Şimdi Ara

Vestel 47PF9090 47' Wi-Fi 600Hz (172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.611
Cevap
47
Favori
239.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar resimdeki olay isik suzmesimidir, garantiyi cagirmalimiyim herkeste bu sorun varmi
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 9060 kulllanıyorum kanallar kendiliginden gitti. Güncel kanal listesi atabilecek arkadaş varmıdır. nette baktıklarımın en yenisi ocak 2016
  • Saigo S kullanıcısına yanıt
    21 temmuz güncel liste
    http://s2.dosya.tc/server2/3bu85p/21temmuz2016.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isiksedat -- 26 Temmuz 2016; 22:28:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isiksedat

21 temmuz güncel liste
    http://s2.dosya.tc/server2/3bu85p/21temmuz2016.rar.html

Durup dururken frekanslar gitti. Bazı kanallar çekiyor bazıları çekmiyor aynı problemi yaşayanlar varmı. antende sıkıntı oldugunu düşünmüyorum. Yazılımsal olabilirmi.
  • HATIRLATMA; AÇILIŞ LOGOSU KENDİ İSTEDİĞİNİZ FOTO OLSUN:
    FLASH DİSKE FOTORAFI YÜKLEYİN;
    TV USB TAKIN;
    MENÜ>MEDYA TARAYICI>RESİMLER GELİNİZ;
    DİSKİN İÇİNDEN RESMİNİZİ BULUP AÇIN;
    OK TUŞUNA BASINIZ;
    AÇILIŞ LOGOSU DİYE İLETİ GELECEK ONAYLAYIN.
    BU KADAR, AYRICA FLASH DİSKİ ÇIKARMAMANIZ GEREKMEKTEDİR....
  • Beyler bir sorum var, malum cihazda flash yok, dolayisiyla browser uzerinden webtv izleyemiyorum. Webtvnin mobil sitesi var flash istemeyen, browser adres kismina mobil adres yaziyorum, aciyor fakat 1 saniye sonra masaustu versiyona yonlendiriyor. Bunu engelleme sansim varmi, mobil sitede kalmak istiyorum.

• Arkadaşlar bu televizyonu ben Samsung galaxy note 4 telefonuma ekran yansıtma yapacak şekilde bağlayamadım. Becerebilen varsa tarif edebilir mi?

• nemodory kullanıcısına yanıt
    samsungların bizim tv ile bir alıp veremediği var.

bende samsung galaxy tab 3 ile baya bir denemiştim başaramamıştım.

forumdan da bu yönde birkaç mesaj aldım. yine de yapabilen varsa buraya yazarsa bende faydalanmış olurum

diğer konunun ilk mesajına rehber olarak eklerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv den tablet yada telefona yansıtma olayı yanlızca sd kanallarda yapabiliyordu. Artık sd kanal da kalmayınca anlamı kalmadı. Ama tabletden yada telefondan tv ye ekran yansıtma da sıkıntı yaşamıyorum. sorurce den en alttaki wifi yi seçiyoz tabletden miror yada markaya göre değişen miracast olabilir onu açıyoruz ve arama yaptırıp vesteli bulunca seçiyoruz ve işlem tamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokolik35

Tv den tablet yada telefona yansıtma olayı yanlızca sd kanallarda yapabiliyordu. Artık sd kanal da kalmayınca anlamı kalmadı. Ama tabletden yada telefondan tv ye ekran yansıtma da sıkıntı yaşamıyorum. sorurce den en alttaki wifi yi seçiyoz tabletden miror yada markaya göre değişen miracast olabilir onu açıyoruz ve arama yaptırıp vesteli bulunca seçiyoruz ve işlem tamam

Dostum selam,
    Diğer tüm televizyonlarda oluyor, ancak bu telefonda dediğin şekilde olmuyor maalesef. Vesteli buluyor, bağlan diyorum, aşağıdaki kodu girin diyor, orada PUSH-BUT diye birşey yazıyor ve bağlantı kopuyor. Kafayı yedirdi desem yeridir.

• Arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır vestel 47PF9090 televizyonu servisin kurduğu şekilde kullanıyorum. Smart market kısmında digiplay var ancak kullanıcı adı ve şifre girerek maç izleyemiyorum. Bunun güncellemesi veya kullanılabilmesi mümkün müdür?
  • cartok kullanıcısına yanıt
    İyi günler ne yazıkki digiplay uygulamasına giriş yapılamıyor
  • eagle_man E kullanıcısına yanıt
    Daha önce paylaşılmış ama Telefonunuz android ise markette Web Video Cast | Browser to TV diye program var öncelikle Tv ve telefon aynı agda olmalı Burada bir ayar var yapmadan çalışmaz program kurulunca oradaki ayar ikonuna basın oradaki bütün kutucukları işaretleyin
    bu programın tarayıcı bölümünden istediginiz film dizi vs açıyorsunuz üst tarafta yayınla ikonuna basınca tv görünür ona tıklayınca tv de oynar kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rgok_46 -- 4 Aralık 2016; 13:54:5 >
  • rgok_46 R kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• 9060 modelini kullanıyorum 3 yıl oldu servisin kurduğu gibi duruyor ancak şimdi netflix alacağım ama bizim smartta netflix gözükmüyor. smarta bir şey eklendiğide yok gerçi 3 yıldır ama acaba eklenebiliyor mu yani netflix in vestel için olan versiyıonu internette yazdığına göre var ama bende gözükmüyor nasıl bulabilirim. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazellewish

9060 modelini kullanıyorum 3 yıl oldu servisin kurduğu gibi duruyor ancak şimdi netflix alacağım ama bizim smartta netflix gözükmüyor. smarta bir şey eklendiğide yok gerçi 3 yıldır ama acaba eklenebiliyor mu yani netflix in vestel için olan versiyıonu internette yazdığına göre var ama bende gözükmüyor nasıl bulabilirim. teşekkürler.

http://www.tv.vesteldriver.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: spyae

quote:

Orijinalden alıntı: gazellewish

9060 modelini kullanıyorum 3 yıl oldu servisin kurduğu gibi duruyor ancak şimdi netflix alacağım ama bizim smartta netflix gözükmüyor. smarta bir şey eklendiğide yok gerçi 3 yıldır ama acaba eklenebiliyor mu yani netflix in vestel için olan versiyıonu internette yazdığına göre var ama bende gözükmüyor nasıl bulabilirim. teşekkürler.

http://www.tv.vesteldriver.com/

hocam cahilliğimi mazur görürsen buradan ne yapmam gerekiyor acaba? daha önce hiç güncelleme vs yapmadım da televizyona.

• Arkadaşlar bende şu anda 47pf9090 için 3.6.6s yazılımı var. Garanti bitmek üzere bu yazılımın üstü var mı varsa servis çağırıp yükleteyim. Cihaz duvara monte olunca seri no sunu göremiyorum. Bu tv için dts, pvr ve iptv hayal oldu anlaşılan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogretmen43 -- 1 Ocak 2017; 23:25:10 >
  • Arkadaşlar birseyi merak ediyorum.bu zamana kadar hep extra özellikler açılsın diye uğraşıldı ve yapıldıda, merak ettiğim acaba ful yazılımlar üzerinde.oynama yapıp birazda görselliştermeyi değiştiremezmiyiz acaba

Mesela ben menü renklerini yada grafikleri değiştirmek isterdim az çok photoshop bilgim var. Bir grul oluşturup buar üzerinde yoğunlaşıp güzel grafikler oluşturup bunları ful yazılıma entegre edemezmiyiz acaba ?
  • mrb 47pf9090 tv'm var MB91R3(3.7.6n) yazılımını yüklemeye çalıştım ama tv hata verdi. Şu an eski sürüm olan 3.6.6y yazılımına geri döndüm. Elinde güncel yazılım olan varmı?
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.