Şimdi Ara

Vestel V3 5580

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
3.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonu daha yeni aldım ama aklıma takılan bir kaç soru var. Cihazla ilgili hiçbir problemim yok ama bu test videolarında ve ürün görsellerinde genellikle tek sim ve kasa üzerinde venüs yazısı mevcut. Ben bu ürünü teknosadan 899 Tl'ye aldım. Ürün çift sim ve venüs diye bir yazı yok. İlk çıkan kasadan farklı bir üretim mi?

• Ben de dun aldım. Dediğiniz gibi çift sim var ve Venus yazısı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konudan bağımsız olarak söylüyorum. Pahalı almışsınız 719 liraydı sanki ggde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • s.hız kullanıcısına yanıt
    benim tek sim yazı mevcut..lakin selam; telefonu yeni aldım batarya kapalı iken 3 saatte doluyor..bu normal mi sizce..deneyiminiz nasıl ?
  • troya33 kullanıcısına yanıt
    aynı pil kapasitesinde üstün özellikli hızlı şarj özelliği diye tabir edilen tipteki cihazlar bile 1.45 da doluyorsa venüs ün 3 saatte dolması normal.Aslında taş çatlasın 2.30 saatte full olması gerekte yazılımsal sınır koyulmuş heral de güvenlik için bilemiyorum. Yüksek amperli şarj aletiyle de denedim aynı sürede doluyor.
  • meeb kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim telefon açıkken denemedim şarjı sanırım daha uzun sürede dolacak..iade etsem mi diye düşünmüştüm bir an..
    iade ettirecek kadar geçerli bir sorun değil.Birde şu var şuam kullandığım lg v20 , arkadaşın galaksi s6 edge plus hızlı şarjdan dolayı olsa gerek batarlarımız bozuldu aniden kapanmalar , yüzde 10 da 5 te kapanmalar ani pil düşüşleri başladı.Hadi benim pil çıkartılabilir olduğundan 40 liraya oirijinal denkleyip aldım sorun çözüldü ancak arkadaşın pil çıkmadığına şimdilik idare ediyor.

Muhabbetin özü bataryalar için sağlıklı olan yavaş dolumdur.Ne kadar hızlı dolum olursa pil ısınır (venüs z10 da var mesela ısınıyormuş şarjda ) oakdar ömrü kıslır tabii birde yarattığı risk var.Hal böyle olunca 5580 geç şarj olmasında bir sıkıntı görmüyorum zaten eşimde bende gece yatmadan önce şarja koyuyoruz ki gün içinde yetiyor batarya süresi .
    venüs 5580-nı eşim için almıştım ben de..ürünü gerçekten beğenmiştik..tavsiyeniz bana çok yardımcı oldu..iade etme fikrinden vazgeçtim..normal günlük kullanımda oyun v.s yok..2.5 gün şarjı gidiyor..bu da çok iyi sanırım..ilginize çok teşekkür ederim..
    güle güle kullanın.bu arada arayüz için microsoft launcher kurun çift tıkla ekranı kapatma günlük duvar kağıdı vs var. eşim çok beğendi.7.0 gelince mutlaka yükleyin telefon şaha kalkıyor benim v20 den hızlı oldu. Format atmaya gerek bile duymadık sorun çıkmadı.

dosya yöneticisi 7.0 ile geliyor ama asus dosya yöneticisi google playda var kullanabilirsiniz.

müzik player için yine asus müzik oynatıcı

galeri için lenevo galeri yada foto gallery premium öneririm

floating apss yine küçük hesap makinası vs kullanışlı bir uygulama kurabilirsiniz.
    umarım bu işlemleri yapabilirim..bazıları 2 saatte şarj oluyor diyor donanım da..neden üretici bu kadar tutarsız üretim yapıyor aynı ürün de anlamak imkansız..standart yakalanmamış gibi.
    onlar ilk parti alanlar olabilir hocam ben dayıma birkaç akrabama aldım hepsinde şarj süresi 3, 4 saat kadar sürüyor.

üretim standardına gelince iphone dahil tam anlamıyla oturmuş hiç bir üreticide böyle bir durum yok. misal bazı iphone 8 ler de kullanılan modem farklıymış sözde bazıları daha hızlıymış bazıları daha yavaş.
    bilgilendirmelerinizi çok faydalı buldum tekrar teşekkür ederim.. vestel 5580 fiyat performans değerlendirmesiyle oldukça iyi diyebiliriz.
    Aynı şekilde diyebilirim. Geç şarj oluyor ama bir günü rahatlıkla çıkarıyor.

• Herkese merhabalar

cihaz Android 6 ile geldi.7 düşünmüyorum! !

Gelelim Sorulara

1)Herkeste ahize ses azmı?
    2)Android 6 dan 7ye her geçen sorunlumu?
    3)Güncelleme sonrası bazıları formatlama yapmış ise yardımı?

4) Dikkat etmem gereken yuklemem veya yuklememem gereken uygulamalar varmı?

×Çok hassas duryor ekran jelatin+slikon kapak uyguladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibodh -- 16 Kasım 2018; 7:27:58 >
  • ibodh İ kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun fiyat performans oranında doğru bir tercih yapmışsınız.

1)evet aynı az geldiyse mediatek platformunun esnekliği ile yükseltebilirsiniz.
    https://forum.donanimhaber.com/vestel-venus-ahize-sesi-yukseltme-v3-5580-sadece-media-tek-islemcili-telefonlar-icin--131675764

2)andrdroid 7 yi kesinlikle yükle cihaza ekstra özellikler geliyor ve hızı artıyor.Pil tüketimi iyileşiyor.

3)Şart değil ancak tüm android cihazlar ana sürüm değişikliği hard format sağlıklı oluyor.

4)Cihaz stok androide yakın olduğu için. içindeki google programları kullanışsız.

galeri olarakhttps://drive.google.com/file/d/1-z0MOycw0O2vBba9HmZ_1bBBpccOMzwB/view?usp=sharing

dosya yönetici olarakhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.asus.filemanager

diğer reklamsız asus uygulamaları da çok güzeldir.https://play.google.com/store/apps/dev?id=6704106470901776285

renkli navbarhttps://play.google.com/store/apps/details?id=pl.damianpiwowarski.navbarapps

müzik çalar olarak https://play.google.com/store/apps/details?id=com.generalmobile.app.musicplayer

hepsi reklamsız ve güzel uygulamalardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 16 Kasım 2018; 9:50:13 >

• ibodh İ kullanıcısına yanıt
    eşim 1 yıldır ekran korumasız ve kılıfsız kullanıyor.

ekran dayanıklı o kadar anahtar vs yanında taşıyor gözle görülür çizik yok.Ancak ışıkta görülen kılcak çizikler var.arka kapak ise çizildi.olsun oda 25 lira. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.