Şimdi Ara

**VİESSMANN VİTODENS 50-W** Kullanıcıları (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
11
Favori
65.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O ne oluyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kombici_Olduk K kullanıcısına yanıt
    ne ne oluyor?
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    Pprc?

• Kombici_Olduk K kullanıcısına yanıt
    bildiğimiz klasik kalorifer sistemi süpürgelikten giden plastik iki borunun oluşturduğu sistem aynı sistemi zemin altı da yapabilirsin
  • ALTILIM A kullanıcısına yanıt
    avrupadaki vitodens 50w lerde pompa 100pW türkiyede üretilen bir partide de 100pW olduğunu duydum
  • 03/2014 servis İşleticisi ve montaj klavuzunda maximum elektrik tüketimi 118 watt yaziyor. 09/2015 kitapçığında ise maximum elektrik tüketimi 78 watt yaziyor. Pompa 85 pw kullanildiysa bu değerde bir hata yokmu??? Fanı hic elektrik tüketmese dahi maximum elek.tüketimi pompa değerine göre 85 watt üstünde olmasi gerekmez mi??? Yoksa daha düşük pompamı kullandilar

merhaba

viessmann vitodens 50w ve vitotrol 100rt lv oda termostatı uyumu nasıldır?

bu termostatın internette modülasyonlu olduğunu okudum ama yaşadığım yerde satan on-off diye satmaya çalıştı. modülasyonlu olup olmadığı hakkında bilgiye sahip olan var mı?

bu termostatı kendim bağlayabilir miyim? kombinin altında köprü atılmış bir klemens var. bu kısma mı bağlamalıyım?

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

• bulunduğum ile yeni doğalgaz geldi ve işin acemisiyiz.kombi olarak viessmann 050t kombiyi tercih ettik.oda termostatı olarakta vitotrol100 utdb rf2 modelini bağlattık.termostat üzerinde gerekli ayarları yaptık ama belirlenen sıcaklığa gelmesine rağmen ve sinyali alıcısına göndermesine rağmen kombideki gazı kesmıyor ve ekrandaki alev ışığı yanmaya devam ediyor.acaba servis termostatı yanlış bir şekilde mi bağladı.bu termostatı kullanan varsa yardımcı olabilirse çom memnun olurum.

• 30 dereceye ayarladım bu şekilde sürekli yükseliyor sorun nedir acaba

**VİESSMANN VİTODENS 50-W** Kullanıcıları

**VİESSMANN VİTODENS 50-W** Kullanıcıları

• 30c den 85c ye yükselmemesi gerekir.anakartta sorun olabilir.servisi çağırmanız gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

30c den 85c ye yükselmemesi gerekir.anakartta sorun olabilir.servisi çağırmanız gerekiyor

Hocam derece yine 30’da ama içerdeki suyun sıcaklığı mı 85’e yükseldi anlamadım bir de 1 saat çalışıp geri kapanıyor

• normal değil mutlaka yetkili servisi çağır
    Hocam dediğiniz gibi yaptım az önce servis geldi ben cihazı servis moduna almışım ondan böyle yapıyormuş falan filan dedi tekrar ayarladı gitti. Bakalım yine aynısını yapmaz umarım.

• inş yapmaz
  • quote:

inş yapmaz

Ustam konuyla ilgisi yok ama ozellikle size sormak istiyorum airfel dijifix duo komsum benden bilgi almak istedi bende size sormak istedim bu kombi hakkinda bilginiz varmi birde buna es deger fp urunu ne alinabilir

• derrreci D kullanıcısına yanıt
    airfel digifix duo iyi cihaz, digitel duo ile aynı kombidir aslında, lcd ekranı küçük düğmeleri gösterişsiz.hidroblok grubu pirinç anakart siemens alınabilir aynı fiyat diliminde eca proteus plus blue,bosch class 2000,baymak eco 24fi alınabilir aralarında kayda değer fark yok bosch daha sessizdir o kadar
  • quote:

airfel digifix duo iyi cihaz, digitel duo ile aynı kombidir aslında, lcd ekranı küçük düğmeleri gösterişsiz.hidroblok grubu pirinç anakart siemens alınabilir aynı fiyat diliminde eca proteus plus blue,bosch class 2000,baymak eco 24fi alınabilir aralarında kayda değer fark yok bosch daha sessizdir o kadar

Tesekkur ederim bosch modeli en dusuk modelimi bizim apartmanda komsunun bosch un en dusuk modeli var fatura hep fazla geliyor clasic heralde

• derrreci D kullanıcısına yanıt
    bosch classic piyasadan kaldırıldı bosch ta en düşük model bosch class 2000w iş görür sorunsuz cihaz çift eşanjörlü 22kW kapasitede sessiz çalışır bir de bosch class 6000w var hem modülasyonlu hem de on-off oda termostatı takılır,class 2000'e sadece on-off oda termostatı takılır kayda değer tek fark bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disintegration -- 6 Kasım 2017; 11:33:52 >
  • quote:

bosch classic piyasadan kaldırıldı bosch ta en düşük model bosch class 2000w iş görür sorunsuz cihaz çift eşanjörlü 22kW kapasitede sessiz çalışır bir de bosch class 6000w var hem modülasyonlu hem de on-off oda termostatı takılır,class 2000'e sadece on-off oda termostatı takılır kayda değer tek fark bu

Sagolun airfelden vazgectik sebep servis sikintisi varmis su an eca proteus premix baglatacagiz.benim yaptirdigim mühendistlik onermis bende confeo premix var artik uretimi kaldirilmis.yoksa benim kombiden baglatacaktik

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.