Şimdi Ara

Viewsonic M2 LED Projeksiyon incelemesi (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
629
Cevap
17
Favori
50.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar hayırlı akşamlar m2e cihazım dan çok fan sesi gelmeye başladı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ve Garanti de ne yazık ki KVK ne yapmam gerek bazen gerçektende rahatsız edici seviyede oluyor

• Muco-46 kullanıcısına yanıt

Havalar Isındıkça, cihazlardaki fan sesi artmaya başlıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M2 cihazım açıldığıdın ilk başta otomatik odaklanma yaparken bulanık şekilde kaldı. Manuel odaklanma da işe yaramıyor? Ne yapmam lazım. Bu bir kronik sorun mu? Önce iade ettiğimiz cihazda da aynı şey olmuştu. Yardımcı olacak olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler, m2 projeksiyon incelemesi konu başlığından sizin konu hakkında bilgili olduğunuzu gördüm o yüzden size birkaç sorum var. @OlguErhan

Cihazı yeni aldım henüz ulaşmadı elime ancak bu cihazda google play üzerindeki bein connect uygulamsı var mı varsa 1080p olarak izleyebiliyor muyum?

yoksa ekstra mi stick tarzı ürünlermi almam gerekir?

netflix de 1080p izleyebiliyor muyum ekstra bir şeye gerek duymadan?

• kırnapcı K kullanıcısına yanıt
    Google play stoee olmadigi için bu dedikleriniz yapamazsınız. Aptoide uygulaması üzerinden bir şeyler yapılabilir ama tadı en iyi TV stickmile çıkar.

• f1daiu56 F kullanıcısına yanıt

evet ürünü aldım kullandım ve aptoide tv de bein connect veya tod uygulaması yok. Apk ile yüklediğimde de beinsports projeksiyonlar için şöyle bir şey yapmış, maç anında projeksiyon görüntüsünü vermiyor ekranı karartıyor (maç hariç diğer kanalları açıyor o an). Direkt projeksiyon içerisinde uygulamadan izlenmiyor (bir yolunu bilen varsa bilgilendirebilir). Şu an için hdmi ile laptop üzerinden izleyebiliyorum. Netflix de henüz apk larından bile 1080p ye ulaşamadım max 480p :/

• yeni güncelleme sonrası fena güzelleşti görüntü hala bence en iyi seçim.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.