Şimdi Ara

Vestel TV - Soru ve Öneri Konusu (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
782
Cevap
37
Favori
56.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vestel 55UA9630 ile Toshiba 55UA3D63DT arasındaki fark nedir hangisi iyi

Toshiba 55QL5D63DT birde bu modeli var

• Merhaba. Vestel televizyonum var, mobilya hediyesiydi ve alalı 10 sene oldu. Kablo tv i-kutu görüntü vermiyor. Ekranda aralık dışında uyarısı belirip duruyor. İkisi arasında uyumsuzluk mümkün müdür?
  • 65Q9900 ekran sağ taraftan bozulmaya başladı bile. Vestel TV - Soru ve Öneri Konusu Vestel TV - Soru ve Öneri Konusu

• merhaba. VESTEL 50QA9700 model TV var. cuma günü TV yi açıyorum, ses geliyor görüntü gelmiyordu. Elektrik kablosunu söküp taktım düzeldi. Ertesi gün sabah TV yi açtım. normal çalışıyordu. Kapatmak istediğimde hem kumandanın kapatma tuşu hem TV üzerinde ki kapatma tuşu çalışmadı.Yine güç kablosunu çıkartmak zorunda kaldım. daha 15 gün olmadan bu tür sorunların olması kafamı karıştırdı. Aklımda pişmanlık ve acaba soruları oluştu.

Şuan TV normal ama bu tür sorunların olması normal mi?

• Alastair JR A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ekran boyutuna göre bazı özellikler aynı model içerisinde değişiklik gösterebiliyor. Genel bilgi olması açısından 55 inç modellerinin özelliklerini ve farklarını iletiyorum.

55U9600 VA panel, 2x10w hoparlör DTS Virtual X + DTS HD, HDR10 ve Dolby Vision desteği, yazılım görüntü yenileme oranı 1300hz, Pixellence PRO, Smart tv

55U9630 VA panel(50 inç VA ve Ips, 65 inç ıps panel), 2x10w hoparlör DTS Virtual X + DTS HD, HDR10 ve Dolby Vision desteği, yazılım görüntü yenileme oranı 1300hz, Smart tv

55UA9630 VA ve Ips panel birlikte, 2x10w hoparlör DTS Virtual X + DTS X, HDR10 ve Dolby Vision desteği, yazılım görüntü yenileme oranı 1600hz, Android TV
  • pulsar_82 P kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 55Q9900 karma panel, 55QA9700 ips tek panel ile üretiliyor.
  • metilfenidat M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kablo tv cihazlarında ses ve görüntü ile ilgili uyumsuzluk olabilmektedir.
  • unspoken35 U kullanıcısına yanıt
    Merhaba, servis yönlendirebilmemiz için iletişim bilgilerinizi özel mesaj üzerinden iletebilirsiniz.
  • mr.isson76 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, destek olmak için servis yönlendirebiliriz. İletişim bilgilerinizi özel mesaj üzerinden iletebilirsiniz.
  • Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu modelde VA panel bulunuyor. Yan açılardan izlediğiniz durumlarda renk solması görülebilir. İnceledikten sonra almanızı tavsiye ederiz.
  • Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 55UA9630 VA panel, Toshiba modelleri Ips panel ile üretiliyor. Android istiyorsanız 55UA3D63DT, Smart istiyorsanız 55QL5D63DT. Bizim tavsiyemiz Qled olduğu için 55QL5D63DT modeli.
  • Vestel Destek kullanıcısına yanıt

şuan için normal çalışıyor. benzer sorun tekrar ederse, servis talep edeceğim.

Çok teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.
  • Vestel 65 inç mini LED tv kullanıcısı var mı ? Hiç bir yerde TV ile ilgili bilgi bulamadım.

• Merhaba,

Vestel 65" bir televizyon almak istiyorum.Genel olarak film izlemek ve tv izlemek için kullanılacak. Çok fazla model var, hangisini tavsiye edersiniz?

• sheare78 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, uygun fiyatlı olarak https://www.vestel.com.tr/vestel-65ua9631-65-164-ekran-4k-smart-android-tv-p-2926
    QLED Smart https://www.vestel.com.tr/vestel-65-inc-qled-smart-4k-ultra-hd-tv-65q9900-p-1632
    QLED Android https://www.vestel.com.tr/vestel-65qa9700-65-164-ekran-qled-android-4k-ultra-hd-tv-p-2426

Kullanım ihtiyacınıza göre bu modellerimizi tercih edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vestel Destek -- 2 Haziran 2023; 16:2:38 >

Cevabınız için teşekkürler 65q9900 almış bulunmaktayım. Heyecanla bekliyorum

• Merhaba, Toshiba 55ua3d63dt ve toshiba 55ua5d63dt arasındaki farklar nelerdir. Hangi tip panel mevcuttur?@Vestel Destek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedblame -- 5 Haziran 2023; 16:23:9 >
  • sedblame S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, iki üründe IPS panel, 55UA5D63DT modelinde dahili subwoofer mevcut, diğer özelliklerde fark bulunmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.