazgeçtim bu monitorden

• james mi viewsonicmi beyler aynı para
  • Ekrann kartim benim hd 7850 beyler 144 hzde herhangi bir sıkıntı çıkarır mi yakin zamanda degistircem fakat suan 7850 var elimde?

• can06180 C kullanıcısına yanıt
    AMD ekran kartları Freesync teknolojisi ile uyumlu?
  • Biraz cümle lerimde hata yapmisim herhalde de bu arkadasin attigi monitor freesync desteklemiyor benim ekran kartim amd bu yüzden vazgectim ondan bunu demek istemistim

• James alacağınıza bunu alın tabiki.
    Freesync zaten AMD kartların teknolojisi ancak AMD de bu teknolojiye destek veren kart modelleri sınırlı diye biliyorum buna bakmak lazım
    salı günü kargoya verilecek yaıyordu oglen 1 de kargoya verdıler gelsın bakalım umarım sorunsuz olur
    iade falan derken ömür tüketmek istemiyorum.
  • ömr0681 kullanıcısına yanıt
    Bende aldim bi viewsonic bakalim hayirlisi artik 7850 biraz eski bi kart ama insallah sıkıntı olmaz sizide hayırlı olsun hocam gule gule kullanin

• *GameOver* kullanıcısına yanıt
    hangi diger siparis hocam

Tesekkurler hocam sizede hayirli olsun

• VIEWSONIC gtx750 ile nasıl olur dersiniz

• TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    siz hangi oyunda 60 fps nin üstüne çıkıyorsunuz o ekran kartıylada 144 hz monitör bakıyorsunuz ?
  • rx580 ile kullanacağım. son karar nedir şimdi beyler viewsonic mi alalım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4everr

rx580 ile kullanacağım. son karar nedir şimdi beyler viewsonic mi alalım?
    Hocam ben James donkey 24.5 aldım. Üzerine aoc g246fq aldım ama iade edeceğim aoc'u. Şimdi bide bunu gördüm. Ama bu curved olduğu için oyunlarda görüş vs nasıl olur bilemediğim için bunu almayacağım donkey ile devam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bahsettiğiniz monitörün freesync desteği var.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.