Şimdi Ara

Victor VIC-W1-BLC Siyah Akıllı Saat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.gold.com.tr/victor-vic-w1-blc-siyah-akilli-saat_u

Arkadslar gold da gördüm bu saati,fiyatı ve görüntüsü çok cazip geldi. alan,kullanan veya gören varsa yorumlarınızı alabilir miyim?
    yada nette incelemsi varsa link atabilirsiniz,çok araştırdım ama bulamadım.

• Ben ntden aldım. Pişmanım. İçinden çıkan kılavuzda baramotre, altimetre vs.saydığı özellikler yok. Adım sayar hafızası yok kapatınca sıfırlıyor. Mi band almadığıma çok pişmanım.
    Bende kutu farklı şeffaf plastik kutu idi ama saat aynı kasa kayış aynı, ama menü başka...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mozden -- 23 Nisan 2015; 17:06:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sende mi yurtdışndan alcan ? yurtdışı bana biraz ters. elden alabilceğim yer olsa daha iyi.
  • mozden M kullanıcısına yanıt
    yani yazan özellikler yok diyorsun. peki senin aldığnla bu farklı olmasın. ?
  • Cihaz bu cihaz, marka model bu. Hayal kırıklığı sadece. Ayrıca saat aramayayım diye de düşünmüştüm, mi band almamıştım. Mi bandın iki katı para verip çöpe atmış oldum. Siz bilirsiniz, 5 lirayı bile hak etmiyor bu cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aldım, menüsü hoşuma gitmedi, isteyene satabilirim. Sıfır kutusunda hiç kullanmadım, yani bir kere bile koluma takıp dolaşmadım o derece.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.