Şimdi Ara

VESTEL 3D SMART 42PF8575 forumda olmaması (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
4
Favori
21.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar elimde 42 pf 8575 vestel marka çok harika bir tv var fakat verdiğim link teki "http://www.youtube.com/watch?v=AEhV2maIFfs " video ve o çocuğun videoları dışında inanın 3D görüntü izleyemedim avatar'ın 17 gb lık mkv buldum ondada istediğim 3d görüntüsünü alamadım yardımcı olursanız sevinirim
  • VESTEL PF8575 TV lerde gerçek 3D görüntü izleyebilmem için ne tür filmleri bulmam lazım (üst üstemi, yan yanamı nasıl) yardımcı olursanız sevinirim
  • hasbir H kullanıcısına yanıt
    Biraz geç bir cvp olacak ama uretimi ve satışı var 8575 in, ayrıca 9060 dan özellik olarak iyi 9090 la aynı özelliklere sahip tek farkları kasaları... @hasbir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu televizyona hard disk bağlayıp çalıştıramayan var mı? Ben ilk gelen televizyonda gayet güzel çalıştırıyordum fakat bazı nedenlerden dolayı televizyonun değiştirilmesini istedik ve yeni sıfır televizyon geldi. Kuruluma gelenler yanımızda açtılar koliyi hatta. Bu yeni gelen televizyon hard diski bir türlü görmüyor. Ama flash disk taktığımda gayet güzel çalıştırıyor. Yardım edebilecek olan var mı?
  • arkadaşlar bende bu televizyondan almayı düşünüyorum. Ne dersiniz?
  • 42 pf9060 ile arasındaki fark nedir hangisini tercih etmeliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: kaynakci_1979

42 pf9060 ile arasındaki fark nedir hangisini tercih etmeliyim
    çift ekran teknolojisi var 8575 te artı olarak farkı bu olur kardeş..panelleri ile ilgili resimler paylaşılmıştı 9060 ın ki LG,8575 in UNLV gibi bi paneldi. yanlış hatırlamıyorsam..
    birisi 9 serisi birisi 8 serisi..
    çift ekran teknolojisi farkı için bile bence 8575 9060 tan öndedir...saygılarımla
  • Dediğiniz tv 1800civarı o fiyata panasonic yada philips in smart tv sini mi tercih etsem daha iyi olur.vestel servisten şikayet eden çok olmuş

• Hard diski görmeme problemi olan arkadaşlar varsa çözüm Y kablo imiş. Ben de yeni öğrendim. Bilmeyenler faydalansın.
  • ben 8575 50 inc olanını aldım alırken teknosada baktım diğer tv lere de baktım iyice denedim test ettim lg lerle samsung vs...inanın bu tv hemen hemen hepsinden daha iyi görüntü veriyordu.o anda bu tv den daha iyi gibi olan sadece 2 tv dikkatimi çekti biri sony nin 5000 tl ye yakın fiyatı olan bir modeli bir de panasonic 55te mi nedir unuttum .
    tavsiye ederim çok güzel ve özellikli bir tv.
  • Merhaba Arkadaşlar,

Vestel PF 8575 modelini almadan önce uzun bir süre araştırmada bulundum öncelikli olarak kararım Samsung 40h6470 idi daha sonra tam hatırlamıyorum ama bir yerde gözüme Vestel ilişti özelliklerine baktım inanılmaz fiyatına baktım oda inanılmaz forumlarda kullananlardan internetten baya bir baktım yorumlarına herkes olumlu görüş bildirmiş neredeyse memnun olmayan azdı bu işlerden anlayan arkadaşıma sordum oda özellik olarak yeterli ama marka olarak bir şey diyemem dedi bir iki yorumda 8 ve 9 seri kasaların sorunsuz olduğunu okumuştum.

en son media mark e giderek birebir testini yaptım ve almaya karar verdim.

yaklaşık 1 aydan beri kullanıyorum. kanal geçişleri hiç bir sıkıntı yok kanala siz seçin ok tuşuna basın açıyor. harddisk okuma sorunu yaşamadım sadece bir kaç tane film de okumama sorunu oldu ama onların formatların da sıkıntı vardı tekrar internetten indirince açtı
    ses seviyesi tatmin edici daha fazlasına çok gerek varmı kişisel tercih hd görüntü çok çok iyi 3d film gayet başarılı açıkçası alırken çok tereddüt ettim riske giriyorum dedim ama şu son 2 haftadır ne kadar iyi bir tercih yaptığımı gördüm.

tek eksiği her seferinde tv yi ilk açtığınızda kumanda ile kumanda tuşlarının işlemesi için 4-5 saniye geçmesi gerekiyor görüntü geldikten sonra onun haricinde bir eksiğini göremedim.

tavsiye derseniz 10 üzerinden 8,5

• quote:

Orijinalden alıntı: tsogut

Merhaba Arkadaşlar,

Vestel PF 8575 modelini almadan önce uzun bir süre araştırmada bulundum öncelikli olarak kararım Samsung 40h6470 idi daha sonra tam hatırlamıyorum ama bir yerde gözüme Vestel ilişti özelliklerine baktım inanılmaz fiyatına baktım oda inanılmaz forumlarda kullananlardan internetten baya bir baktım yorumlarına herkes olumlu görüş bildirmiş neredeyse memnun olmayan azdı bu işlerden anlayan arkadaşıma sordum oda özellik olarak yeterli ama marka olarak bir şey diyemem dedi bir iki yorumda 8 ve 9 seri kasaların sorunsuz olduğunu okumuştum.

en son media mark e giderek birebir testini yaptım ve almaya karar verdim.

yaklaşık 1 aydan beri kullanıyorum. kanal geçişleri hiç bir sıkıntı yok kanala siz seçin ok tuşuna basın açıyor. harddisk okuma sorunu yaşamadım sadece bir kaç tane film de okumama sorunu oldu ama onların formatların da sıkıntı vardı tekrar internetten indirince açtı
    ses seviyesi tatmin edici daha fazlasına çok gerek varmı kişisel tercih hd görüntü çok çok iyi 3d film gayet başarılı açıkçası alırken çok tereddüt ettim riske giriyorum dedim ama şu son 2 haftadır ne kadar iyi bir tercih yaptığımı gördüm.

tek eksiği her seferinde tv yi ilk açtığınızda kumanda ile kumanda tuşlarının işlemesi için 4-5 saniye geçmesi gerekiyor görüntü geldikten sonra onun haricinde bir eksiğini göremedim.

tavsiye derseniz 10 üzerinden 8,5

mrb

sizde de bu sorun var mı acaba

mesela tv üzerinden Google dan arama yapınca..kanal d ulan İstanbul

girin o diziye..son bölüme tıklayın karşınıza gelen sayfada

flash player yüklü değil uyarısı veriyor

bizim serilerde flash desteği var diye biliyordum

sadece youtube video film dizi mi izliyorsunuz sizde

• omer14 kullanıcısına yanıt
    Daha önce benim tv de sorun yoktu.. Ancak son dönemde opera tarayıcı flash sorunu veriyor.. Film izlenmez oldu. Çözüm var mıdır bilemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.