Şimdi Ara

VESTEL PASLANMAZ ÇELİK BUZDOLABI 2.KEZ PASLANDI!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2007 ocak ayında aldığım vestel paslanmaz çelik 540hge modeli buzdolabı geçen yıl kapısının paslanması sonucu ön kapıları değişti. geçen gün baktım yeni kapıda paslanmış. çağrı merkezini aradım ve durumu izah ettim.servis gelir ve kapınız değüişir dedi. peki garantisi ocakta doluyor yine paslanacak kesin ozaman nolucak dedim.parasıyla değişiriz diyor bana belliki ürününüz sorunlu ve hatalı ben dolap değişimi veya para iadesi istiyorum dedim ve yanıt değişim ve para iadesi yapamayız dedi.
    arkadaşlar sizlere tavsiyem kesinlikle vestelden uzak durun.aldığınız ürün elinizde kalır. ben yandım başkası yanmasın diye bu başlığı açmak istedim.
    bu arada evim 7.kat güneş içinde çok havadardır kesinlikle nem falanda yok.kullandığım temizlik ürünleride çelik temizleme ürünleridir alelade deterjan değil.buna rağmen paslandı siz hesabedin artık gerisini.

• paslanmaz olduğuna eminmisiniz

netteki özelliklerde paslnamaz ve çizilmez high gloss desenli yazıyor

paslanmaz çelik çizilmez diye bi kaide yok gayette güzel çizilir

normal boya veya kaplama olmasın özelliklerdeki yazıdan onu anlıyorum açıkçası

boya dahi olsa bu kadar kısa sürede yinede paslanmaması lazım ama
  • bildiğin paslanmaz çelik, boya kaplama falan değil.ayrıca çizik değil bildiğimiz pas.
  • eğer gerçekten paslanmaz çelikse yinede paslanabilir

sadece 304 paslanmaz paslanmaya karşı gerçekten dirençlidir

onun dışındakilerde suyla temas vs olursa paslanma riski vardır yinede
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

eğer gerçekten paslanmaz çelikse yinede paslanabilir

sadece 304 paslanmaz paslanmaya karşı gerçekten dirençlidir

onun dışındakilerde suyla temas vs olursa paslanma riski vardır yinede

sanırım siz bu işin içindesiniz. bendeki model şu an vestelin sitesindeki model değil.sanırım üretim den kalkmış yada modeli değiştirmişler. paslanmaz çelik diye aldım.kullanım kılavuzuna aykırı bişeyde yapmadım.tamam 7-8 sene sora ufak paslar çıksa amenna da 1 senede paslanınca insan nefret ediyor.
  • Böyle bişey yok abi..Servis geldi pası gördü resmini çektik aldı.Haklısın abi bu dolapta sorun var dedi.Sizi aricaz gerekeni yapıcaz dedi.Ne arayan var ne soran. Çağrı merkezine ulaşmak başbakana ulaşmaktan daha zor.Sürekli meşkul.Eee tabi her malı dandik olursa millet arar sürekli tabii.Aman uzak durun beyler 3-5 fazla verin yabancı kaliteli byeaz eşya alın.
  • tamamen katılıyorum asla Vestel beyaz eşya ürünü almayın hatta asla Vestel bir ürün almayın bende Vestelin bulaşık makinası mağduruyum böle teknik servis böle rezalet bir ürün görmedim ..
  • Bende jvc kamera vardı vestel bakıyo onada nem sensörü bozulmuş değişti ertesi seneye birdaha değişen parçayada 1 sene garanti veriyorlar haberiniz olsun...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.