Şimdi Ara

vettelin dünya şampiyonlugundan sonra renault un reklamı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  vettelin dünya şampiyonlugundan sonra renault un reklamı

hoşuma gitti paylaşmak istedim...

bu arada marka fanatiği olduğum için bu markanın f1 dede gövde gösterisi yapması insanı ayrı bir mutlu ediyor... bu ülkede bu kadar hor görülmesine rağmen manidar...

• Güzel reklam olmuş.Ayrıca kim ne derse desin Renault mühendislik alanında oldukça başarılı bir firmadır.Bakın Toyota,Honda,Bmw gibi markalar f1 den çekilirken Renault yıllarca hem motor verdiği takımlarla hem kendi fabrika takımıyla çok sayıda şampiyonluk yaşamıştır.Sanırım Ferrari motorundan sonra en çok yarış birinciliği bulunan motor Renaulttur.
  • sampıyonlugun tamamıyle newey ın oldugunu bılmeyenlerın kanacagı reklam
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMX 166

sampıyonlugun tamamıyle newey ın oldugunu bılmeyenlerın kanacagı reklam

+166

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kesinlikle haklisin hocam

• Her şey aerodinami olmasa, Newey faktörü olmasa...

Ferrari bu çöp otomobiliyle bile şampiyon yapıyordu Alonso'yu. Adam gibi bir araba yapsalar ne olur siz düşünün.
  • yalnız weber ın sefıllerı oynadıgı bır yerde de vettel ın hakkını verelım.
  • quote:

+1...
    Caterham motoru. dayanıksız alternator...

Vettel'in hakkını verdik ayrı parantez.
  • Reklam güzel hoş ta bu vettele acayip kıl oluyorum bi yarış kaybetsin karı gibi hemen salıyo kendini sen sorumsuzluklarının sorumluluğunu alacak adamsın ne o öyle :))
    Boşaldım
  • yemişim motorunu

geliştirmenin yasak olduğu bir dönemde diğerlerine ayak uydurmak için tam 15 kere özel izin alınarak yapılan motor.

vettel'e ayrı bir kılım redbulla ayrı bir kılım. bu kadar itici sevimsiz takım ve pilot olmaz.

şu vettel inşallah FERRARİ'ye gelmez.

Yoksa Hayatımda ilk defa Ferrari'ye gelen bir pilotu desteklemiycem

Hele şu motorlar biraz daha ön plana çıksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gran Turismo 7 -- 10 Aralık 2012; 11:39:52 >
  • quote:

Son derece kotu bir yaklasim. Rbr nin teknik ekibi de cok iyidr turkiye medyasi sadece newey olarak gosteriyor ama bunun arkasinds takimin muhendisleri newey kadar buyuk bir rol oynuyor newey aralsrindam sadece ad yapmis bir muhendis ( biraz fazlasi da olsbilir tabii )

• quote:

Newey'in katkısı tartışılmaz ama tamamiyle Newey'e ait demek diğer çalışanlara haksızlık olur.

Bir türlü çıkmayan mp4 18'i, DC + kimi zamanında her yarışa arıza veren, 2002'de bilmem kaç yarışta start bile alamayan F1 tarihinin en iyi start alan pilotlarından Hakkinen'i bile madara eden otomobilleri unutmamak lazım.

Ben kendimi bildim bileli Mclaren 3 tane pilotlar şampiyonluğu(2x Mika + 1 Ham) almasına rağmen daha markalar şampiyonluğunu bile göremedik.

2000 yılında bile Ferrari'den iyi denilen araba çok çok daha dengesiz bir arabaydı Ferariden. Daha hızlıydı çünkü genel olarak downforce çok düşüktü. Mika gibi o arabayı dengede tutabilecek bir pilot olmasaydı son yarışa kadar şampiyonluk bile kovalanamazdı.

NOT: Webberi Minardi zamanından beri tanırım. İyi pilot derdim ama Vettel'in yanında alt etmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neuro -- 26 Aralık 2012; 20:59:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: neuro

quote:

Newey'in katkısı tartışılmaz ama tamamiyle Newey'e ait demek diğer çalışanlara haksızlık olur.

Bir türlü çıkmayan mp4 18'i, DC + kimi zamanında her yarışa arıza veren, 2002'de bilmem kaç yarışta start bile alamayan F1 tarihinin en iyi start alan pilotlarından Hakkinen'i bile madara eden otomobilleri unutmamak lazım.

Ben kendimi bildim bileli Mclaren 3 tane pilotlar şampiyonluğu(2x Mika + 1 Ham) almasına rağmen daha markalar şampiyonluğunu bile göremedik.

2000 yılında bile Ferrari'den iyi denilen araba çok çok daha dengesiz bir arabaydı Ferariden. Daha hızlıydı çünkü genel olarak downforce çok düşüktü. Mika gibi o arabayı dengede tutabilecek bir pilot olmasaydı son yarışa kadar şampiyonluk bile kovalanamazdı.

NOT: Webberi Minardi zamanından beri tanırım. İyi pilot derdim ama Vettel'in yanında alt etmiş.

vettel ın hakkını verdım zaten.ama bu basarı renault un degıl rbr nın şasısıdır kanımca.

• quote:

vettel ın hakkını verdım zaten.ama bu basarı renault un degıl rbr nın şasısıdır kanımca.

RBR'nin Vettel gelmeden onceki yaris kazanma sayisiyla Vettel geldikten sonra, kazandigi yarislarin sayisini bir karsilastrir misiniz? Bu is kombinasyon isidir. Tek basina surucu kazanamaz. Tek basina takim da kazanamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Challenger

quote:

RBR'nin Vettel gelmeden onceki yaris kazanma sayisiyla Vettel geldikten sonra, kazandigi yarislarin sayisini bir karsilastrir misiniz? Bu is kombinasyon isidir. Tek basina surucu kazanamaz. Tek basina takim da kazanamaz.

lakın oncekı mesajlarımda vettel ın hakkını goz ardı etmemek gerektıgını mızacen de olsa belırttım.
    newey ın tasarımı motor tedarıkcısının fersah fersah onunde.gunumuzde motor gelısımınınde durmus oldugu gercegı goz onunde alındıgında basarıdakı aslan payını newey ve saz arkadaslarına verılmesı herhalde yanlıs olmaz

ayrıca evet bu ıs kombınasyondur.lakın renault un reklamı bu ortaklıga lımon sıkar cınsten.en azından formula 1 ı sızın gıbı takıp eden ızleyıcılerın pekte etkılemeyecektır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.