Şimdi Ara

VESTEL 3D SMART 42PF8575 forumda olmaması (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
4
Favori
21.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şubat ayında bu ürüne zam gelecek bilginiz olsun.
  • olc.e O kullanıcısına yanıt
    saçmalamış olurlar bence :) 9090 serisinin 42" ni çıkartsalar patlatacaklar haberleri yok yada 8575 zaten onun karşılığı alın millet de diyebilirler :)
    Taksit sınırlamasının fiyatlarda olumlu bir indirim yapması lazım bence,bekleyip görelim bakalım zaman
  • 3d tam hayal kırıklığı tv yi alalı 2 gün oldu mağazadan acaba nasıl iade edebilırim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hsncn06 H kullanıcısına yanıt
    hocam internetten olsaydı cayma hakkı falan hallederdiniz de mağazadan nasıl olur bilemiyorum..bi bahane bulmanız lazım sağlamından ışık sızması ölü piksel gibi bi sorun varsa onu kullanın derim
    Tam aksini düşünüyorum LG var ona göre çok çok iyi
    ama yinede istemiyorsanız 1 ay koşulsuz iadesi var söyleyin gelip alırlar
  • exelance1248 kullanıcısına yanıt
    İLGİNİZ için teşekkür ederim aradım müşteri hizmetlerini fakat memnunşyetsizlikten dolayı iade edemez yada değişim yapamayız dediler. tüketici hakem heyeti de ayıplı ürün olmadıkca iade edilmeyeceğini söyledi mecbur izlicez artık
  • hafiz83 kullanıcısına yanıt
    hocam bugün sizin mesajınıza müteakip ölü piksel araştırdım ve 1 adet ölü piksel çıktı ne yapmalıyım
  • 42 PF' den başladım 47PF9060' a kadar çıktım, fiyatta uygun 1890.00 TL' ye geliyor. Bu ürün hakkında yorumlar var ama kullanıcıdan ziyade görenlerin yorumu genelde. Sizin öneriniz ne olur acaba.
    Birde kampanyada D-Smart paketi falan var sizin görüşünüz nedir arkadaşlar bir yardımcı olurmusunuz?

TV' yi buradan bakabilirsiniz, gerçi çoğunuzun bildiği bir model diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsncn06

3d tam hayal kırıklığı tv yi alalı 2 gün oldu mağazadan acaba nasıl iade edebilırim

Şu taksit sınırlaması bitmesin diye alel acele 55PF9090 alayım diye düşünereketen bayiye bu tv yi incelemeye gittim ama teşhirde ve elinde 9090 yokmuş adam bana 8575 i göstererek tüm özellikler aynı sadece ekran kasa boyutları farklı dedi bende 3D sine bir bakayım dedim ve inanın şok oldum bayiden nasıl çıkacağımı şaşırdım inanılmaz kötüydü belkide verdikleri yayındandır bilemiyorum ama şayet hkketten böyleyse hayatta alınmaz bun tv ler.9090 inceleyen varsa yazarsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realjonturk -- 30 Ocak 2014; 22:22:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realjonturk

quote:

Orijinalden alıntı: hsncn06

3d tam hayal kırıklığı tv yi alalı 2 gün oldu mağazadan acaba nasıl iade edebilırim

Şu taksit sınırlaması bitmesin diye alel acele 55PF9090 alayım diye düşünereketen bayiye bu tv yi incelemeye gittim ama teşhirde ve elinde 9090 yokmuş adam bana 8575 i göstererek tüm özellikler farklı sadece ekran kasa boyutları farklı dedi bende 3D sine bir bakayım dedim ve inanın şok oldum bayiden nasıl çıkacağımı şaşırdım inanılmaz kötüydü belkide verdikleri yayındandır bilemiyorum ama şayet hkketten böyleyse hayatta alınmaz bun tv ler.9090 inceleyen varsa yazarsa sevinirim

