Şimdi Ara

Video Formatları ve Hakkında detaylı bilgi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
69.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ayarlarda Direk Mpeg'e Çevirmek İçin Ayar Var Mı Bilmiyorum Ama PC'ye Attıktan Sonra Totol Video Converter vb. Programlarla Mpeg'e Çevirebilirsin.
  • peki bunları geri dönüştürmeden izlemek için bi program varmı orneğin quicktime player gibi yinede sağol ilgilendiğin için
  • bide ben x to dvd converter kulanıyorum videoları dvd de izlemek için biraz yavaş dönüştürüyo sanki onun yerine hızlı önerdiğiniz program varmı ?
  • Merhabalar. PC nin web cam ini açıp ev içi kayda bırakmak istiyorum ama bir gece bıraktım 57 GB olmuş tabii avi olunca çok yer kaplıyor. Markası a4Tech acaba bunun avi değil de normal kayıt tutabilmesi için bir ayar var mı bildiğiniz. Şimdiden teşekkürler..
  • video formatı

samsung fotoğraf makinemde çektiğim videolar dışında video izlemek istiyorum formatı mp4 olarak çevirip yüklüyorum gene olmuyor dosya hatası (desteklemiyor) deniyor.

konuyla ilglii bilgisi olan varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gssn

video formatı

samsung fotoğraf makinemde çektiğim videolar dışında video izlemek istiyorum formatı mp4 olarak çevirip yüklüyorum gene olmuyor dosya hatası (desteklemiyor) deniyor.

Sanırım makinenizin diski yazmaya karşı korumalı. Yani video formatından dolayı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agentwho

quote:

video formatı

Sanırım makinenizin diski yazmaya karşı korumalı. Yani video formatından dolayı değil.

diske yazma derken! zaten microsd kart kullanıyorum. dcim klasörüne çektiğim video ları görebiliyorum fakat aynı formata dönüştürüp başka bir video yu yükleyemiyorum.

acaba formatı değiştirdikten sonra makineyi kandırmak için özellikler kısmında bir kaç ayar mı yapmak gerekiyor. sanki makinede çekilmiş gibi
    makinem samsung wb250

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gult3kin -- 12 Ağustos 2014; 9:41:30 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Agentwho

quote:

video formatı

diske yazma derken! zaten microsd kart kullanıyorum. dcim klasörüne çektiğim video ları görebiliyorum fakat aynı formata dönüştürüp başka bir video yu yükleyemiyorum.

acaba formatı değiştirdikten sonra makineyi kandırmak için özellikler kısmında bir kaç ayar mı yapmak gerekiyor. sanki makinede çekilmiş gibi
    makinem samsung wb250

Hmm sd kart kullanıyorsanız, o zaman VSDC Video Editor gibi bir yazılımdan videonuzun codecini kaldırın ya da fotoğraf makinenizin ayarlarına getirin ama yine de kesinlikle olur diyemeyeceğim çünkü bazı fotoğraf makineleri dışarıdan yüklenen videoları ne olursa olsun desteklemiyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.