Şimdi Ara

VESTEL 50UB8300 4K SMART+WİDİ Hakkındaki Düşüncelerim/Videolar Eklendi! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
16
Favori
41.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kablosuz klavye ve mouse'u deneyeyim gece ama arkasının resmini çekemem duvardan sökmem lazım onun için. Siz mümkünse bir teknomağazaya ya da vestel mağazasına gidip kendiniz inceleseniz daha iyi olur hem görüntüsüne vs. de bakma şansınız olur. Ethernet girişine de bakamadım duvara asılı olduğu için.
  • Netflix calistiramadim. Silverlight yukleyemiyor. Calistirabilen var mi? Netflix uygulamasini tvye yukleyebilir miyiz? Bu arada tvnin görüntüsü çok güzel. Tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tibet2009

Netflix calistiramadim. Silverlight yukleyemiyor. Calistirabilen var mi? Netflix uygulamasini tvye yukleyebilir miyiz? Bu arada tvnin görüntüsü çok güzel. Tavsiye ederim

Netflix gömülü olarak yok hocam, yüklenip çalıştırılabilirliğini ben de denemedim kullanmadığım için. Ama film box diye bir uygulama var alternatif, o denenebilir bilmeyen arkadaşların bilgisi olsun. Benim internet hızım altyapım kötü olduğu için 6-7 mbit olarak süründüğü için o işlere giremiyorum. Ama bağlantı hızı yüksek olan arkadaşlara denemelerini öneririm.
  • Duzenleme: +1 fotograf eklendi.
    50ub8300
    Kutu
    VESTEL 50UB8300 4K SMART+WİDİ Hakkındaki Düşüncelerim/Videolar Eklendi!

Goruntu

Girisler

Girisler 2

Fabrikada çalışan hanimefendinin saçı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardak1 -- 29 Ekim 2016; 22:55:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ardak1 kullanıcısına yanıt
    Resimler süper olmuş özellikle arkasını çektiğiniz çok iyi oldu, ilk mesaja ekledim.
  • GeCCe kullanıcısına yanıt

Fabrikadan paketli gelen kadinin sacini tekrar kendilerine gondersemmi hic acilmadi paket

• quote:

Orijinalden alıntı: ardak1

Duzenleme: +1 fotograf eklendi.
    50ub8300
    Kutu

Goruntu

Girisler

Girisler 2

Fabrikada çalışan hanimefendinin saçı

Hocam usb girişine her hangi bir kablosuz mause adaptörü yada kablosuz klavye takarak smart menüsünde kullanabiliyormusunuz browserinde yazı yazabiliyormuyuz bi bakarmısınız

• oktay_42 kullanıcısına yanıt
    Kablosuz klavye mousem yok ya :) kabloluyu deneyecegim.

• Bir daha beyaz esyalarda( tvyi de beyaz esya kategorisinde sayıyorum) korelilere bulasmam. Samsung camasirmakinesi ayni arizadan 2 kez servis tarafindan kontrol edildi, resmini cekmeme hatta videosunu gostermeme ragmen bunda bir sey yok dendi. Zir cahil servisin dedigi tek sey makinenin fisini direk sebekeye baglayin demek oldu.

Lg tvde bazen tv donuyor. Kumandadan verilen komutlara hicbir tepki alamiyorum. Kumandayi 2 kez degistirdim azalmakla birlikte sorun devam ediyor. Servis cagirsam bunda bir sey yok diyecek .

Arcelik teknik servislerini denetlemiyor. Listesinde var olan ir servis cagirdim, adamlar kacak servismis. çamaşır makinesi icini komple bosaltmislar .

Vestel hakkinda bende son zamanlarda bayagi iyi yorumlar duydum. Eskiden cok kalitesizdi gorunuse gore kendini
    Duzeltmis.
    Tvyi iyi gunlerde sorunsuz olarak kullanmanizi dilerim

• Bu tv'yi araştırırken gördüğüm bu konu çok iyi oldu. Bu fiyata 50 inç, 4k, smart vs özellikli bir tv'ye rastlamadım. Yanılmıyorsam devlet Vestel'e vergi indirimi getirdi, fiyatlarının uygun olmasının sebebi bu diye düşünüyorum. 50 hz olması biraz sorun gibi duruyor ayrıca GERÇEK 4k panellerin daha yüksek fiyatlı tvlerde olduğu söyleniyor. Tv'nin 50hz olması çok fark ediyor mu? Bir de 4k yayında gerçek 4k izleyebiliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeCCe

quote:

Netflix calistiramadim. Silverlight yukleyemiyor. Calistirabilen var mi? Netflix uygulamasini tvye yukleyebilir miyiz? Bu arada tvnin görüntüsü çok güzel. Tavsiye ederim

