Şimdi Ara

Vestel 42' Full Hd Smart Led Televizyon 42PF7017B

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• hem malzeme kalitesi hem özellik bakımından lg tv lerden üstün bir tv.Gidip mağazalarda incelediğinde lg nin ne kadar kalitesiz kasası olduğunu görebilirsin.
    bence güzel tv beğendiysen alınabilir
  • Yalnız söyle bir sorun var bunda 3D yokmus sanırım. E almışken 3D olsun isterim :)

Şunu buldum. Acaba fiyat-performans nasıl ?

http://emagaza.vestel.com.tr/vestel_46pf9915_46_3d_led_tv/ProductDetails.aspx?ProductID=1678
  • 2700 tl ye milyon tane alınacak tv var.sony panasonic vs..
  • Varsa o zaman bana marka ve model bilgisi verir misiniz ? Bende çok olduğunu biliyorum.
  • çok olduğunu biliyosan kendin bul.
  • İşte sizin gibi m. insanlar yüzünden insan soğuyor kişilerden. Sana zorla yorum yaptıran mı var m. insan.! Yardımcı olacaksan insan gibi ol olmayacaksan da yazma.! Lafa bak " 2700 tl ye milyon tane alınacak tv var " Ben zaten öneri bekliyorum marka - model önerisi. Yazmak için yazıyorsun. İnsanları geriyorsun.. Dünyada boş insan çok ama biriyle daha karşılaştığım için üzülüyorum kendi adıma. Yazıkk...
  • armut piş ağzıma düş diyen insanlar yüzünden bu ülke ileri gitmiyo.burdaki insanın lafıyla tv alacaksan hiç alma zaten.çok güveniyosan ver parayı bana ben senin yerine alayım.Boş insanda ayrıca sensin.Haydi iyi günler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.