Şimdi Ara

Viaddress'ten kesinlikle uzak durun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kesinlikle Viaddress'ten uzak durun. 188 dolarlık bilgisayar parçası almıştım 30 Aralık'ta Amazon.com'dan, 4 Ocak'ta Viaddress'e ulaştı. 6 Ocak'ta 33 dolarlık kargo ücretini de ödedim. Ürünümü hala yollamadılar. 345 TL ödedim ve 1.5 aydır bekliyorum. Onlarca defa mail göndermeme rağmen cevap da alamıyorum. İnanılmaz sinir bozucu bir durum. Dünyanın dörtbir köşesinden yüzlerce insan da aynı durumdan muzdarip. Resmen dolandırıcılık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zotti52 -- 22 Şubat 2011; 7:01:16 >

• Tamam..
  • Siteden bi üye sandım bi an siteymiş meğersem
  • pek bilmiyorumda acaba gümrüğe takılmış olabilir mi ? fiyatı yüksek sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cremiesto

pek bilmiyorumda acaba gümrüğe takılmış olabilir mi ? fiyatı yüksek sonuçta

Gümrüğe takılmaması için ürün fiyatı maks. 150 Euro olması gerekiyor. Yani şuanki kur ile yaklaşık 320 TL falan.
    Ama kargo dahil mi hariç mi bilmiyorum.
    Kargo hariç 188 $ yaklaşık 290-300 TL yapıyor.
  • Kargo hariç 150 euro. Çapraz kur ile hesaplanıyor. Şuan Euro/dolar kuru 1,365 . Yani 204.75 dolar yapıyor. Oysa benim ürün 188 dolar. Gümrükte takılmadı benim ürün. Viaddress'ten çıkış olduğunda FedEx'ten mesaj gelmesi gerekiyor. Viaddress'ten çıkmadı daha ürün. Ayrıca gümrükte takılma olursa MNG kargo ile gümrük belgeleri geliyor adresinize imzalamanız için.
  • Indiana / Elkhart Country Şerif Departmanıyla görüştüm. Ürünün dijital faturasını ve kargo ödeme dekontunu yolladım. Yardımcı olmaya çalışacaklarını söylediler. Bir gelişme olursa haberdar edeceğim.
  • Paket az önce geldi. 1,5 aydan fazla süren bir beklemeden sonra geldi. Siz yine de uzak durun Viaddress.com'dan. Citibank'ın Globeshopper hizmeti var. Onu kullanın isterseniz Amerika'dan getireceğiniz ürünler için. Hiç kullanmadım ama iyi diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zotti52 -- 25 Şubat 2011; 12:36:17 >
  • yine sen ii 1.5 ay bekletmişiler ben tam 5,5 6 ay sonra paketimi aldım. viaddress.com uzak durun gerci sadece onlar değil ki hepsi öyle 6 ay ugrastım 2 kere paketimi kendi yerlerinde kaybettiler 2 kere kargoladık deyip göndermediler vs sonra 4 günde geldi :) cok mecbur kalmadıkça asla denemeyin.!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.