Şimdi Ara

VERİLER ŞİFRELENDİ AÇAMIYORUMMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayarımdaki bi dosyanın özelliklerini şu dekilde geğiştirdim
    (veriyi korumak için şifrele) sonrada budosyayı açamadım
    bu dosyayı nasıl açacam acaba
    hep bana arşiv bulunamadı diyor

• Arkadaşım,
    İşletim sistemini (XP Pro, XP Home Edition; 2000; NT; 98; Linux ...) ve dosya sistemini (NTFS; FAT32...) belirtirsen sana yardımcı olabilirim.

Saygılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaanraso

Arkadaşlar bilgisayarımdaki bi dosyanın özelliklerini şu dekilde geğiştirdim
    (veriyi korumak için şifrele) sonrada budosyayı açamadım
    bu dosyayı nasıl açacam acaba
    hep bana arşiv bulunamadı diyor

geçmiş olsun eğer win işletim sistemindeki şifreleme metodunu kullandıysan ve windowsa format atmış veya kullanıcı şifreni değiştirdiysen geri dönüşü yok çünkü windows şifrelediğin klasörü senin kullancı adı ve şifrene göre eşsiz bi kod vererek dosyayı bozar sen ancak kendi adınla girersin format atmadan önce mutlaka sana ait sertifikayıu dışarı çıkarman gerekirdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: hackerfriend

Arkadaşım,
    İşletim sistemini (XP Pro, XP Home Edition; 2000; NT; 98; Linux ...) ve dosya sistemini (NTFS; FAT32...) belirtirsen sana yardımcı olabilirim.

Saygılar.

bu arada fat dosya sistemlrinde encrypt (şifreleme) özeliği yoktur hatırlatmak istedim
  • Eğer format atmadıysan bunu yaptığın kullanıcı adı ile giriş yaparak sorunu çözebilirsin. Ama eğer format atmışsan cd den çalışan bir linux sürümü bul. Pardus Knoppix gibi onunla verilerine tekrar erişebilirsin. sorun çıkmaz.
  • Valla bende aynı durumla karşılaştım, ben dosyaları şifrelememiştim ki nasıl şifrelenmiş anlamadım. Linux tan başka çaresi yok diyorsunuz yani...
  • arkadaşlar yeni bir topic açmayayım dedim buradan sorayım ben de,

dosyalarım şifreliydi , ancak formattan önce sertifikamı aldım. Sertifikadaki sha1 şifrem ile şifrelediğim dosyanın görülebilmesi için gereken sha1 aynı. Şimdi bu sertifikayı "Al" diyorum , ancak yine de o dosyayı açamıyorum. Ne yapmam lazım ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.