Şimdi Ara

Verbatim 1TB External Harddisk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
8.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Verbatim 1TB external harddisk tavsiye edermisiniz? E-sata ve usb arabirimine sahip. Harddiski wd'ymiş.

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=100225&productid=bd850782

• Verbatim in üreticisi Mitsubishi Chemical Company. Alanında çok iyi bir firma. Bence kalitelidir.
  • arkadaşlar ben de bu ürünü gözüme kestirdim ancak sitesinden önbellek olarak 8 MB ya da üstü yazmışlar ona biraz canım sıkıldı.. eğer alıp kullanan veya inceleyen varsa yorumlarını esirgemesinler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-62091E307 -- 30 Ekim 2008; 16:37:08 >
  • ya bu kadar büyük boyutlu hdd ler beni korkutuyo.icindeki bilgileri koyucan bi de bişey olacak yandın
  • Verbatim HDD kullanmadım ama yinede öneriyorum.

Diğer alanlardaki başarısı meçhul.

Bu alandada yavaş yavaş yükselir diye düşünüyorum.
  • quote:

Meçhul derken

Verbatim bence de cd dvd piyasasında oldukça başarılı bi marka olmakla beraber bu işin de altından kalabileceğine inanıyorum, inanmak istiyorum
  • cevaplar için saolun okudukça içim açıldı ayrıca şu önbellek muhabbetine takılmasaydım alacaktım da vatan ın sitesinde 32 MB diyor verbatim in kendi sitesinde 8 MB ya da üstü yazmışlar sizce kaç mb dır ya da doğru bilgiyi nerden bulabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-62091E307 -- 30 Ekim 2008; 20:34:59 >
  • Takılmayın ona 8-16 arasında ki farkı hissedemezsiniz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sh33p3r

quote:

Meçhul derken

Verbatim bence de cd dvd piyasasında oldukça başarılı bi marka olmakla beraber bu işin de altından kalabileceğine inanıyorum, inanmak istiyorum

İyi anlamında söledim.

• önbellek konusuna takılmamın sebebi harddiski arşiv yapmak ve divx player a bağlayıp film izlemek için kullanıcam ve film izlerken takılma olmasını istemiyorum (şuankinde böyle bi sorunum var) ondan dolayı önbellek benim için önemli
  • quote:

Orjinalden alıntı: anonymm

önbellek konusuna takılmamın sebebi harddiski arşiv yapmak ve divx player a bağlayıp film izlemek için kullanıcam ve film izlerken takılma olmasını istemiyorum (şuankinde böyle bi sorunum var) ondan dolayı önbellek benim için önemli

İşte hdd deki önbellekten kaynaklanmıyor o takılma, o takılmanın sebebi divx playerın usb 1.1 olmasından kaynaklanıyor. Hdd nin önbelleği farklı bir kavram, yanlış yere takılmışsın. Önbellek 128mb olan hdd de bulsan alsan belli bir bitrate in üstündeki filmlerde takılma olur divx playerın usb 1.1 olmasından kaynaklı...
  • Cevap ve bilgilendirmen için teşekkür ederim.. peki ne yapmamı önerirsiniz? Ayrıca hdd almam da gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: anonymm

Cevap ve bilgilendirmen için teşekkür ederim.. peki ne yapmamı önerirsiniz? Ayrıca hdd almam da gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum..

Hiç takılmadan hdd dekileri oynatsın diyorsan ona uygun divx player bulacaksın usb 2.0, bu filme göre de değişir daha düşük bitrate li filmleri hiç takılmadan oynatabilir, ama belli bir bitrate in üstündeki filmlerde mutlaka takılır bu sadece hdd nin performansı ile ilgili değildir. Tabiki hdd nin rpm hızı da etkiler ama o durum kaynağı usb 1.1.

Bir çok kişi aynı sorunu yaşıyor tek çözüm yüksek hızlı en az 7200 rpm hdd ve usb 2.0 girişi olan divx player...
  • Bimex te bugün 257 YTL...kaçırmayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: incele

Bimex te bugün 257 YTL...kaçırmayın

Bende alıcam 1 tB kampanya bekliyorum Seagate 1 Tb hepsiburda da 267 ytl, Verbatim 257 ytl. Seagate daha iyi gibi gözüküyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mixenon

quote:

Bende alıcam 1 tB kampanya bekliyorum Seagate 1 Tb hepsiburda da 267 ytl, Verbatim 257 ytl. Seagate daha iyi gibi gözüküyor...

nerde 267 ytl seagate link atarmısın
  • quote:

Orjinalden alıntı: colddplay

quote:

Orjinalden alıntı: Mixenon

quote:

nerde 267 ytl seagate link atarmısın

http://www.hepsiburada.com/seagate-32mb-7200rpm-freeagent-desktop-3.5-tasinabilir-disk-/productdetails.aspx?categoryid=100225&productid=bd850783

en son baktığımda 267 idi şimdi 272 olmuş, dolara göre değişiyor 3-5 ytl...

• Bugün Verbatim 1 TB ı aldım 257 YTL ye.Cok şık kutusu var.Aliminyum ve plastik karışımı.Hızla ilgili söylenecek fazla 1 sey yok 2.0 ın max. hızı ile sınırlı tabiki.Acaip sesiz ve içinde WD var.
  • ben kimseye verbatim tavsiye etmiyorum.bende almıştım şuan 4 ay oldu..5 sn bekliyor.ondan sonra açıyor.
  • genelde sessiz oluyorlar ya ondan güzel oluyor :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.