Şimdi Ara

Vestel 3D SMART 42PF8060 Nasıldır? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
705
Cevap
9
Favori
87.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lazpanyol

BİRİ ALLAH RIASI ICIN YAZILIM SURUMUNUN FOTOSUNU CEKSIN

Hiç fotoğraf yada video çeken yokki, bugün vestel bayisine uğradım, eski modeller vardı, istediğim modelide göremedim. Bu gidişle Philips 6877 alacam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coderMX

quote:

Hiç fotoğraf yada video çeken yokki, bugün vestel bayisine uğradım, eski modeller vardı, istediğim modelide göremedim. Bu gidişle Philips 6877 alacam.

VESTLIN YAZILIM OLAYI BERBAT WEB BROSER BILE YOK BENDE.GUNCELLEMIYOR KENDINI PHILIPS LG SAMSUN BU KONUDA IYI
  • quote:

quote:

quote:

VESTLIN YAZILIM OLAYI BERBAT WEB BROSER BILE YOK BENDE.GUNCELLEMIYOR KENDINI PHILIPS LG SAMSUN BU KONUDA IYI

Sizdeki vestel'in hangi modeli?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sizdeki vestel'in hangi modeli?

42pf7017

• Vestel'in yaptığı bir mantıksızlık, 2 tane skart girişi koyuyor, hiç koymasa daha mantıklı olurdu yada 1 adet skart girişi koysa daha iyi olur. 2 usb yerinede 3 yada 4 usb girişi koymalıydı.

Vestel 3D SMART 42PF8060 Nasıldır?

Bu resimdeki web browser özelliğinin olduğu görülüyor:

• quote:

Vestel'in yaptığı bir mantıksızlık, 2 tane skart girişi koyuyor, hiç koymasa daha mantıklı olurdu yada 1 adet skart girişi koysa daha iyi olur. 2 usb yerinede 3 yada 4 usb girişi koymalıydı.

ben eskı yazılımda acıyordum artık olmuyor zaten kullanışlı degıldı

• Biz de isterdik yerli malı yurdum malı herkes onu kullanmalı ama paranın sokağa atılmaması gereken bir dönemdeyiz, herkes aldığı zaman en iyisini almak istiyor alabileceği.Ve bu kesinlikle Vestel değil. Fiyatlarını bilmiyorum ama benzer aralıklardaysa 42PFL6877 bakabilirsiniz.Vestel'den sonra Philips'in Smart 3D LED TVleri çağ atlamışınız gibi hissettirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkangl

Biz de isterdik yerli malı yurdum malı herkes onu kullanmalı ama paranın sokağa atılmaması gereken bir dönemdeyiz, herkes aldığı zaman en iyisini almak istiyor alabileceği.Ve bu kesinlikle Vestel değil. Fiyatlarını bilmiyorum ama benzer aralıklardaysa 42PFL6877 bakabilirsiniz.Vestel'den sonra Philips'in Smart 3D LED TVleri çağ atlamışınız gibi hissettirir.

Aynen :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yorumları yazanlar Vestel kullanıcısı mı?

• quote:

Bu yorumları yazanlar Vestel kullanıcısı mı?

Ben vestel kullanicisiyim yazilimi gelismeli

• bugün vestel bayisinden 1580 e pazarlık yaparak aldım. Lg 640 dan da 660 dan da daha net sd yayınlarda. 3d si daha iyi . Görüntüsü daha sık. Tavsiye ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: vahapcemil

bugün vestel bayisinden 1580 e pazarlık yaparak aldım. Lg 640 dan da 660 dan da daha net sd yayınlarda. 3d si daha iyi . Görüntüsü daha sık. Tavsiye ediyorum

Oooo hocam hayırlı olsun, yoğun gitme gelmelerden sonra en sonunda bu tv ye geçmişsiniz. Umarım çocuklarınızla problemsizce izlersiniz. İlk düşündüğünüz rakama göre 280 lira farketmiş ama, nihayetinde bir kez alınıyor... Muhakkak ve muhakkak sabitlenmiş bir dijital kamera ile SD yayın fotoları çekerek foruma koyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: !brahim

quote:

Orijinalden alıntı: vahapcemil

bugün vestel bayisinden 1580 e pazarlık yaparak aldım. Lg 640 dan da 660 dan da daha net sd yayınlarda. 3d si daha iyi . Görüntüsü daha sık. Tavsiye ediyorum

Oooo hocam hayırlı olsun, yoğun gitme gelmelerden sonra en sonunda bu tv ye geçmişsiniz. Umarım çocuklarınızla problemsizce izlersiniz. İlk düşündüğünüz rakama göre 280 lira farketmiş ama, nihayetinde bir kez alınıyor... Muhakkak ve muhakkak sabitlenmiş bir dijital kamera ile SD yayın fotoları çekerek foruma koyun

eyv ustam. Bir iki güne güzel fotolu bir inceleme koyacağım . Bende çok araştırdım bu tv hakkında inceleme çok az farkındayim. Vatan ve teknosada onlarca tv inceledim. Smart özelliğini internetim olmadığı için kullanamadım ama sd ve 3d yayında vatan ve teknosa da 1700 lu fiyatlara kadar incelediklerimden kesinlikle üstün. Tipi de üstün bence ama tabi lt göreceli bir düşünce :) en yakın vestel bayisine gidin görün inceleyin öyle karar verin. Benim veya başkalarının laflarına çok da itibar edilmemeli bence. Tavsiye mutlaka alınmalı tabiki ama görüp incelemeden de karar verilmemeli

