Şimdi Ara

Vestel UA9300 Serisi 4K TV İncelemesi (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.805
Cevap
72
Favori
207.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -MaxPAYNE

TRT artı ya vaglanamiyorum TV nete giriyor fakat TRT artı logosu çıkmıyor.

Bende çıkıyor kırmızı renge bas diyordu galiba basınca altta interaktif birşeyler çıkıyor seçimler falan vardı galiba ,önemli birşey yoktu.
  • agates kullanıcısına yanıt
    Bendede bu sabah çıktı sec izle var hocam TRT deki herşeyi izleyebiliyorsunuz leyla ile mecnun bile 1 bölümden itibaren var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanjugunduz

Benim 40 olani eger panel fatkli ise keske 48 olanini aldim.kimseyi etkilemek istemem ama ta benim tv de bir sorun var yada tv nin goruntu kalitesi maalesef iyi degil

Bende 40" olanını almıştım başta ,köşelerde beyaz veya açık renk arka fonda gölgelenme koyulaşma var diye iade etmiştim.Sonra teknosa da 40 ile 48 i yan yana gördüğümde oradaki 40" te de aynı sıkıntıyı gördüm ve o an 48 almaya karar verdim.Fakat 40" te görüntü kalitesiyle ilgili bir sıkıntı yoktu.2 panel de de renkler samsung lg gibi canlı değil evet fakat daha doğal olduğunu düşünüyorum ben.Kimisi bunu beğenmiyor evet.Ben sinema modunda kullanıyorum tv yi.Dinamik mode da resim kalitesini beğenmedim.Sinema en uygunu gibi geldi.Kendim tek tek ayarlayayım dedim pek olmadı.Ayrıca dikkatimi çeken arka ışık ayarı %50 de duruyor ve değiştiremiyoruz neden acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: agates

quote:

Benim 40 olani eger panel fatkli ise keske 48 olanini aldim.kimseyi etkilemek istemem ama ta benim tv de bir sorun var yada tv nin goruntu kalitesi maalesef iyi degil

Bende 40" olanını almıştım başta ,köşelerde beyaz veya açık renk arka fonda gölgelenme koyulaşma var diye iade etmiştim.Sonra teknosa da 40 ile 48 i yan yana gördüğümde oradaki 40" te de aynı sıkıntıyı gördüm ve o an 48 almaya karar verdim.Fakat 40" te görüntü kalitesiyle ilgili bir sıkıntı yoktu.2 panel de de renkler samsung lg gibi canlı değil evet fakat daha doğal olduğunu düşünüyorum ben.Kimisi bunu beğenmiyor evet.Ben sinema modunda kullanıyorum tv yi.Dinamik mode da resim kalitesini beğenmedim.Sinema en uygunu gibi geldi.Kendim tek tek ayarlayayım dedim pek olmadı.Ayrıca dikkatimi çeken arka ışık ayarı %50 de duruyor ve değiştiremiyoruz neden acaba?

evet bir çok ayarına dokunamıyoruz acaba tv yi iade etsem philips 43 puk 4900 u verirler mi yani karta geri yukleyip diğer tv yi almama izin verirler mi ? bonus puan kazanmıştım avantajix iade kazanmıştım hediye çeki kazanmıştım bunların hepsi iptal mi olur yoksa ödediğim tutarı hediye çeki olarak tanımlayıp onunla yeni tv almama izin verirler mi lütfen yardımcı olun bana ? teknosada iade ve değişim süreci nasıl işliyor ?

enerji tasarrufu otomatikse arka ışığı değiştiremzsiniz .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostlar tv yi iade ediyorum internetten aldığım için 14 gün içinde koşulsuz iade hakkım varmış tv yi iade edeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: elexir81

Beyler tv ye usb disk takıp video izlediğimde, videolardan biri bittiğinde sıradaki videoya geçmiyor. Videolaron bulunduğu ekrana geri dönüyor. Ayarlara baktım her şeyi denedim olmuyor. Aynı videoyu tekrar izleyebiliyorum ama bir sonrakine geçişi yapmıyor. Bu konuda yardımcı olabilecek bir var mı?

Bu soruya cevap verebilecek kimse yokmu arkadaşlar. Usb diskteki videoları peşpeşe izleyebilmem için nasıl bir ayar yapmam gerekiyor?
  • silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autocar25 -- 5 Haziran 2021; 23:50:53 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: agates

quote:

evet bir çok ayarına dokunamıyoruz acaba tv yi iade etsem philips 43 puk 4900 u verirler mi yani karta geri yukleyip diğer tv yi almama izin verirler mi ? bonus puan kazanmıştım avantajix iade kazanmıştım hediye çeki kazanmıştım bunların hepsi iptal mi olur yoksa ödediğim tutarı hediye çeki olarak tanımlayıp onunla yeni tv almama izin verirler mi lütfen yardımcı olun bana ? teknosada iade ve değişim süreci nasıl işliyor ?

Ben 40" te sorun için ilk aradığımda iade alabileceklerini ,değişim yapabileceklerini veya çek verebileceklerini söylemişlerdi yanlış hatırlamıyorsam.Ben değişim istemiştim fakat 1 haftada değiştirememişlerdi sonra iade ettim.Arayın sorun teknosa müşteri hizmetlerini yardımcı olurlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

enerji tasarrufu otomatikse arka ışığı değiştiremzsiniz .

