Şimdi Ara

Vestel 9W Led Ampül 5,90 TL (A101 & Migros) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
6
Favori
13.025
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • migrosta zaman zaman philips ledlerde kampanya oluyor. 5tl oluyor genelde fiyatı. vestele 5.90 vereceğinize kampanyaları takip edip philips led ampül alın.
    hatta bu yazıyı yazarken bakayım dedim ve şuan indrimli philips ledler... tanesi 5tl ye geliyor...

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/56706287-32559-philips-corepro-ledbulb-6-40w-830-e27-5bl2-2-li̇-eko-paket

Vestel 9W Led Ampül 5,90 TL (A101 & Migros)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reactor1111 -- 1 Ekim 2016; 23:36:06 >

• reactor1111 kullanıcısına yanıt
    Migrostaki 6w 470 lm 15.000 saat omur

Vestel 9w 806 lm 25.000 saat omur

Markaya takilmayin alayi cin mali zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen OdeaBankın mobil uygulama kampanyasından VatanBilgisayar 15 TL indirim çeki alanlar ihtiyacına göre şunları değerlendirebilir;
    http://www.vatanbilgisayar.com/urun_liste.aspx?kat=623&lang=tr-TR&srt=UP

Şu ikili paketten 2 tane aldım tanesi 2,70 TL civarına gelmiş oldu;
    http://www.vatanbilgisayar.com/philips-led-corepro-5-5-40w-e27-beyaz-ikili.html

• Bugün aldım taktim Umduğundan çok daha iyi parlaklık verdi kesinlikle parasını hak ediyor şu anda ama ömrü kısa olursa zarar olur benim için Ama ben memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 064

Bugün aldım taktim Umduğundan çok daha iyi parlaklık verdi kesinlikle parasını hak ediyor şu anda ama ömrü kısa olursa zarar olur benim için Ama ben memnunum

Sanırım fiyat 14,90 TL'ye yükselmiş. Siz hangi fiyattan aldınız?
  • a101 lerde belirtilen fiyat ama migrosta fiyat farklı.
  • A101 den deneme amaçlı 1 tane aldım ve fazlasıyla memnun kaldım. Çok güzel aydinlatiyor. 5 tane daha alıp tüm evi led ile değiştirdim.

• 5,50 TL idi.Ben de yukarıdaki arkadaş gibi 5 -10 tane alayım dedim ama eski beyaz ampuller patladıkça değiştireyim diyorum yoksa bu iş daha masraflı olacak gibi.Yani led ampule verdiğim para elektirik parasından zor çıkar gibi.
  • * Migrosta Vestel led ampuller 5,90 iken hem beyaz, hem sarı ışık aldım deneme amaçlı. Çok iyi aydınlatıyor üzerinde 60 what'a eşdeğer yazıyor ama kesinlikle 60 what akkor ampullerden daha iyi ışık veriyor.
    * Daha önce philips 9,5 what denemiştim, Vestel de onla aynı ışığı veriyor. Duracell led beyaz almıştım 11,90 a Vestel onunla da eşdeğer.
    * Yukarıda bir arkadaş vestelin ağırlıklarından bahsetmiş, evdekine baktım bizim aldığımız en hafif olanı, 2 gün önce philips'in Migros %50 indirim kampanyasından aldığım ampülle karşılaştırdım, kesinlikle philips vestelin 2 katı ağırlıkta.
    * Vesteli 5,90 kaçıranlar ( 29 Eylülde zamlandı 14,90 oldu) şu an philips^'te %50 indirim var 9,5 what 12,90/2 =6,45 geliyor. Vestelden daha iyi.

** Vestelin 25.000 saat ömrü var, Philips'in 15.000 saat ömrü yazıyor. Ancak Philips kutusunda aç-kapa ömrü (led ampüllerde bu önemli) 50.000x yazıyor. Vestel üzerinde aç-kapa ömrü yazmıyor.
    Hangisinin kaliteli olduğunu sanırım ilerde göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet0691 -- 2 Ekim 2016; 14:21:18 >

• Dun 2 ayri migrosa baktim. Vestel led ampul yoktu.

• Ecolite 4.95 vestel 5.95 A101 de.Magaza mağaza fiyat değişiyor.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Vestel 9W Led Ampül 5,90 TL (A101 & Migros)

• 4 gun once aldigim a101 Ecolite'leri iade edip migrostan Philips led aldim.

• Bu hafta yine var. Kullananlar memnun mu?

• interwap kullanıcısına yanıt
    5 adet almıştım 3 tanesi gitti kaldı 2

• quote:

Orijinalden alıntı: muitobom

Bu ampuller vestelin ilk serileri gibi kaliteli degil

En kalitelisi 1. seri aluminyum sogutmali cree idi. İkinci seri ilk serinin yari agirlindaydi. Yine de kaliteliydi.

Bu son cikani inceledim tuy kadar hafif tamamen plastik. Bildigin 3-5 liraya satilan istoc muadili.

Alanlar fislerini atmasin.

Hocam o dediğiniz en kaliteli seriyi nerden bulabiliriz link falan var mı?
    http://www.hepsiburada.com/vestel-led-bulb-e27-9w-806lm-30k-p-HBV000001VNYE?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.nelk.yapi-market-banyolar.pla&gclid=CN-pm4nO09ECFY8Q0wodZHcGtw&cn=true

bu linkteki ondan mı?

• Bimdekini alın yada philips alın

• quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Değişim yapın, ben öyle yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Birkaç ay önce Migrostan almıştım, oradan mı yapıcam?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Birkaç ay önce Migrostan almıştım, oradan mı yapıcam?

Deneyin şansınızı ben a101'den değiştirmiştim, çalışanlar tanıdıktı. Kusurlu ürün diye iadeye yollar onlarda en kötü, dert olmaz onlara nasıl olsa.
  • A101den vestel led ampul aldık, yerli marka sonuçta destek olalım dedik. Ancak 1 ay olmadan ampul gitti, anlamadım birşey..

İnşallah o ampul sadece öyle denk gelmiştir, genel kalitesi böyle değildir diye umuyorum.. Bi lr vestel led ampul daha var, bakalım o da dayanmazsa benim için vestel led ampul bitmiştir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.