Şimdi Ara

Vestel bluetooth sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Vestel 49 ub 9300 model tvim var genel anlamda beğenniyorum tvmi ama bir iki konuda sorun yasıyorum.

Tv ye 2+1 ses sistemini kulaklık girişinden bağladım.Her ses ayarı gerektiğinde menü ses orada kulaklık ses ayarına girip ayarlamak zorunda kalıyorum.

Birde
    Tvde bluetooth var.Bağlanma konusuna sıkıntı yok.Fakat bağlanınca tvnin kendi sesini kesmiyor,en önemlisi tvden gelen ses belli bir seviyede geliyor.Kısıp artıramıyorsunuz kulaklıktan ses ayarı ayarlanıyor,Ama ses o kadar yüksek gelmiyor.Ayarlanmasının pek anlamı kalmıyor.Yani televizyonda bluetooth için bir ses ayarı yok.
    önceleri kabullenmiştim.
    Ama google da aratınca şikayetim var sitesinde vestel tv si olan bir kullanıcı aynı sorunlardan bahsetmiş ve iadesini talep etmiş daha sonra vestelden iletişime geçilip ufak bir yazılımla bu sorun halledilmiş

Ben müşteri hizmetlerini aradım.Durumu anlattım.Aslında birçok şey konuştum.Çok uzun sürer anlatması

Bana bu konuda yol gösterirseniz sevinirim.

Bu konuda ne yapmalıyım.Vestel iyi marka ama müşteri hizmetleri bu konuda çok yetersiz.nasıl bir yol izlemeliyim.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

• Yardımcı olacak kimse yokmudur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.