Şimdi Ara

Video Ekranını Kesme Programı Acil ! ! Yardım pls

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir tane video klip hazırladım kliptede başka videolardan alıntı yaptım (frapsla) siyah kısımda bazı amblemler var videoyu kesmek istiyorum ulead var ama onla yapamadım yardım edin pls !

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter07

Bir tane video klip hazırladım kliptede başka videolardan alıntı yaptım (frapsla) siyah kısımda bazı amblemler var videoyu kesmek istiyorum ulead var ama onla yapamadım yardım edin pls !

Kullanımı basit olan windows movie maker ile halledebilirsin belki. Eğer olmazsa daha profsyonel olarak adobe premier yada edius kullan diyeceğim ama onlar çok uçuk..
  • Ben bi' ara bu program ile videoda düzenlemeler yapıyordum. Gayet güzel ama biraz büyük bir program.

Programı hangi siteden indirdiğimi hatırlamıyorum ama bakarsanız bulabilirsiniz, crackli olarak paylaşılmış tam sürüm kullanabileceğiniz bir program.
    Programın ismi "AVS Video Editör 5.2"
  • nero 2015 ile yapılabilir. Ama ilk başta biraz karmaşık gelebilir. Dönüştürme de tapabilirsin. Ses ekleme ses kısma da var. Geçişler var.
  • En basit olarak movie maker
    Biraz dandik gibi ama geçiş efekti, video kesme, birleştirme yapabiliyor.

Googlede aratırsan bulabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chesmee -- 15 Aralık 2014; 19:35:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.