Şimdi Ara

Vestelcell 6 GB+500 DK+1000 SMS 25 TL - 75 TL Vestel Hediye Çeki (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
11
Favori
19.587
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: robotica

Bimcell kullanıcısı olarak internetinden ben de çok memnun müşterilerden biriyim. Bu önceliklendirme mevzusu yüzünden vodafone'da çok sıkıntı yaşadım, oranın müşteri hizmetleri de detaylı bir cevap verememişti.
    Ne güzel, ben bir türlü TT Mobil 4.5G bağlantısından paketim olsun olmasın randıman alamıyorum. Eskiden 3G bile iyiydi şimdi bağlantı çok sağlıksız...

Vodafone apayrı bir dünya kurmuş kendine öyle devam ediyor, Cepnet günlerini geçirip kendini çok sınırlı bir kitleye hizmet verecek şekilde küçülttü, bence bu durumu dünya bilmeli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • online başvuru nasıl oluyor eve kuryemi gelecek

• tubytube kullanıcısına yanıt
    Zamanında Avea da açık vardı injector vs yöntemi ile bedava internet kullanıyordum. Hızlı gireyim diye telefonun hızlı bantları hariç diğerlerini kapatırdım. Aveanın kullandığı frekansların hepsi Bimcellde çalışmıyordu. Tek tek denemiştim. Yüksek mhz kanallar çalışıyor bimcellde.

• tubytube kullanıcısına yanıt

Bimcell'de bırakın 3g'yi, edge'de bile bazı uygulamalar internete erişebiliyor. Whatsapp, ekşi sözlük uygulaması ekşin gibi.

Ancak Vodafone'da 4G'den 3G'ye düşer düşmez internet kesiliyordu. 2 defa müşteri hizmetleri ile görüştüm sonuç bulamadılar, tekrar bimcell'e dönüşüm için sebep oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 15 Kasım 2020; 12:20:59 >
  • @Fastpayci @robotica

Hiç açıklardan faydalanıp internete girmediğim için yüksek hızları test edemedim ama son zamanlardaki sıkıntılar bir başka. Bimcell'deki hızlılık fiyatlarına göre güzel olsa dahi yoğun yerlerde kesinlikle önceliklendirme sorunu yaratacaktır. Vodafone'daki durum ise çok daha farklı, o mevzular konuşulsa anlaşılmaz zaten...

• quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

online başvuru nasıl oluyor eve kuryemi gelecek

Aynen kargo ile geliyor ama daha hızlı işlem için vestel mağazasından yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birkanbey -- 11 Kasım 2020; 11:9:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsme bak çay demle:)

• quote:

Orijinalden alıntı: tubytube

@Fastpayci @robotica

Hiç açıklardan faydalanıp internete girmediğim için yüksek hızları test edemedim ama son zamanlardaki sıkıntılar bir başka. Bimcell'deki hızlılık fiyatlarına göre güzel olsa dahi yoğun yerlerde kesinlikle önceliklendirme sorunu yaratacaktır. Vodafone'daki durum ise çok daha farklı, o mevzular konuşulsa anlaşılmaz zaten...

Birader istanbulda yaşıyor, ona sordum bir sorun yaşamadığını söyledi, onda da BİMCELL var

Şimdilik problemsiz kullanıyoruz ikimiz de

• Dehşetengizcell çıkarıcam a101cell yok bi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün geçiş yaptim telekom hattımı anında geçti, bayiler bilmiyor pek sistemi ögrettim
    Hediye çeki sms ile gelecek denildi bakalım bekliyorum.

Geçiş yapacaklar yılbaşında zam gelecekmiş ve 2 katlama olayı bitebilirmiş elinizi çabuk tutun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birkanbey -- 19 Kasım 2020; 20:42:31 >
  • Sil süpür var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

Sil süpür var mı

Var görünüyor pazartesi hakkım geliyor denerim.

• Bu başlıktakilerin tarife konusunda bilgisi var gibi duruyor. Vergiler dahil 35TL'ye 6GB'lı devreden tarifeli vodafon var, ama memnun değilim. 25TLden ucuza bu miktarda internetli bir tarife var mı herhangi bir operatörde?

• Beni de bilgilendirir misiniz hocam?

• Bimcellden geçiş yok mu? Online başvuru yapmaya çalıştım ama numara taşıma yapmadı mevcut hat Türk Telekom uyarısı verdi.

• türkcell hattımda 40 lira var, bu tarifte numara taşırsam o 40tl ne olur?

• Mr.Loney kullanıcısına yanıt

Vereceğin iban a iade olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

türkcell hattımda 40 lira var, bu tarifte numara taşırsam o 40tl ne olur?

ben numara taşıyınca bir yıllık telsiz kullanım ücretini peşin olarak almıştı ve hattımda hiç para kalmamıştı. eğer hala aynı uygulama devam ediyorsa, sene sonuna geldiğimiz için en fazla 1 aylık parayı kesebilir diye düşünüyorum.

• Mr.Loney kullanıcısına yanıt
    Kendi adınıza açılmış banka hesabına iade edilir.
    Başvurmanız gerekir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nir-vah-nah

Bimcellden geçiş yok mu? Online başvuru yapmaya çalıştım ama numara taşıma yapmadı mevcut hat Türk Telekom uyarısı verdi.

Hattı Türk telekom olanlar vestel mağazasına gidip yapabilirsiniz, sistemde müşteri yönetiminden girip tarife değişikliği yapıyor anında açılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birkanbey -- 22 Kasım 2020; 12:38:21 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.