Şimdi Ara

VESTEL VENÜS V3 5580 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ammavelakinbin

O fiyata sakın 5530 alma. V3 5580 şu an Hepsiburada'da 659 TL ve 5530'dan çok daha iyi bu 5580.

çok teşekkürler beni biraz korkutuyor açıkcası vestel olması o fiyata samsung falan mı bakayım ?
  • :.Batsu.: kullanıcısına yanıt
    Ben aldım kullanıyorum hocam netflix'ten rahatça dizi izliyorum. 5-6 saat kesintisiz izlediğim oldu ekran süresi çok iyi. 3 saatte tam olarak doluyor ve 1 günü çok rahat çıkarıyor.

Ortalama oyunların tamamını sorunsuz oynatıyor.

Bu kadar işi bu fiyata yapabilen bir cihaz olsaydı inan bana koşa koşa gider alırdım.

650 TL'ye böyle bir cihaz yok başka Vestel hükümet yanlısı bir firma olduğu için çok fazla destek alıyor ve fiyatları bu sayede düşük kalıyor.

V3 5580 dengi bir Samsung cihazını resmi garantili olarak 1200 TL'den aşağı alamazsınız.

Bütçeniz düşükse Vestel öneriyorum paraya kıyarım diyorsanız daha iyileri var illa ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amma velakin -- 5 Ocak 2018; 23:8:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ammavelakinbin

Ben aldım kullanıyorum hocam netflix'ten rahatça dizi izliyorum. 5-6 saat kesintisiz izlediğim oldu ekran süresi çok iyi. 3 saatte tam olarak doluyor ve 1 günü çok rahat çıkarıyor.

Bu kadar işi bu fiyata yapabilen bir cihaz olsaydı inan bana koşa koşa gider alırdım.

650 TL'ye böyle bir cihaz yok başka Vestel hükümet yanlısı bir firma olduğu için çok fazla destek alıyor ve fiyatları bu sayede düşük kalıyor.

V3 5580 dengi bir Samsung cihazını resmi garantili olarak 1200 TL'den aşağı alamazsınız.

Bütçeniz düşükse Vestel öneriyorum paraya kıyarım diyorsanız daha iyileri var illa ki.

çok teşekkür ederim benim tek derdim steam uygulaması ve twitch.tv ek olarak whatsapp başkada birşey yaptığım yok

• :.Batsu.: kullanıcısına yanıt
    Bunları 5580'de çok rahat yaparsınız hocam bir mağazada inceleyin ona göre karar verin bence.
    Rica ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amma velakin -- 5 Ocak 2018; 23:19:33 >
  • arkadaslar vestel 5580 telefonumuzu televızyona bnasıl baglarım? sanırım telefonumuzun mhl destegı yok...televızyonumun markasıda vestel ancak wıfı yok tv de...alacagım bır kablo ıle bu ısı cozuebılırmıyım arastırdım mhl destegı olan telefonlar bı kablo yardımıyla baglanıyor sanırım..yada televızyonunda wıfı olanlar yıne ekrana yansıtma ozelıgı ıle dırek baglanıyor...ben nasıl baglanabılırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: amma velakin

Merhaba,biz de yeni v3 5580 aldık.iki gün sonra, ana ekrandaki navigasyon tuşlarının yer aldığı çubuk ile en üstte saat,çekim,pil yüzdesi ve saatin bulunduğu çubuk rengi kendiliğinden turuncu olmuş.Niye olduğunu anlamadık,nasıl ve nereden değiştirilebileceğimizi de anlayamadık.:( siz böyle bir sorun yaşadınız mı yada nasıl değiştirebiliriz rengini bir fikriniz var mı acaba?

• cumhur45 kullanıcısına yanıt
    Güç tasarrufu modu açıkken turuncu oluyor genelde. Ayarlar /Pil /Pil Tasarrufu kısmına bakın hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amma velakin

Güç tasarrufu modu açıkken turuncu oluyor genelde. Ayarlar /Pil /Pil Tasarrufu kısmına bakın hocam.
    Haklısınız ,güç tasarrufu modu açınca turuncu oluyormuş.Teşekkürler :)
  • V3 5580 modelini nasıl pc tanıtabilirim bir türlü yapamadım.

Telefondaki bazı dosyaları pc ye aktaracağım fakat telefonu görmüyor pc si

İnternetten bir sürü driver aradım bulamadım.

Uygulama yazılımı denedim oda olmadı.

Usb bellek denedim oda olmadı.

Nedir çaredi nasıl telefonun içini göreceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakanozbaki

V3 5580 modelini nasıl pc tanıtabilirim bir türlü yapamadım.

Telefondaki bazı dosyaları pc ye aktaracağım fakat telefonu görmüyor pc si

İnternetten bir sürü driver aradım bulamadım.

Uygulama yazılımı denedim oda olmadı.

Usb bellek denedim oda olmadı.

Nedir çaredi nasıl telefonun içini göreceğim.
    Bizimki direkt tanıyor şimdi takıp tekrar denedim hocam ya, ama ilk denediğimizde sanırım bir uyarı çıkmıştı diye hatırlıyorum orada usb olarak diye seçimi vardı galiba.Şimdi taktığımda ise, direkt sanki usb flash bellek takmış gibi açtı.
  • Bende aldım bu cihazdan 620 tl ödedim,önyargılı davranmasın kimse cihaz gayet güzel,normal kullanım için bahsediyorum hızlı donma kasma yok, yoğun kullanırsanız ısınma var ancak sorun olurmu onu zaman gösterir, fiyatın göre güzel bu fiyata ne alabilirsinki, telefon tasarımı ince şık, benim arka kapakta çıkıntı yok düz (5580T), operatör uygulamaları kaldırılıyor, kalkmayanları durdurursanız sorun olmaz karşınıza çıkmaz, google arama çubuğu, uygulamalardan google uygulamasını kaldırın oda gider, açılıştaki ve kapanıştaki sesler ayarlardan kapatılabiliyor, simge boyutları büyük android 7 güncellemesi alanlar ayarlayabilir, Normal kullanımda bataryası bir günü rahat çıkartıyor ancak yoğun kullanımda çıkarmayabilir, hızlı şarj yok, bataryanın dolması biriz zaman alıyor 2 saati geçiyor, önceki telefonumda aynı olduğu için ben alışkınım :) sorun değil benim için gece şarj etmenizi öneririm.

• ses arada gidip geliyor sanırım hapörleri bozuldu telefono bir kez bile yere düşürmedim aldığımdan beri dün resetledim falan bir iki dakikalığına ses normale döndü sonra komple gitti.
  • Herkese merhabalar
    cihaz Android 6 ile geldi.7 düşünmüyorum! !
    Gelelim Sorulara

1)Herkeste ahize ses azmı?

2)Android 6 dan 7ye her geçen sorunlumu?

3)Güncelleme sonrası bazıları formatlama yapmış ise yardımı?

4) Dikkat etmem gereken yuklemem veya yuklememem gereken uygulamalar varmı?

×Çok hassas duryor ekran jelatin+slikon kapak uyguladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibodh -- 16 Kasım 2018; 7:30:52 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.