Şimdi Ara

Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) (321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.685
Cevap
67
Favori
208.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Batarya için nereye bakmalıyız voltajına falan mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeaserTR

Batarya için nereye bakmalıyız voltajına falan mı

Hocam bir elektronikciden falan yardım alabilirsen iyi olur İstanbulda laptop pili tamir eden yerler varmış zaten bu dediğim yöntemde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Konu açtım ama birde buraya yazayım dedim.

G501 kullanıyorum 2-2.5 senedir.

Bugün heatsinklere bakıyım dedim bakır mı değil mi ona göre macun kullanacağım thermal grizzy nin alüminyunda kullanmayın diyorlar.

Velhasıl açtım pcyi baktım.Kapattım.

Fişini falan taktım güç düğmesine bastım.klavyenin ışıkları yanıyor dıt dıt diye klasik o ses geliyor ardından pat kapanıyor ve ben bir daha güç düğmesine basmadığım halde tekrardan açılmaya çalışıyor ve kapanıyor böyle döngüde kalıyor.

Sorun hakkında fikri olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Worm Holes

Arkadaşlar merhaba,

Konu açtım ama birde buraya yazayım dedim.

G501 kullanıyorum 2-2.5 senedir.

Bugün heatsinklere bakıyım dedim bakır mı değil mi ona göre macun kullanacağım thermal grizzy nin alüminyunda kullanmayın diyorlar.

Velhasıl açtım pcyi baktım.Kapattım.

Fişini falan taktım güç düğmesine bastım.klavyenin ışıkları yanıyor dıt dıt diye klasik o ses geliyor ardından pat kapanıyor ve ben bir daha güç düğmesine basmadığım halde tekrardan açılmaya çalışıyor ve kapanıyor böyle döngüde kalıyor.

Sorun hakkında fikri olan var mı?

halloldu.
  • G451 fanı söktüm yağlamak için ancak fan yerinden ayıramadım fazlada zorlamadım, fikri olan var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • birkaç bilgisayarcıya gittim batarya için diyo netten bulabilirsin tamir etmiyoruz nasıl bulacam bu arada bios sorunu hala var
  • https://www.sikayetvar.com/victor-servise-ulasamiyorum şurada biri şikayet etmiş ihtarname vs. diyor bilgisi olan var mı ?
  • Hocam monster ile görüşün, victor gamingte galiba clevo kasalar kullanıyor. Muhtemelen monster cihazlarda olan bataryalardan uyan çıkacaktır .
  • Arkadaşlar merhaba iyi forumlar, Victor G601'imi elden çıkaracağım ama ürünün faturasını bir türlü bulamıyorum tıpkı telefonlarda olduğu gibi serial ile sorgulatıp çıktı alabileceğim vs bir site var mı ne yapabilirim bu konuda firma batmış olmasa mail ile fatura isterdim o da yok var mı önerisi olan ?
  • Bizim kasaların aynılarını monster da sattı zamanında yedek parçaları ellerinde vardır ancak satış yapmıyorlar bildiğim kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuxAeternaFB

Arkadaşlar merhaba iyi forumlar, Victor G601'imi elden çıkaracağım ama ürünün faturasını bir türlü bulamıyorum tıpkı telefonlarda olduğu gibi serial ile sorgulatıp çıktı alabileceğim vs bir site var mı ne yapabilirim bu konuda firma batmış olmasa mail ile fatura isterdim o da yok var mı önerisi olan ?

Maalesef hocam.Bir ihtimal belki mail ile fatura yollamış olabilirler mi diye geldi aklıma mail kutunuzu geriye dönük olarak kontrol edin isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: CeaserTR

https://www.sikayetvar.com/victor-servise-ulasamiyorum şurada biri şikayet etmiş ihtarname vs. diyor bilgisi olan var mı ?

Orda yazana göre herif iadeyi satın aldığı yerden almış.O zaman da satın alınan yer-dükkan vs mağdur duruma düşmüyor mu?Şirket ortada yok sonuçta son kullanıcı parasını alsa da aracılar sıkıntı yaşayacak.Bu nasıl sistemdir böyle.Allahtan garantim bitmek üzere ve hala servise işim düşmedi canavar gibi çalışıyor alet.

