Şimdi Ara

video çözümleri hızlandırmak için bir yöntem var mı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
3.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar, birçok yayınevi benzer bir yöntem kullanarak bu imkanı bize sağlıyor ancak zaman kazanmak açısından çözümlerin hızlandırılması çok iyi olurdu. Chrome eklentilerinden hiçbiri işe yaramıyor. Sadece enounce myspeed diye bir program ile hızlandırabiliyoruz sanırım. Fakat o programı da lisans almadan ancak 1 hafta kullanabilme imkanına sahibiz.
    Aynı sorunu Adobe Connect ile de yaşamıştık malesef, günlerce araştırmama rağmen yukarıda bahsettiğim program haricinde bir çözüme ulaşamadım.
    Özellikle adres çubuğundaki son kısımda ''frns.in'' şeklinde ibare olan sitelerde hızlandırmak mümkün değil. Sanırım Html5 ya da Flash olarak adlandırılıyor bu tür videolar. Eğer bu konuda bana yardım edecek biri olursa çok müteşekkir olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CountryRoadsTakeMeHome -- 9 Ocak 2020; 21:38:8 >

• Hocam 20 dakika değil zaten max 3-4 dakika olsun hadi hiç anlamadığını dinlersin o süre de zaten. Geri kalan yerlede ihtiyacın olan yere bakar çıkarsın 2-3 dk nın nesini hızlandıracaksın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hızlandıramadığın videonun linkini at bakayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmam Bayıldı

hızlandıramadığın videonun linkini at bakayım
    herhangi bir yayının sitesinde yer alan çözümleri hızlandırabilirsek diğer yayınlar da benzer çözümler yaptıkları için hepsini hızlandırabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CountryRoadsTakeMeHome -- 28 Şubat 2020; 4:40:10 >
  • İyi günler hocam. Adobe Connect videolarını izlerken video oynatma hızını arttıramıyorum. video izlerken hızlandırmanın bir yolu var mı ? adobe connct videolarını indirirken video da ki sunumlar inmiyor. sunumlarla beraber indirmenin bir yolu var mı hocalarım yardımcı olursanız sevinirim.
  • Scath S kullanıcısına yanıt
    Hocam oyle deme bazi hocalar var x2 alinca anca normal donuyor x1 uykum geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheBlackWaWe T kullanıcısına yanıt
    Yok dedigi yt ders videolari degil uygulama ici test cozum sorulari varya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • palme gibi sitelerde indirme oluyor video çözümünü bazen 5 dakkada bi fizik sorusunu çözebiliyor bende çözemediğim soruları indirip gom playerle x2 hızda izliyorum dene istersen
  • - Youtube tekrar, HTML5 video hızlandırmak

CHROME MAĞAZADAN BU EKLENTİYİ İNDİRİP KULLANABİLİRSİN.ALLAH YAPANDAN RAZI OLSUN.

• adamın derdi youtube değil fernus videoları

o çok zor hocam ben de yapamadım

• Fernus videoları için var mıdır bir yolu gerçekten. Chrome eklentilerine baktım ama denediklerim olmadı

• Tek çare indirip, player ile hızlandırmak başka da aramayın.

Web'de indirme seçeneği mevcut. Telefonda bilmiyorum.
  • Gençlere kıyağım olsun: Enounce MySpeed diye bir harici program var. Yıllık 99 dolar ücreti var ama, 7 günlük test sürümü veriyorlar.

Bu ve buna benzer programları araştırın, belki crack ya da ücretsiz bir program bulursunuz. (Web tarayıcı için uzantı değil, PC harici program araştırın.)

Bu bilgiyi de arkadaşlarınıza yayın, sağda solda çok soruyorlar.  

• Mozillada eklenti var bir tane işe yarıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.