Şimdi Ara

Vergisiz (100cc Altı) Scooter Önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
17.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vergisiz olması için 100cc altı scooter arıyorum.
    Honda Today 50'ye baktım ama en fazla 60 gidiyormuş ve 2 kişiyi zor çekiyormuş. O yüzden vazgeçtim.
    En fazla 3000 TL civarı olabilir.

• http://www.stmax.com.tr/mega100.asp?id=2

9-10 lirayla 100 km yol gidebilir.

fabrika değeri 100 km de güncel yakıt fiyatları ile 6.5 liradır ama siz onu 10 yapın garanti olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 6 Mart 2013; 0:26:39 >
  • Teşekkür ederim ama scooter tarzı bir şey arıyorum.

Mondial 100 RT
    Mondial 100 Loyal
    Kanuni Ruby 100

bunlardan hangisi iyidir? Bunlardan birini almayı düşünüyorum.
    Mesela, 100 km'de kaç litre benzin yakarlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiend -- 6 Mart 2013; 0:53:36 >
  • motoran vento yada bakın isterseniz 97 cc vergisi yok diyolardı mondiyal loyal ventoya benziyor
  • Dış görünüş olarak Mondial 100 RT'yi beğendim. Sizce alınır mı? Bir de, yakıt tüketimini bilen var mı?
  • Mondial 100 RT ne motormuş nette yakıt tüketimini bulamadım bir türlü. Bana baya eski model gibi geliyor bu. Mondialin eski modellerinde baya sıkıntı yaşayanlar var diye duydum.
  • Bws 100
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

Bws 100

BWS'de vergi var.
    Araştırdığım kadarıyla, Kuba Hasat 100 iyiymiş.
  • 100 cc altı bir cub al gitsin innova ya da kymco
  • Bende scooter bakiyorum alanyada yasiyorum ve süreli ihtiyaç 100 luk vergisiz bisey olsun dedim Honda canin istiyor ama çok pahali 4500 TL lerde mondialler Nasil bilgi verebilecek olan arkadaş varmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslanOzZzY -- 17 Ağustos 2014; 16:08:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslanOzZzY

Bende scooter bakiyorum alanyada yasiyorum ve süreli ihtiyaç 100 luk vergisiz bisey olsun dedim Honda canin istiyor ama çok pahali 4500 TL lerde mondialler Nasil bilgi verebilecek olan arkadaş varmi

Modiali boşver bence kardesim 100 cc alti baktigin için vitello life almani öneririm kullananlar gayet memnunlar.ayrıca motorun hiç yakmadigini soyluyorlar ve asya mondial gibi dökülme olmuyormuss

• quote:

Orijinalden alıntı: bombacimülayim

quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslanOzZzY

Bende scooter bakiyorum alanyada yasiyorum ve süreli ihtiyaç 100 luk vergisiz bisey olsun dedim Honda canin istiyor ama çok pahali 4500 TL lerde mondialler Nasil bilgi verebilecek olan arkadaş varmi

Modiali boşver bence kardesim 100 cc alti baktigin için vitello life almani öneririm kullananlar gayet memnunlar.ayrıca motorun hiç yakmadigini soyluyorlar ve asya mondial gibi dökülme olmuyormuss

saol onerın ııcn kardesım vitello italyanmı hıc duymadım bi arastııryım. piaggo kymco yamaha var onlarda pahalı yaw bi scooter a 5000 lıra vermejk hıc mantrıklı gelmıyor bana ama baska yol yokmus gıbı goxzukuyor

• Arkadasim yas kac??boyun kac??
     Vergisiz (100cc Altı) Scooter Önerisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bombacimülayim -- 25 Ağustos 2014; 13:56:04 >
  • bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    180 yas 30 kardesım kucuk today vespa tarzı bısey degıl tabıkı baktıgım.. bu pıyasadakı 100luk motorların cogu 97 cc vergısızmıs onu ogrendıkte, honda spacy 110 var bu vergısız mı bulamadım bılgısı olan? yaw bu alette 5200 tl arkadas alanyada almayanı dovuyorlar sanırım yada bayı bedava verıyor herkeste bundan war sanki HONDA almasam döveceklermis gibi hissettim herkeste honda olunca diğerlerini kullananlar niye almıs o zaman dedirtti ? illa honda yamaha piaggo mu almak lazım ?
  • illa honda yamaha almak sart degil tabi ama butcesi elverenler yok motorum döküldü anam zincirim koptu vay efendim ondisk yamuldu ya da motorumdan niye ses geliyo gibi şeyler dememek icin bastan parayi basip honda yamaha aliyor :-)

Haa sakin cin motorlarini kucumsedigimi ya da kotuledigimi sanmayin bende kisa zaman sonra bi cinli scooter alicam malum butcem yetersiz.Hatta bazi arkadaslarim var yillardir cin kullqniyor simdiye kadar bi tık bile demedi diyorlar motor. ama bazi arkqdaslarimda var mahalleden cin aldılar iki ay sonra eksozu dustu motorun.YANI BANA KALIRSA CIN MALI MOTORLAR BIRQZ SANS ISI GIBI. coj iyi de cikabilir yillqrca kullanirsiniz kotude cikqbilir iki aya bikarsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bombacimülayim -- 27 Ağustos 2014; 12:48:26 >
  • bu arada spqcylerin vergisi var. cin dusubursen bi arkadasim kuba cita kullaniyordu cok memnundu.

hadı ya bak bunu bılmıyordum. mılletın parası cok demekkı spacy 110 5240 tl + 400 masraf bende veremem o parayı. yaw memlekette herkes mondıal kullanıyor hıc daha kotu berbat dıyenı duymadım cup scooter her cesıdınden kullanırlar ama alanyada herkes hondacı :D ya ıkıncıel kelepır bulcaz yadaı boyle giderse elektrikli alcam vergı yok ehlıyet derdı yok baska sansım kalmadı sanırım :D
  • ama o da 5240 tlyi hakediyor :) motoran ventoya bakablrsn iyi motordur hemde vergisiz 97 cc

Vitello önermişti bi arkadaş ona bakiyim diyorum güzel motora benziyor italyanmi cin mi cozemedim ama :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.