Şimdi Ara

Vestel 9W Led Ampül 5,90 TL (A101 & Migros) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
6
Favori
13.027
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir buçuk yıl önce 22 tane aldım bütün evi değiştirdim maşallah daha bir tane bile patlamadı.2hafta önce 4.90 a tekrar gelmiş ama kalitesi daha düşük versiyonu ondanda 18tane aldım dedem gilin evinin tüm ampullerini degistirdim.Şimdilik hiç kayıp yok ve süper aydinlatıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vestelin, seg'in kürdanını bile almam
  • A101 aldın aldın zamanı 4.70tl ben çok memnunum 12 tane aldım sorun yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala satistamı?

• Geçen sene aldığım plastik LED ampuller hala çalışıyor nazar değmesin

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet0691

Bende geçen yıl migrostan 5,90 almıştım. Hepsi teker teker gitti, bazıları direk duya takınca patladı, üstünde bir de 25000 saat ömrü yazıyor. Hepsini toplayıp vestel servise götüreceğim.

Sizin evin elektrik tesisatinda sorun var bence

• Yok birader. Önce arkadaşınki gitmeye başladı, bende ona evin elektrik tesisatında bozukluk var dedim. Belirli bir süreden sonra bozuluyor sanırım, az kullanınca daha geç bozulur.

Ama ben yanlış düşünmüş, yanılmış olabilirim, alın deneyin. Ama 2 yıl sonra ( ampül'ün yasal garantisi 2 yıl üzerinde yazıyor) çalışıyor diye bana bir mesaj atarsanız sevinirim. Çünkü yanılmış olmayı çok istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet0691 -- 24 Ocak 2018; 13:30:34 >
  • Geçen mayıs ayında aldığım ampul hala çalışıyor. Küçük alanlar için ideal. Üstünde belirtildiği gibi dayanacak mı bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enarr -- 24 Ocak 2018; 19:25:35 >
  • ahmet0691 A kullanıcısına yanıt
    Bir buçuk yıl önce aldığım 22 ampülün hepsi çalışıyor.18tanede bu indirimde aldım ama bu ampuller farklı daha alt kalitede zaten 1tl de ucuzdu kaliteyi düşürmüşler.Eğer unutmazsam 6 ay sonra mesaj atarım çalışıyor yada bozuldu diye.

• Ankara Ostim NevGross da 4,90 Vestel 9W Led Ampül 5,90 TL (A101 & Migros)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkekec -- 25 Ocak 2018; 20:55:34 >
  • Bu ampülün eş değer watt kaç?

• 6 ay önce aldığım vestel led ampul az önce meyve suyu kutusu patlatır gibi ses çıkararak patladı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.