Şimdi Ara

Veterinerlik Düşünenler Buyurun Hoşgeldiniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41
Cevap
2
Favori
6.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tipisteyenbiri -- 11 Eylül 2020; 0:48:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tipisteyenbiri T kullanıcısına yanıt
    Hocam kendi çevremde yoktu da arkadaşlara sordum onlardanda çıkmadı. sanırım bir tek o uniden tanıdık yok Van hakkında bir bilgim yok ama büyük şehirde okumak her zaman daha iyidir. Kendi şehrinizede yakın olması bence güzel bir özellik. ben kayseride okuyorum ikametgah aksarak. kimi gel git istemediklerinden uzaklara kaçmak istiyor ama gereksiz bence, yılda donemde sadddece bir defa geliyorum ama gerektiğinde günübirlik bile eve gdip geldiğim oldu yakın olması bu yüzden avantaj bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eruvetos

Hocam kendi çevremde yoktu da arkadaşlara sordum onlardanda çıkmadı. sanırım bir tek o uniden tanıdık yok Van hakkında bir bilgim yok ama büyük şehirde okumak her zaman daha iyidir. Kendi şehrinizede yakın olması bence güzel bir özellik. ben kayseride okuyorum ikametgah aksarak. kimi gel git istemediklerinden uzaklara kaçmak istiyor ama gereksiz bence, yılda donemde sadddece bir defa geliyorum ama gerektiğinde günübirlik bile eve gdip geldiğim oldu yakın olması bu yüzden avantaj bence
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tipisteyenbiri -- 11 Eylül 2020; 0:49:4 >
  • Eruvetos E kullanıcısına yanıt
    Hocam yeniden ben hocam veterinerlige ilk basladiginda laba girdiginde hic miden bulanmadi mi kismadim mi kac cesit hayvan ogreniyoruz biz burda ayrica hayvana ameliyat yapmak zorunda miyiz pet de hangi hayvanlar var mesela

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam bende tiksinme falan olmadı. Okul zamani en çok karşılaşacağınız hayvan inek koyun kedi kopektir. Cerrahı derslerinde illaki ameliyat vb şeylere girip gözlem yapacaksınız daha sonrada operasyonlarada gireceksiniz fakat mezun olduğumuzda bi pet kliniği açacak olursanız cerrahi islem yapmamak size kalmış. Ancak ameliyat yapmadan da kolay kolay ayakta kalamazsiniz em cok kar getiren seyler kısırlaştırma gibi basit operasyonlardir

• Pet dediğimiz sektör de evcil hayvanlardir. Başlıca kedi köpek olsada kuş hamster la da ilgilenirsiniz. Hatta kimi zaman egzotik hayvan bile gelme ihtimali var bizim uni hastanesine yılan iguana falam getiren olmuştu.

• Ankara veterinerlik ile ilgili bilgisi olan var mı ? Zorluk ve eğitim bakımından nasıldır bu arada çok bilgilendirici olmuş teşekkür ediyorum hepinize tek tek

• Sen vet yazma bence

• kıdemlimezun kullanıcısına yanıt
    Hocam baya zor olduğunu duydum. Direkt olarak sizi yönlendirebilecegim bir tanıdığım yok fakat gecen konulardan birisinde görmüştüm. Emin değilim ama hemşirelik vs veterinerlik olabilir konunun ismi o değilse başlığında veteriner olan bir konuydu o şekilde bulmuştum konuyu

• Öyle yazmışsın ki hocam bıraktığıma pişman oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: emrebaba184

Öyle yazmışsın ki hocam bıraktığıma pişman oldum
    sizde kendi gözünüzden yazın hocam da arkadaşlar için başka bir bakış acısı olsun . ben kendi gözümden olumlu ve olumsuzluklarını yazdım ama bende olumlu yanları agır basıyor anlaşılan. sizdede olumsuzlar basmışki bırakmıssınız. hangi uniden bıraktınız neden bıraktınız yazında konuyu okuyan arkadaşlardan sizin gibi düşünme ihtimali olan arkadaşlara yardımcı olun
    Ricky ve Morty de Morty nin annesi at hekimiydi.Dediği doğru

• minaroza M kullanıcısına yanıt
    hahaha yazarken oda aklıma geldi ama simdi savunman çizgi filmmi denmesin diye hiç karıştırmamıştım hocam Hatta fark ettiyseniz at hekimi bile değildi direkt horse surgeon yani at cerrahıydı. Normal veteriner hekimliğinde bunlar klnik alt bölümüyken yurt dışında at hekimliği uzerinde tekrar bi dallanma ile ayrı ayrı at cerrahı at dahiliye uzmanı şeklinde dallanmalar luşmuş
    Hahahaha o vet vs ecza benm konumdu ya :D
    Onun liniki de paylaşabilir misin hocam ben bulamadim geçen biri sormuştu da

• emrebaba184 E kullanıcısına yanıt
    Kanka tıp okuycan ya ne pişmanlığı sjdndmxk

• https://forum.donanimhaber.com/eczacilik-vs-veteriner-hekimlik--139046276-1
    Buldum hocam konuyu
    Siz ne yaptiniz hangisini tercih ettiniz

Yilan mi cidden mi hocam hic mi korkmuyorsunuz

Hocam mezun olduktan sonra ameliyat yapmak zorunda miyiz asi yapsak tirnak kessek muayene etsek cerrahi zorunlu mu

• Ameliyat yapacaksın diye zorunlu tutmazlar ama mesela ben kedimi senin kliniğine getirdim sen vet hekim olarak kısırlaştıramam diyorsun bir daha senin kliniğine gelmem yani nasıl vet derim bu eğer aşı vs yapıcam diyorsan teknikerlik oku bizim burda teknikerler yapıyor çoğu zaman aşıları

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.