Şimdi Ara

Vestel Televizyonlar Özel Röportaj

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • IFA 2014 turumuzda firmanın yeni televizyonları ve üzerinde çalıştıkları teknolojiler hakkında özel bir sohbet gerçekleştiriyoruz.

• Ucuz 4k istiyoruz :D

• Vestel in yeni televizyon ları tüketiciye ne sunuyor soru bu cevap ise şu olmalı.. Müşterilerimiz alsınlar onlara 2 ay sonra süprizimiz var..

• Lg Samsung gibi kendilerini kanıtlamış firmaların karşısına zaten onlardan üstün ürün çıkartamıyorlar aynı zamanda monitör tv olarak kullanılan modelleri son model samsung lg tvlerden daha pahalı ?
    saçma fiyat politikası ile şansları çok zor

• Çalışanlarda hep top sakal modası geçti italyanlarda bile yok artık kesin şunları arkadaş.

• 01:29 ile 01:33 arasında arkada 4K Vestel TV de hayvanlar alemi çoğalıyor. :-D

• Vestel 4K Tvlerde HDMI sürümü ne acaba 2.0 mı 1.4 mü. Madem bi yenilik yapıyorsunuz 2.0 koyun.

• Samsung ve LG nin rezil servis hizmetlerinden sonra Vestel aldım ve iyi ki almışım dedim, anakartı yandı 1 günde manisadan sipariş edip getirip taktılar 1 gün içinde tvyi teslim ettiler, samsung ve lg orjinal kutusunda getirin servise gibi şeyler söylerken, o kadar tvyi nasıl taşıyacaksam otobüste bi de orjinal kutu bulacam,
    ayrıca bana da alma dediler aldım herhangi bir sorunum yok tüm ailede eski yeni vestel var herkes çok memnun samsung un yarı fiyatın a hem de

• Doğru dürüst hd yayın yok 4k diye milleti soyuyorlar. Insanlar 2-3 aylık bütün emeklerini bir televizyona veriyorlar. Eleştirim vestel e değil genel manada

..

• Telefonları berbat ama tv'leri fena sayılmaz

• bizimle konuşan tv mi?aklıma şöyle bi diyalog geldi:
    ne yapıyon lan televizyonnn?
    ne olsun abi bütün gün evdeydim tv izledim:)

• Vestel'i eleştirenler 42PF9060 55PF9090 modellerine bir baksınlar.

42PF7175 kullanıyorum, alanların bazılarından arıza çıkmasına rağmen bende en ufak bir şey yok.

Elektronik şans işidir. O övdüğümüz Philips ve Sony gibi firmaların eski kalitesinden eser var mı? Yok.

Ortalık Samsung ve LG Electronics gibi şark kurnazlarına kandı. Oynattıkları demolarla, şahşalı bug dolu yazılımlarıyla göz boyuyorlar. Özellikle de tv lerinde kullanışlılık sıfır. (Bence) Kanal düzenlemek, yeni kanal eklemek apayrı bir işkence.

Bu korelilerin tüplülerini bilen bilir. 100 evden birinde bulabilirsiniz sadece.

Samsung monte (GT-S5620) kullandım. Mikrofonu bir kere bozuldu, servis (başarı) her seferinde arızanın giderildiğini söylese de arızadan kurtulamadım bir türlü. Sürekli karşı tarafa sesim yankılı gidiyordu.

Benim fanboyluk yaptığımı, venus konusunda Vestel çalışanı olduğumu iddia edenler oldu ne yazık ki. Eleştirilerinde haklı oldukları fakat göremedikleri tarafı, anlamsız ön yargıları olduğunu kabul ettirmek o kadar zor ki...

Çok şey yazmak isterdim fakat en fazla oyun indirip whatsapp kullananlarla aynı kefede olduğumu düşünmüyorum. İyi akşamlar...

• Videonun sonunda sarilacaklar sandim.

• Uzun zaman pahalıya satmaya çalıştılar. Şimdilerde biraz düzgün fiyat veriyorlar. 55" -60" - 65" fhd modelleri büyük markalardan uygun verirlerse satış yaparlar. Yoksa Avrupaya bedava vermeye devam etsinler.
  • çok samimi ve dürüst olmuşlar :D 1 kademe daha çıksa 1-2 yıl daha sabredin o zaman çok daha uyguna ve zengin içeriğe sahip tvlere sahip olabilirsiniz diyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Kocakaya

Videonun sonunda sarilacaklar sandim.

Ender çok iyi bir insan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel 9060 modelini kullanıyorum, lg ve samsungun çogu modelinden daha kaliteli görüntü veriyor... Hemde daha ucuz...

• Vestelde, özellikle üst modellerinde yerli piyasaya göre bariz elektronik üstünlük ve çeşitlilik görmeye başladık.
    Geçenlerde beyaz eşyada bile, mesela kurutmalı çamaşır makinası aradım, Arçelik tek model sunarken Vestel'de seçmek mesele. TV konusundaki üstünlükleri de devam ediyor.
    Karşılaştırma yaparken üst Vestel TVyi üst Kore tv ile karşılaştıracaksak fiyatlarını da göz önüne almak lazım.
    O yüzden denemeye değer. En azından değerlendirme yaparken bir bakıp karşılaştırmada ve beklentilerde yerli markayı da hesaba katmak yararlı olacaktır.

• İyi hoş bir şey fakat bilgisayar ve telefon konusunda pek iyi değiller diyebiliriz. Umarım kendilerini çok güzel geliştirirler.
  • iddia ediyorum kesinlikle vestelin servisinin üstüne marka tanımam. adamlar kuş uçmaz kervan geçmez köylere bile haftada iki defa servis gönderiyorlar. geçenlerde klimamdan sorun çıkmıştı servisi aradıktan birkaç saat sonra geldiler ve aynı gün tamir edip gittiler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.