• cevo_61 kullanıcısına yanıt
    Önemli olan garantinin bitmesi değil yedek parçaya ulaşamıyoruz
  • Arkadaşlar merhaba.Sanırım laptop u çok övdüm maşallah demeden :) ufak ufak sorun çıkartmaya başladı. Klavyenin sağ tarafında yani "ğ,ş,ç" harflerinin olduğu alanda bir problem var.Bu harfleri kullanırken bazen algılamıyor,normalden daha sert basmam gerekiyor.Bu sorun hakkında fikir/önerisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neoera

Arkadaşlar merhaba.Sanırım laptop u çok övdüm maşallah demeden :) ufak ufak sorun çıkartmaya başladı. Klavyenin sağ tarafında yani "ğ,ş,ç" harflerinin olduğu alanda bir problem var.Bu harfleri kullanırken bazen algılamıyor,normalden daha sert basmam gerekiyor.Bu sorun hakkında fikir/önerisi olan var mı?

Benim de bazen yön tuşları ve enter tuşunda aynı problem oluyor.Ben laptoptan film izlerken çok çekirdek çitleyen biri olduğum için çekirdek kabuklarının parçaları klavyeye falan atlıyor.O parçalardan araya girmiştir diye düşünüyorum çinkü üst üste sert basınca düzeliyor ama sonraları yine aynısını yapabiliyor.Çok sorun etmiyorum ben.Klavye sökülüp temizlenebilir aslında.

• Arkadaşlar Ekran kartım 08/2015 tarihli nvidia sürümünde kaldı :) Ekran kartını güncellediğimde kod 43 hatası veriyor. Tekrar 08/2015 tarihli sürüme döndüğümde kod 43 hatası kayboluyor.
    Eski sürüm yüzünden oyunlarda sıkıntı çıktığını düşünüyorum. Mesela Fallout 4'yü yükledim ancak oyun açılmamakta ısrar ediyor. Nuh diyor peygamber demiyor :D
    Daha önce prema mod bios yüklemiştim acaba sıkıntı biostan olabilir mi? Belki de prema mod bios yüzünden ekran kartı eski sürümde çakılıp kalmıştır? Ne yapacağımı şaşırdım.
    2 sene önce laptop u düşürmüştüm o zaman ekran kartına bir şey mi oldu diyeceğim ancak. ekran kartına bir şey olsa eski sürümde de hiç çalışmaması lazımdı diye düşünüyorum???
  • stalker(1979) kullanıcısına yanıt
    Tekrar orijinal bios'a dönün. Ayrıca vBios güncellemesi yapmayı da bi deneyin. Orijinal vBios bulamazsanız prema'nın vBios'unu deneyin. Zamanında onu da yaptıysanız onu da orijinal haline döndürmeyi deneyin.

Bir de formatlayıp başka bir windows versiyonu kurarak da deneyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: srvngrc

Tekrar orijinal bios'a dönün. Ayrıca vBios güncellemesi yapmayı da bi deneyin. Orijinal vBios bulamazsanız prema'nın vBios'unu deneyin. Zamanında onu da yaptıysanız onu da orijinal haline döndürmeyi deneyin.

Bir de formatlayıp başka bir windows versiyonu kurarak da deneyebilirsiniz.

Tekrar orijinal bios'a dönmek isitiyorum da. Çok tehlikeli. Umarım bilgisayara bir şey yapmam.
    Başka bir windows kurmuştum onda da aynı sıkıntı vardı. Çok can sıkıcı bir sorun. Orijinal bios'a dönmeye çalışıcağım. Yine de düzelmezse yapacak bir şey yok. Eline balyozu alıp parçalayacaksın artık son çare oo

• stalker(1979) kullanıcısına yanıt
    Ben defalarca döndüm orijinale sıkıntı olmadı hiç. %90 bios ile alakalı. Ben prema yüklüyken çeşitli linux sürümlerinde ekran kartı sorunu yaşadım. Muhtemelen sizin sorun da prema kaynaklı diye tahmin ediyorum.

Orijinal bios'a döndükten sonra bir de format atın bence çözülecektir.

• Arkadaşlar herkese merhabalar iyi forumlar. Yaklaşık 6 aydır yaşadığım sıkıntı gittikçe büyüyor. Ekran açılırken kasaya bağlı olan kısımlardan ilk önce ince çizikler olarak başladı sorun. Daha sonra çizikler büyüyerek çatlak oluştu. Bunlar için ne gibi bir çözüm önerirsiniz kaplama vs ? Resimler de zaten açıkça belli oluyor. Şimdiden teşekkürler.

Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI)

• 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.