Şimdi Ara

SİLİNSİN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
7.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bahanesi de ayrı komedi. Ama onlar yazılım gerçek değil ki nedir ya Görüyor musun hocam gerçek değillermiş yıllarca kandırıldık Adam eğlencenin özünü kavrayamamış. Film izliyorum diyor izlediği filmler gerçek çünkü. Şimdi gelir aktörler gerçek insan falan der. Sen zaten oyun oynama kardeş
  • Günaydın canım.Kahvaltını yanına mı istersin
  • dubbed kullanıcısına yanıt
    Hayır ama üniversitedeyim hafta içi her gün dersim var genelde 8.30-17.00 arası oluyor daha az da olabiliyor tabi.
  • MANGUTAY kullanıcısına yanıt
    Ne bahanesi? Ne için bahane?

Oyun oynayıp oynamayı size mi soracağım?

Oyun oynamak mı eğlence, kime göre neye göre?

İzlediğim filmlerin bir sanat değeri var yalnız sizin gibi her fırsatta karşısındakini aşağılayan, egosunu tatmin etmeye çalışan, küçümseyen birisi zaten sanatı anlayamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dubbed -- 10 Şubat 2019; 18:53:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MANGUTAY

Bahanesi de ayrı komedi. Ama onlar yazılım gerçek değil ki nedir ya Görüyor musun hocam gerçek değillermiş yıllarca kandırıldık Adam eğlencenin özünü kavrayamamış. Film izliyorum diyor izlediği filmler gerçek çünkü. Şimdi gelir aktörler gerçek insan falan der. Sen zaten oyun oynama kardeş
    İşte bunlar hep buhran
  • Filmler soyut sanattır veriye sahip olup da sınırsızca çoğaltılabildiğinden.Soyut sanatın gerçek sanattan farkı nesnenin değil sende biriciklik fikri uyandıran göstergelerin bulunmasıdır.Bunun temelini spinoza atıyor tabi

Filmler gerçek soyut sanat olsalar bile biçimce sanat değillerdir.Zira sinemanın davranışsallığı sanatçılardaki kurgu/aktüelite belirsizliğini açık vuracak cinsten değildir.O bizlere senaryomuşçasına kurguymuşçasına görünür çünkü metriktir
  • quote:

Orijinalden alıntı: dubbed

Ne bahanesi? Ne için bahane?

Oyun oynayıp oynamayı size mi soracağım?

Oyun oynamak mı eğlence, kime göre neye göre?

İzlediğim filmlerin bir sanat değeri var yalnız sizin gibi her fırsatta karşısındakini aşağılayan, egosunu tatmin etmeye çalışan, küçümseyen birisi zaten sanatı anlayamaz.
    AHAHAHAHA

Oyunlar o izlediğin ezik filmlerden 1000 kat daha fazla sanattır. Oyun Tasarımıyla uğraşıyorum ayrıca.

2 Aktörün konuşmasına sanat diyip.

Ses Efektleri
    Müzikleri
    3D Modelleri
    2D Çizimleri
    3D & 2D Animasyonları
    Kusursuz yazılmış algoritmalar
    Filmlerden 100 kat detaylı senaryolar (RPG Oyunları)
    Oyun Tasarımı
    ve sayamıcağım bir çok şey sana göre sanat değil yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 10 Şubat 2019; 21:52:54 >
  • Epsilon kullanıcısına yanıt
    o boş dediğin algoritma yazılımından binlerce lira kazananlar var
  • En iyisini yapmışsın tebrikler.
  • Bende bunu bile bile 15 tatilde rahat 100 saat oyun oynamışımdır darısı başıma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tartışılması gereken bir konu.
  • Kesinlikle öyle. Lise 1-2-3'üm sırf oyun + kilodan dolayı asosyal , şişko bir şekilde geçti. Sonra lise 4'e doğru kilo verince falan öz güvenim yerine geldi de son anda biraz sosyalleştim. Boş iş. Zaten geçen en çok övülen skyrim , witcher 3 falan yükleyim dedim toplasan 5 saat oynamadım ikisini , sildim.
  • Dandik leş senaryolu hollywood filmlerini izleyeceğime açar bi bioshock bitiririm izleyeceğim 20 filme denk bi oyun oynamış olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Video oyunları ihtiyaç değil istek tir. İsteklerimiz doğrultusunda oyun oynardık. (eskiden) Bunu ihtiyaç haline getirmek bizim hatamız oldu. Şimdi bunun cezasını çekiyoruz. Bunun diğer adıda bağımlılık alışkanlık nederseniz diyin.

• Bağımlılık olmadığı sürece, diğer işlerini engellemediği sürece hiçbir hobi 'boş' değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requizm -- 11 Şubat 2019; 10:39:31 >
  • ilk yazılım dilini bir açıp baktığımda bende aynı hissetmiştim ama öğrenmek 5,10 saat ama oyun yapmak türüne göre modellemeler, texture'lar vs derken uğraştırır.
  • Online oyunlara saatlerini hatta günlerini veren var

Oynasanıza single player story mode.

• Bu noktada online/offline ayrımı yapmak lazım. Multiplayer oynamayı 4 sene önce bıraktım senaryosu olan oyundan asla vazgeçmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

python bende sardım şu aralar

şu algoritma yazma işi zor ya, kafam basmıyor
    Kafa basmıyor değil mesele herkesin kafası var ve akli sıkıntın yok ise bu işe girdi isen sabırlı olacaksın pes etmeyeceksin mücadeleni sonuna kadar devam ettireceksin ve tünelin sonundaki ışığı bulacaksın, bu iş böyle yürür. Herkesin başaramaması pes etmesi sonucu bu meslek doktorluk kadar gelir getiren meslek oluyor.
  • Konuyu açan üye doğru yolu bulmuş, helal olsun, bundan sonraki hayatında başarılar dileriz. :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.