Sanki enerji tasarrufunu diğer seçeneklere getirip denemiştim ama emin de değilim bu akşam bakayım ona tekrar Bu menu + 7425 mi neydi onunla girilen servis menusun de de bir sürü ayarlar var onlarda değişiklik ayar falan birşey yapmak gerekiyor mu tv de görüntü vs daha iyi olması için ? biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qenosit

Sabah mkv dosyasında ses gelirken şimdi gelmiyor. yoksa sabah ben mi garipten sesler duydum yoksa bu şekilde mi oluyor.

Şu videoyu indirip birisi deneyebilir mi ses geliyor mu diye.

Demedim ses geliyor hocam

• Teşekkürler sagolun bende ses gelmiyor ilginc bir sekilde ne yapmam gerekiyor ki yine mi servis gelecek 2 hafta oldu 6.kez gelecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qenosit -- 8 Ocak 2016; 23:27:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qenosit

Teşekkürler sagolun bende ses gelmiyor ilginc bir sekilde ne yapmam gerekiyor ki yine mi servis gelecek 2 hafta oldu 6.kez gelecekler.

Varsa sıkıntı çağır kardeş ,halletsinler.Microsoft klavye aldım bugün fena değil ama vestelin yazılımından kaynaklanıyor tam randımanlı kullanamıyoruz.sadece browser da yazmama izin veriyor.YouTube vs hikâye yine ekrandan izin veriyor sacmalik resmen.yanı klavye hayal kırıklığı oldu bende.ayrıca arka ışık ayarını ne yaptımsa aktif edemedim.

Hicbir sey yapmaya izin vermiyor, kulaklik takıyorum menüden kulaklik secip sonra tv haporlerini kismam lazim ki sadece kulakliktan ses gelsin daha bir suru sorun ve benim kapanma sorunu devam ediyor yarın gelince değişim isticem artik yazılımsal diye diye gecistirdiler sabah actigi formati aksam acmiyor

• Serviste değişim istedi, ürünü biraktilar sali çarşamba gibi yeni ürün gelecekmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: autocar25

@elexir81 Resimdeki ekrana geldiğinde kumandadan yeşil tuşa 3 kere basarak altını çizdiğim simgeyi işaretle, sonra videoyu aç, bitince sonraki videoya geçiyor.
    ortakini yada ikisini işaretlersen açtığın videoyu tekrar ediyor.

Vestel UA9300 Serisi 4K TV İncelemesi

Başkan o menüyü farkettim daha önceden denemiştim ama olmadı. Şimdi sen yazınca tekrar denedim ama olmuyor malesef. Aynı videoyu yeniden oynatıyor ama bir sonraki videoya geçmiyor.

• Arkadaşlar bugün TV'de bir sorun farkettim. Ekranın ortasında 3-4 piksel yüksekliğinde, boydan boya yanlamasına çizgiler belirdi. Kimisi üst üste bitişik, kimisi kimisi 3-4 cm kadar ayrı şekilde.

Servis çağıracağım bakalım, kafama eserse iade de edebilirim. Hayırlısı artık.
  • Arkadaşlar merhaba. Biz de bir kaç gün önce teknosadan aldığımız 55ua9300ü kurdurduk. Puslu veya sisli bir görüntü var diyenler olmuş ancak bence görüntü mat. Mağazada incelediğimde diğer tvler daha parlak bir görüntü veriyordu ama ben öyle suluboya gibi renkler yerine mat görünen renkleri seviyorum. Bu yüzden memnunum.

Genel olarak sevsem de bir kaç sıkıntım var tv ile ilgili. Öncelikle youtubedan 4k açtığım bazı videolarda ses görüntü senkronizasyonu olmuyor ve görüntü kasıyor ara ara. İnternetim 25 megabit. HD açtığım videolarda ise ara ara bir anlık takılmalar oluyor gibi. Dikkatli bakınca anlaşılıyor ama hala tam emin olmadım. Mesela görüntü güzelce akarken bir anlık çok kısa bir sürede takılma oluyor ama geçiyor hemen. Bu olay youtube'da oluyor. Acaba yazılım sürümünden kaynaklı olabilir mi? Tv'de olup olmadığından tam emin olamadım. Bir de ayarlarda film algılayıcı diye bir şey var o güzel işliyor görüntüyü, hareketli objeleri güzel gösteriyor fakat her zaman değil. Araba sahneleri çok güzel akarken, mesela hızlı yapılan el kol hareketleri bir garip gözüküyor.

Bir de tv'de yazılım yükseltme 0.1.33.11 ama uygulama sürümü 0.1.33.2 gözüküyor. İkisinin de aynı olması gerekmez mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cikilopp -- 9 Ocak 2016; 19:12:40 >

• cikilopp C kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bir problem yok yada siz fazla titizsiniz bir kaç kişiye de gösterin ayrıca sü rumler güncel sizin

Selamlar. Oyun modunu da denediniz mi, daha canli gorunuyordu oyun modunda.
    Deneyin derim.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.