Şimdi Ara

Vi hakkında yardım istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şampiyon havuzum gayet yeterliydi (benim için) ama hala oynamak istediğim şampiyonlar vardı. Bunlardan birisi de Vi
    Yardımlar , bilgiler için şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• biraz daha açsaydın ne gibi yardım nasıl bilgiler falan
  • Evet bekliyorum ne öğrenmek istiyorsun vi hakkında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orman dönerken şunu yap savaşta şuna R bas vs vs gibi küçük ipuçları

• Orman dönerken sakince dön ve savaşta kız karakterlere r at ewlad

• Wow bu bilgiler.. bu bilgiler HARİKA şu an çilingir oldum dostum sağol...

• Vi baya mekanik istiyo 10 sayfa yazı yazıcam şu an müsait değilim rez al

• orman oynarken w e q açarak döneceksin. rotasyon sana kalmış rahat dönüyor zaten. gank atarken her zaman q ile girmemeye çalış ya da izle karşının mobil skillini atmasına bekle öyle q at. bir tek q skillshot o da kaçırması çok kolay o yüzden dikkatli at.

genelde q tutturduğun adam ya ölüyor ya da flashlıyor. gankları oldukça sağlam. w'sinin olayı 3.vuruşunda hedefin zırhını kırıp sana saldırı hızı kazandırıyor. vayne gibi değil birçok hedef üzerinde aynı anda yük biriktirebilirsin.

pasifi kalkan zaten skill attıkça belli bir can yüzdene göre kazanıyorsun. bu yamada cd buffları yediği için şu an oynaması çok daha rahat hale gelmiş.

ulti ise daha çok ne kastığına bağlı diyebilirim. tank vi yaptım diyelim adc'miz pozisyon alamıyor veya takım koruyamıyor ben ona focus atana ulti atıyorum. eğer ad veya off tank gidersem de genelde karşı adcye yapışıp onu bırakmıyorum. ultisinin bozulamaması güzel ama morg e'si veya cıva varsa zıplatmadan etkilenmediğini unutma.

• Kotarou Katsura kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• E yi w nun 3. stackine denk getirip bas yani adamın altında 2 halka olunca 3. vuruşu e ile yap. Flash q kombosunu öğren biraz zor alıştırma yapman gerek. Q yu geriyorsun tam elini çektiğin anda flasha basıyorsun. Ormanı weq açarak dön. Ultini canı az olan bir rakibe atarken eğer arkasında başka biri varsa ona at durum uygunsa tabi. Giderken yol üzerindeki heroları kenara itiyor. Böylece canı az olanı ve u attığın adamıda alarak bir taşla iki kuş vuruyorsun. İtem alırken karşıda tank varsa kara balta yoksa üçlü kuvvet al. Ultini direk atma adamların flash yada kaçacak skill atmalarını bekle ama eğer adam kasmışsa cc olması için bas direk adam yanında olduğu için çabuk gider adama böylece stun yer. Fizz maokai gibi hasar almaz etkilenmez skilleri olan adamlara uçmuyor yani fizze u bastın uçmaya başladın adam e bastı yarı yolda duruyorsun adama uçmaya devam ermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archer the Archer -- 24 Nisan 2018; 12:37:1 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.