Şimdi Ara

Vestelcell 6 GB+500 DK+1000 SMS 25 TL - 75 TL Vestel Hediye Çeki (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
11
Favori
19.587
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hasmeram

Kullanan arkadaşlar, bu pttcell , vestelcell gibi ttkom alt operatorlerinde silsupur gibi hediye internetler oluyormu.
    Varsa ttkom 15 GB tarifesinden gecebilirim bu tarifelere.

Bildiğim kadarıyla faydalanamıyor.

• Fenercell, Gsmobile, Bjkcell, Trabzoncell, Teknosacell, Pocell, şimdi de Vestelcell i ilk defa duyuyorum. Yok kardeşim şaşmayın Bimcell den.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: colsart

Fenercell, Gsmobile, Bjkcell, Trabzoncell, Teknosacell, Pocell, şimdi de Vestelcell i ilk defa duyuyorum. Yok kardeşim şaşmayın Bimcell den.

@colsart Ne farkı var hepsi aynı şebeke üstünden veriyor hizmeti fiyata bakın.

@PowerNowa Cayma bedeli olmadığı yazıyor sitede ama yine de sözleşme imzalarken okumak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birkanbey -- 7 Kasım 2020; 20:3:32 >
  • Acaba çekim gücü kalitesi fark yaratıyor mu ? Bir de fiyatlarda telsiz kullanım ücreti dahil değil herhalde.

Anneme şu anda TT 6GB internetli tarifeye 2 sene sözleşme ile 27 lira öneriyor. Sözleşmesi bu ay bitiyor. Acaba geçirsem mi bilemedim yoksa olduğu gibi kalsın mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Acaba çekim gücü kalitesi fark yaratıyor mu ? Bir de fiyatlarda telsiz kullanım ücreti dahil değil herhalde.

Anneme şu anda TT 6GB internetli tarifeye 2 sene sözleşme ile 27 lira öneriyor. Sözleşmesi bu ay bitiyor. Acaba geçirsem mi bilemedim yoksa olduğu gibi kalsın mı ?

Fark yok tamamen telekomda neyse onu alırsınız kalite anlamında, telsiz kullanımı dahil eden operatör duymadım hepsi aynı şeyi yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birkanbey -- 7 Kasım 2020; 20:6:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasmeram

Kullanan arkadaşlar, bu pttcell , vestelcell gibi ttkom alt operatorlerinde silsupur gibi hediye internetler oluyormu.
    Varsa ttkom 15 GB tarifesinden gecebilirim bu tarifelere.
    olmuyor

• Emin misinzi bunlarin ayni hat üzerinden verdiğine ben ayni telefonla uzunca bir süre turk telekom kullandim beni kanser etti bimcelle geçirdim ona bin basar hatta turkcelle kapışıyor biri bana anlatsa ben de inanmazdim ayni alt yapı derdim ama benim telefonum için durumlar kesinlikle farklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ademcell A kullanıcısına yanıt
    😂 😂 Aynen Reis, sen isim hakkını al şimdiden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ufukcelle gelin bende 8 gb 25 tele

• 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    Bulunduğun lokasyonun altyapısını yenilemişlerdir, yoksa hepsi telekom. Hatta bence türktelekom hariç diğer cell ler bı tık daha geride olabilir

• Daha önce pttcell ve GS mobile kullanan biri olarak, bu tür cell leri pek kampanyalara dahil etmiyor TT.
    Sil supur yok, ramazanda falan hediye net vermemişti galiba sanırsam. Ne bileyim marka kampanyaları falan yok. Babaya dedeye falan olur belki ama sıcak fırsatçı ya göre gegil. MH bile farklı noyu arıyorsun bı sürü tatava.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 7 Kasım 2020; 21:27:49 >
  • yapmayın hocam 20 eylülde bok gibiydi hem dersanemin lokasyonunda hem okulumun hem hastanemin hem evimin, sonraki 1 hafta içinde bütün bu lokasyonlarda iyileştirme mi yapıldı :) hepsinde deneme yaptım çok bariz bir şekilde iyiydi bimcell.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 7 Kasım 2020; 22:47:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Vagrant

Emin misinzi bunlarin ayni hat üzerinden verdiğine ben ayni telefonla uzunca bir süre turk telekom kullandim beni kanser etti bimcelle geçirdim ona bin basar hatta turkcelle kapışıyor biri bana anlatsa ben de inanmazdim ayni alt yapı derdim ama benim telefonum için durumlar kesinlikle farklı

Bir bana öyle geldi sanmıştım. Çift hatlı telefonda Telekom etkinken maç seyrederken takılmalar yaşadığımda Bimcell'in internetini etkinleştirdim ve kesinti olmadı.

• Oğluma faturasiz hat almam lazım en uygun nerden alabilirim?Bunda kart ücreti var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Bir bana öyle geldi sanmıştım. Çift hatlı telefonda Telekom etkinken maç seyrederken takılmalar yaşadığımda Bimcell'in internetini etkinleştirdim ve kesinti olmadı.

Alıntıları Göster
    Belki Bimcell'e ayrılan bant genişliği, kapasite boş kalıyordur ve bu yüzden hızınız yükseliyordur. Ayrım olmasa da önceliklendirme mutlaka yapılmaktadır...

• Taahhüdum bitince başvuracağım
    Umarım altyapısı iyidir.

• hangi cell alırsan al, abidik gubidik dünya vergi var. "özel" iletişim vergisi. çok "özel" konuşma yapmaya gerek yok. "alo n'aber?" bile "özel".

• Bimcell kullanıcısıyım, müşteri hizmetleri tt altyapısında bir operatörde olduğunuz için ek gb'lardan yararlanamazsınız dedi az önce. 1 ay önce vodafone'dan geçiş yapmıştım, bu operatörü bilseydim direkt olarak buna geçerdim

• tubytube kullanıcısına yanıt
    Bimcell kullanıcısı olarak internetinden ben de çok memnun müşterilerden biriyim. Bu önceliklendirme mevzusu yüzünden vodafone'da çok sıkıntı yaşadım, oranın müşteri hizmetleri de detaylı bir cevap verememişti.

• Bimcell’de faturalı kullanım yok sanırım. Yükleme ile uğraşmak zor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.