Şimdi Ara

Vestel'den mobil operatör: Vestelcell (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
6.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eminim size verdikleri reklam parasından daha az yatırım ve ARGE yapmışlardır...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • E bunlar niye açmış ki bu operatörü? Fiyatlar bildiğin aynı hatta daha pahalı. Ben TT'de 6 GB'yi 25 TL'ye alıyorum faturalı taahhütlü olarak.

• Vestel mi? aman abi yolumuzu degistirelim hemen

• yok o öyle.demek değil. ispat etmesi gerekli 200 dolar altındaki bir telefonu. telefonu ne kadara mal ettiğini belirtmesi isteniyor. buda zor bir olay veya açıklanmiyor biraz zorluk çıkartmak. hani Çin'den gelen 25 dolarlık bir kargo içerisi nasıl 250 dolarlık bir parça olabiliyorsa. hem bundan dolayı neden sıkıntı yasiyorsunuzki o firma düşünsün birazda ulan rekabet edemiyorum ee bari gideyim o ülkede üretim yapayım desin. insanlara iş olanağı ve yetişmiş insan olur bu sayede. neden sadece kendinizi düşünüyorsunuz. vergiler yüksek ama yüksek olmasının bir nedeni yine o devlette yaşıyan insanlardır.

• Bimcell den üstünlüğü neymiş de fiyatı 35 den başlıyor.

• pttcell 25 GB 55 TL o daha iyi 7gb daha fazla ve aynı altyapıyı kullanıyor

• kalamalka* kullanıcısına yanıt

Halen nefretim devam ediyor hicbir zaman unutmayacagim.

• Neden olmasın diyemiyorum, olmaz.

• bunlara o kadar nefretim var ki, beni arayan Vestelcell ile ararsa direkt engellerim.

• OSINOS kullanıcısına yanıt
    Reis 150 euro olayi ne

• Türk milletini enayi yerine koyan bu firmadan hiçbir şey almam aldırmam...

• Bimcell en iyisi

• semihakd32 S kullanıcısına yanıt
    150 Euro'ya kadar vergi azdı yada yoktu onu kaldırdılar garibanlarin alacağı telefonlara ek vergi geldi

• Bimcell de tt altyapısı ile 20 gb 45 e taahhütsüz veriyor. Hediyeleri ile 30 gb ayda. Kendini nimetten diye pazarlıyor utanmadan vestel döküntüsü

• quote:

Orijinalden alıntı: RadioactiveBlackBox

Bimcell'den sonra operatör açan açana. Hepsinin de alt yapısı TT'ye bağlı. TT kendi müşterilerinden değil, kendi altyapısına bağlı diğer operatörlerden daha çok geçiniyordur.
    Güya ucuz marka görüntüsü vermemeye çalışıyor işte. Halbuki ucuz değil 5 krş etmez bir markasın

• semihakd32 S kullanıcısına yanıt
    Evvelce , 150 ehro altı alışverişte gümrük vergisi ödemiyorduk. Bu firma ve kafadarları hemen saraya koşup padişha şikayet etti , mal satamıylruz diye. Neden ? Çünkü ürettiği mal z.ke sürülecek kalitede değildi.. Ayrıca baktı ki 150 euroya alamandan istediğin malzemeyi kallavi kalitede alabiliyorsun , haa dedi biz daş mı yiyeceğiz. Hop saraya.. 150 euro önce 130 a , sonra 100 e derken peyderpey 0 euroya kadar düştü. Şimdi 1 euroluk mal da alsan gümrük ödüyorsun bu awk açgözlülerin yüzünden.. Ve bütün bunların müsebbibi vatan , hb , vestel gibi bilimum kendi işçisinin emeğini sömüren tayfa yüzünden. İki cihanda zıkkım yesinler , mevla kazandıkları 1 kuruşun bile hayrını göstermesin..

• komikse hiç değil vestel !

• çekim kalitesi iyiyse 9+9 tarife iyi gözüküyor

• Şunu anlayın artık yeni operatör felan gelmedi. Yeni sanal operatör geldi. Ve de ölü doğmuş bir proje, aklı olan Bimcell alır.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.