Şimdi Ara

Vice (2018) | Amy Adams & Christian Bale

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 40 milyon dolarlık bütçesi ile başrollerinde Amy Adams ve Christian Bale olan filmin yönetmenliğini Adam McKay üstleniyor. Politik drama ve biyografi türündeki film, önceki Amerika Birleşik Devletleri başkan yardımcısı Dick Cheney'in hayat hikayesini konu ediniyor. Filmin ABD vizyon tarihi 21 Aralık 2018 olarak belirlenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Unsullied -- 20 Ekim 2018; 13:51:31 >

• Amy adams ile christan bale varsa her türlü izlenir
  • Christian Bale muhteşem bir detaysın sen
  • Filmin ismi "Vice" olarak değiştirilmiş.
    Daha önce ise "Backseat" olarak geçiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Unsullied -- 26 Eylül 2018; 12:17:30 >
  • Favori aktörlerimden Sam Rockwell de George W. Bush rolündeymiş. Kadro iyi senaryo seçen oyunculardan oluşmuş, illa ki güzel olacak, hatta izlemeden Oscar adayı olacağını bile düşündürtüyor.
  • Fragman:

• Bale acayip bir adam
    Sırf o mimikler için izlerim.
    Oscar'a büyük bir aday gözüktü.

Bush şerefsizini hiç sevmesemde
  • ABD için vizyon tarihi 25 Aralık.

Film daha vizyona girmeden filmi önceden izleyen eleştirmenler tarafından hiç de hoş karşılanmamış. Ama yine de Bale'in mükemmel performansının altı çizilmiş.

Bakalım, eleştiriler gişeyi nasıl etkileyecek. Böyle bir drama için 60 milyon harcanmış, iyi bir gişe yapmalı.
  • Film Türkiye'de vizyona girdi mi, girecek mi? Araştırdım bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: whiplash0

Film Türkiye'de vizyona girdi mi, girecek mi? Araştırdım bulamadım
    İngiltere'de 25 Ocak'ta vizyona girecek, Avrupa'da ise Şubat ayından başlayarak vizyona girmesi bekleniyor.

Türkiye'de herhalde Şubat ayının sonunda yada Mart'ın ilk günleri vizyona girecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Unsullied -- 8 Ocak 2019; 14:39:21 >
  • Tesekkurler
  • Hala girmedi :/
  • Filmin WEB-DL'si malum sitelerde mevcut.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.