Şimdi Ara

^^Videolar Buraya^^ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
1
Favori
13.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: drexler22

mükemmel bir videoymuş eline sağlık @pi

Sağol. Sanki antrenmanda calısılmıs havası var gibi geldi bana.
  • quote:

Orjinalden alıntı: @pi

süper

• There are so many emotions end of the season. Nobody likes to talk about it. The one of them is fear. The fear that you have come this far and it all can end. The dream could die. But me... I like to fear. It means i am close. It means I'm ready.

I dream about winning it all probably since i was 9 years old. I remember seeing Jordan(LeBron)/Bird(KG) win it all. I made up my mind right then. That was going to be me. I was going to be part of them. Some dreams fade over time. But not this one.

We're gonna win. Yeah. That's not me bragging. That's me believing. That's me believing myself and my teammates. And trust me. You ask anyone who's ever won a ring. Anyone who's ever been a champion. They believe too. We're not here to lose.

Kaynak:http://tardinibufe.blogspot.com/2008/04/there-can-only-be-one.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @pi -- 12 Nisan 2008; 9:46:13 >

• Çok güzel videolar @pi...Sanırım birde T-mac ve Rip'in oynadığı var...
  • quote:

Orjinalden alıntı: .Alp.

Çok güzel videolar @pi...Sanırım birde T-mac ve Rip'in oynadığı var...

O daha yayınlanmamıs olabilir. Bulamadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: @pi

quote:

Orjinalden alıntı: .Alp.

Çok güzel videolar @pi...Sanırım birde T-mac ve Rip'in oynadığı var...

O daha yayınlanmamıs olabilir. Bulamadım.

Evet galiba o daha yayınlanmamış...
  • KOBE HIZLA GELEN ASTON MARTİNİN ÜSTÜNDEN ATLIYOR

http://www.youtube.com/watch?v=yURa9T0-Rjk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6B729B06B -- 22 Nisan 2008; 21:24:28 >
  • Youtube yasaklandı konu alt üst olmuş
  • Youtube jacker sağolsun.
  • portland-sacramento maçının geniş özeti:
    http://www.youtube.com/watch?v=pWqSjBYqZio

arkadaşlar şu videoyu izleyin, benim "portland belki de bu sezonun en keyif veren oyununu oynayacak" dememe hak vereceksiniz.. rudy fernandez inanılmaz şeyler yapmış.. daha ilk maçında bu kadar rahat ve üst düzey performans göstermesini beklemezdim.. vatandaşı sergio da kendini bulmuş resmen.. ahh ulan şu sakatlıklar da olmasa
  • nickname'i de yapıştırmışlar hemen: pistol fernandez.. ama hakkını verecek gibi duruyor... oden için de hücum yönü zayıf diyorlardı ama dwight'ın ilk senesini düşününce oden fena görünmedi bana.
  • İyi gördüm sizi hacı. Fernandez'in bacak arası pasına bittim.

Fikstürü biliyormusun Boston, Detroit, Cleveland, San Antonio, Lakers gibi takımlara karşıda görmek iyi olur. Oden çok iyi gözüktü bana.
  • Samet oden'ın sakatlık sonrası dönemde sırtı dönük oyununun yanı sıra orta mesafe şutunu da baya geliştirdiğini okumuştum.. 20 yaşında birine göre müthiş bir fiziği var.. birkaç sene içinde beklenen gelişmeyi gösterirse bir canavara dönüşebilir..

Alp çok feci bi fikstürle başlıyoruz.. ilk 5 maçın lakers, san antonio, phoenix, utah ve houston'la olduğunu söylersem demek istediğimi anlarsın sanırım bu 5 maçtan 3 galibiyet çıkarırsak playoff garanti :P

http://www.nba.com/blazers/schedule/

linkte fikstür var ordan da bakabilirsin

• Bizimle ilk maç kasım'ın 30'unda.
  • bugün haberdar olduğum, nedense gündemde çok az yer bulan bi olay.. lebron serbest atış çizgisinden smaç yapmış milwaukee maçında.. smaç yarışmalarında görmeye alışıktık ama maç içinde çok nadir olan bir olay ve ben bu kadar az değer verilmesine anlayamadım nedense..

herneyse, videoları verelim

• yalnız en az 40 santim kadar çizginin önünden zıplıyor. 2. video'da görünüyor ayağı çizginin içinde.
  • 40 yok be abi, 20 cm anca var 40 cm bile olsa bu smaç şampiyonası değil yani maç içinde böyle bir smaç yapması şahsen çok hoşuma gitti
  • biz buna poster diyoruz

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.