Hocam 42 pf8080 aldık yükledim 3d demo ayarladım taş çıkarır diğer markalara olurmu hiç daha yeni modelde 3d sorunu hep bilinçsiz satıcı sıkıntısı bunlar

• Biz de bugün aldık yarın kuruluma gelirler inşallah memnun kalırız 3d si o kadar kötü mü gerçekten arkadaşlar?
    olup olmayacağı ile alakalı bir şey diyemem ama o ölü pikseli bahane edip değişim istemeyi deneyebilirsinz..Kardeşim kaç bin TL para veriyoruz falan şeklinde emin bir tavırla şansı denemekte fayda var..Servise yaptırsaydınız artık çok geç tarzı bir geri dönüş olursa ne yapılabilir fikrim yok açıkçası.Benimki sadece bahaneye tutunacak birşeyler bulmaktı..Umarım istediğiniz gibi bir sonuç alırısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: redline25

Biz de bugün aldık yarın kuruluma gelirler inşallah memnun kalırız 3d si o kadar kötü mü gerçekten arkadaşlar?

Bence 3d cok iyi. ama bilemiyorum kotu diyen arkadas 3d ayarlarini yapmadimi acaba? kumanda uzerinden derinlik ayarlarini yapmasi lazim. sifirda duruyor cunku.

• Edit: tvden cok memnun kaldik 3d si falan bence gayet guzel kutudan ayrica cift ekran gozlugu de cikti dahili wi-fi ise gayet guzel calisiyor. Tv alacak arkadaslara tavsiye eserim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redline25 -- 19 Şubat 2014; 2:05:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bameas

quote:

Biz de bugün aldık yarın kuruluma gelirler inşallah memnun kalırız 3d si o kadar kötü mü gerçekten arkadaşlar?

Bence 3d cok iyi. ama bilemiyorum kotu diyen arkadas 3d ayarlarini yapmadimi acaba? kumanda uzerinden derinlik ayarlarini yapmasi lazim. sifirda duruyor cunku.

hocam tavsiye ettiğiniz derinlik ayarı nedir? Birde ilk kullanımda gerekli ayarlar nelerdir acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bameas

quote:

hocam tavsiye ettiğiniz derinlik ayarı nedir? Birde ilk kullanımda gerekli ayarlar nelerdir acaba?

Bende 9090 var. sizin panel ve kumanda da aynimi bilmiyorum ama kumandanin uzerinde 3D tusu var kumandanin en ust sirasinda. Bu tusla 3d menuye giriyorsunuz ucuncu sirada sola veya saga dogru kaydiracaginiz bir derinlik ayari var.
    Ilk ayarlar derken servis kendisi usb den son guncellemeyi ve ayarlari yapiyor zaten. sizin yapacaginiz goz zevkinize gore dinamik veya normal goruntu ayarini secip yada parlaklik ve renk ayarini yapip izlemek. Sorunsuz iyi gunlerde kullanin.

• 9060 mediamarkette 1599 liraya dusmustu bugun 1699 liradan 8575 haziranda girer stoklarımıza dedi gorevli 8575 kayseride bayilerde yok nasıl bir satış politikası bu bayide olmadıgı gibi e magazada da yok
  • VESTEL 3D SMART 42PF8575 106 EKRAN LED TV satın almak istedim fakat bayisi bulamadı ve en sonunda da bana döndüklerinde arızalı çıktı üretilmiyor deniliyor. Bilen varmı arkadaşlar
  • bameas kullanıcısına yanıt
    müsteri hizmetlerini aradım 9.seri çift ekran teknolojisinin 106 cm yok dediler ben ondan almak istiyordum. Fabrika ne tuhaf halbuki her seçeneği sunması lazım. sitesine girdim orada da hata veriyor mesaj gönderemiyorum.
  • hasbir H kullanıcısına yanıt
    8575 üretimine devam ediliyor. Stoklarda olan problem nedeniyle geçtiğimiz haftalarda bayilerde yoktu.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.