• bende alışveriş merkezinde gördüm. beğenmedim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emrelim

slm arkadaşlar lg plips samsung sony panasonic bu modellerle ????? vesteli fiyat acısından kıyaslayayım siz siz deyerli kardeşlerime şimdi vestel 8060 modeli tartışılmaz bir modeldir yazdıgım şu diyer markalardan bir gömlek fazladır şimdi bu vestel42pf8060 yazıyorum 3d var vifi var 600 hz var klavye seti takılıyor skype icin kamera takılıyor karanlık sahnede sadece el fenerinden cıkan ışıgı gösteriyor bu samsungta 4000 4500 liralık modellerde var artı ????? şu an hic bi televizyonda olmayan ???java siprint??? desteyi nedemek java vepte sıkıntılı bazı sitelere girememek????????????? mesela samsungta online tv ve online randuvu alamassınız online her radyoyu dinleyemessiniz daha eksiklerini daha konrol etmek lazım kim bilir daha neler eksik artı kalvyesi150 lira keamerası 400 liravavestelin klavyesi 50 lira hd kamerası 100 lira vestel artı tablete smart center yazılımı sayesinde görüntü aktarabiliyor yayını o anda farklı odada izleyebiliyorsunuz daha yazacagım cok şey var ama şimdilik şunu derim vestel 42pf8060 yada47pf8060 vestelin bu modelini alın bir sürü yerli uygulama vesteli özellikle bu modelle kıyaslanacak bir ürün yoktur panel konusuna gelelim pnasonik lg ortak panel kullanır vestelde lg le ortak kullanır yardımcı olmuşumdur umarım

Peki, LG paneli kullandığına göre pasif 3D gözlük var. Doğru mu anladım?

vestelin tüm 3d modelleri pasif gözlük.

• quote:

Orijinalden alıntı: sansar61

quote:

Orijinalden alıntı: ozbar

DTS Yİ NASIL ÇÖZDÜNÜZ ACABA BENDE SES ALAMIYORUM DTS OLUNCA

TV'nin optik ses çıkışından ev sinema sisteminin optik girişine bağlantı yaptım. TV'nin menüsünden ses çıkışını PCM olarak seçtim. Ev sinema sisteminden optik girişi seçtim DTS sesleri almaya başladım. Hepsi bu kadar.

Ev sinema sistemi olmadan DTS sesleri çözmüyor mu?
  • Hapsi kendi kullandıgım tv den , dedigim gibi ben çok memnunum , alacak arkadaslar ne olursa olsun urunu vestel mazasında incelemeden karar vermesinler

Gözlukleri , hd ve hd ılmayan kanallardaki performansı , menusu böyle , ( kanal d ve star hd degil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahapcemil -- 10 Şubat 2013; 22:30:39 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sansar61

quote:

Orijinalden alıntı: ozbar

DTS Yİ NASIL ÇÖZDÜNÜZ ACABA BENDE SES ALAMIYORUM DTS OLUNCA

TV'nin optik ses çıkışından ev sinema sisteminin optik girişine bağlantı yaptım. TV'nin menüsünden ses çıkışını PCM olarak seçtim. Ev sinema sisteminden optik girişi seçtim DTS sesleri almaya başladım. Hepsi bu kadar.

Ev sinema sistemi olmadan DTS sesleri çözmüyor mu?

Ne yazık ki çözmüyor. Bende LG Bluray'li ses sistemi vardı ona bağladım sesleri ona gönderiyorum çözdü. LG'nin oynatmadığı tüm MKV'leri oynattı ve Alt yazılar kesinlikle çok başarılı ve alt yazı kaydırma özelliği de var.

• quote:

Vestel'in yaptığı bir mantıksızlık, 2 tane skart girişi koyuyor, hiç koymasa daha mantıklı olurdu yada 1 adet skart girişi koysa daha iyi olur. 2 usb yerinede 3 yada 4 usb girişi koymalıydı.

Televizyon USB HUB desteklemektedir. 2 adetten 8 adet'e kadar yükseltmeniz mümkün. 5'liralık usb hub işimi görüyor. Ayrıca TV kesinlikle WEB BROWSER'a sahiptir. Kablosuz mouse desteği ile internette dolaşmak çok kolay oluyor. Şuanda TV'nin üzerindeki son yazılım versiyonu 2.1.1f dir.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkangl

Biz de isterdik yerli malı yurdum malı herkes onu kullanmalı ama paranın sokağa atılmaması gereken bir dönemdeyiz, herkes aldığı zaman en iyisini almak istiyor alabileceği.Ve bu kesinlikle Vestel değil. Fiyatlarını bilmiyorum ama benzer aralıklardaysa 42PFL6877 bakabilirsiniz.Vestel'den sonra Philips'in Smart 3D LED TVleri çağ atlamışınız gibi hissettirir.

Philips ve LG TV Kullanan birisi olarak şunu söyleyeyim, görüntü kalitesi olarak birbirlerinden en ufak fark yok. Hepsi pasif gözlük teknolojisi kullanıyor ve hepsinin paneli de LG'ye aittir. Ön yargılarınızı yıkın lütfen
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.