Netflix gömülü olarak yok hocam, yüklenip çalıştırılabilirliğini ben de denemedim kullanmadığım için. Ama film box diye bir uygulama var alternatif, o denenebilir bilmeyen arkadaşların bilgisi olsun. Benim internet hızım altyapım kötü olduğu için 6-7 mbit olarak süründüğü için o işlere giremiyorum. Ama bağlantı hızı yüksek olan arkadaşlara denemelerini öneririm.

swapper'inhttps://forum.donanimhaber.com/m_121030068/tm.htm adresindeki mesajında da belirttiği gibi, Vestel Smart Center uygulamasını cep telefonuna indirdim ve netflix'i tv'den açabildim. TV'de netflix gömülü ve çalışıyor. Niye smart tv'ye ikonunu koymamışlar anlamadım. Neyse, çok da sorun değil. Cep telefonundan tıklayacağız artık.

• Merhaba arkadaşlar,
    Bu tv mevcut sehpama oturuyor mu emin değilim. Acaba birisi rica etsem ayaklar arasındaki mesafenin kaç CM olduğunu yazabilir mi?

• vatanda gece yarısı indirimi ile aldığım vestel bu model tv şuan kargoda. ups kargo kayıtlarını incelediğimde şöyle yazıyor. gerimi gidiyor acaba ürün. vatandan indirimden alan arkadşların durum nedir ürünleri ellerine ulaştımı acaba. VESTEL 50UB8300 4K SMART+WİDİ Hakkındaki Düşüncelerim/Videolar Eklendi!
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GeCCe

quote:

swapper'inhttps://forum.donanimhaber.com/m_121030068/tm.htm adresindeki mesajında da belirttiği gibi, Vestel Smart Center uygulamasını cep telefonuna indirdim ve netflix'i tv'den açabildim. TV'de netflix gömülü ve çalışıyor. Niye smart tv'ye ikonunu koymamışlar anlamadım. Neyse, çok da sorun değil. Cep telefonundan tıklayacağız artık.

Önemli bilgi ilk mesaja ekleyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

Bu tv'yi araştırırken gördüğüm bu konu çok iyi oldu. Bu fiyata 50 inç, 4k, smart vs özellikli bir tv'ye rastlamadım. Yanılmıyorsam devlet Vestel'e vergi indirimi getirdi, fiyatlarının uygun olmasının sebebi bu diye düşünüyorum. 50 hz olması biraz sorun gibi duruyor ayrıca GERÇEK 4k panellerin daha yüksek fiyatlı tvlerde olduğu söyleniyor. Tv'nin 50hz olması çok fark ediyor mu? Bir de 4k yayında gerçek 4k izleyebiliyor musunuz?

Hocam 50 hz muabbetini kim ne şekilde yazdı nereden duydunuz bilmiyorum ama bu hz konusunda adamların kullandığı teknoloji bu:

+ Allahaşkına 50 inç 4k bir tv yapıp sizin düşündüğünüz gibi hareketli sahnelerde ya da maçlarda sırf bu hz muhabbetine sınıfta kalacak bir ürün yaparlar mı? Bu hz olayı genel olarak tüm tvlerde bizim bildiğimiz gibi değil kannımca.

+Televizyonda trt4k da maç da izledim, normal yayın da izledim sonuç mükemmel.

+Hd kanallarda maç da izledim normal yayın da izledim sonuç gayet iyi.

+Sd kanalların durumunu yazmama gerek yok sanırım.

Yani tv fiyat performans olarak hala en üstte şu an, o yüzden gereksiz ayrıntılarla uğraşıp fazla para vermeyin.

[simage][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeCCe -- 31 Ekim 2016; 14:45:54 >

• Kablosuz klavye mouse çalışıyor şimdi denedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeCCe -- 31 Ekim 2016; 14:38:1 >
  • Campolist C kullanıcısına yanıt
    Belliki bir problem olmuş hocam hasarlı paket yazıyor baksanıza... Vatan ile bir görüşün isterseniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tv ünitesi yaptıracağım da bu tvnin genişliği 127 ekran dediği soldan sağa 127 cm mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffrisby -- 31 Ekim 2016; 15:24:55 >
  • ffrisby kullanıcısına yanıt
    Solt alt köşeden sağ üst köşeye 127 cm.
  • Hey gidi be haftası dolar dolmaz bizim afacan bu televizyonu da kırdı. Daha önce de 32" bi LG vardı onu kırmıştı, zaten bunu da ondan sonra almıştım. Vestel henüz fiyat çıkaramadı TV çok yeni olduğundan dolayı diyorlar. Öncekinin parasını sigortadan almıştım bakalım 1 ay arayla bunu da ödeyecekler mi. Ödemezlerse sıkıntı büyük :(
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.