Şimdi Ara

Venom | Ekim 5, 2018 | Ruben Fleischer (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
11
Favori
38.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: victor zsasz

Ulan ne kadar kötü olabilir ki.Black panther filminde eleştirmenler ağızlarından salya akıta akıta övmüşlerdi sandık acayip iyi bir şey geliyor; sonra vasat bir film çıktı karşımıza.Tamam bende acayip iyi bir şey beklemiyorum ama marvel filmleri çok mu iyi aga en kötü onlar gibi vakit geçirmelik bir film olur.Bir de bahsedilen lady gaga filmi durumunu inceledim şununla karşılaştım bende
    Öyle deme Disney iyi besliyor eleştirmenleri. Her marvel filminin notu niye standart olarak yüksek sanıyorsun?

• Film kötü diyenlere katılmıyorum ilk film olmasına rağmen ben beğendim. Spiderman homecoming i öve öve bitirememişlerdi, bana sorarsanız rezalet bi filmdi. Tom hardy role cuk oturmuş, venom ile mükemmel bi ikili olmuşlar iç çatışmaları harikaydı.

riot lider/tanrı kompleksi olduğu için doktoru, venom kendisi gibi ezik olan eddie yi, carnage ise kendisi gibi psikopat olan bi katili seçiyor bu detay çok hoşuma gitti.

İyi bi seri başladı diğer filmlerden çok umutluyum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tom Hardy'nin performansı müthişti.

Ha bu arada; "We are Venom"
  • gidilir mi?
    yoksa spider man 3'ü 2007'de sinemada izlemiştim
    güzel bir anı olarak mı kalsın?
  • ben beğendim hiçte öyle gömülecek kadar kötü değil tom hardy resmen şiir gibi oynamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePassenger

gidilir mi?
    yoksa spider man 3'ü 2007'de sinemada izlemiştim
    güzel bir anı olarak mı kalsın?
    O filmi unutun çok farklı olmuş.

Bence gidilir.
  • Ben beğendim. Çok fazla abartmışar kötü diye.

• Geçenlerde gittim güzel filmdi youtube da sevilmeyen marvel filmi gibi bir video vardı bu film hakkında, vasat sandım ama izledim çok hoşuma gitti.Film açlığım biraz dindi, bildiğiniz üzere artık film kıtlığı var sinemadaki filmler anlamsız geliyor bana.Mesela 2011 e kadar dolu dolu güzel filmler vardı, Ten Ten, ejderha dövmeli kız (izlemedim bunu), Ayı Yogi(biraz çocuksu ama kulvarında iyi hakkını yemeyelim), Kurtlar vadisi pusu, Twilight gibi.

• İzleyici kitlesi olarak ergen ve altını hedef alan bir film ona göre gidin
  • çok hızlı gelişdi flim hele o roket kalması ile riot piyasaya çıkması sanki bi çıkim gidip gelim gibi olmuş
  • Dusuk butceli 1 saatlik kisa film gibiydi. Senaryo o kadar kliseki kusucam artik.

ama devam filmleri icin umutluyum Venom Eddi cok iyi ikili oldular
  • Arkadaşlar filme gitmeyi planlıyorum, tavsiye eder misiniz? daha önce hiç Marvel filmi izlemedim bu arada, bu ilk olacak.
  • Moving On kullanıcısına yanıt
    hocam film marvel değil sony pictures yapımı.
  • Moving On kullanıcısına yanıt
    İlk defa Marvel filmi izleyeceksen bu filmden başlama.
    Kötü bir deneyim olabilir.Daha kaliteli yapımlardan başlayabilirsin.
  • flimden çıkınca kendimi 2007 örümcek adam flimden çıkmış gibi zannettim
  • 2D dublaj mı 3D altyazı mı? 3D'den nefret ediyorum,dublaj kötü mü?
  • filmin mantık akışını bozan birkaç şey dışında çok beğendim. önemli olmasada insan takılıyor yahu

kadın profesörün kameralara bakılacağını bilmeden bizim elemanı labaratuvara sokması ve virüs yaşlı kadına girdiğinde sırtından fırlattığı bıçakların montu delmemesi
  • Ben beğendim güzel olmuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • açıkcası 10 üzerinden 5-6 arası bir puan vereceğim film olmuş. çizgi roman takip eden birisi olarak senaryoyu pek beğenmedim ama filmi izlerkende ufff çok sıkıldım çıkayım filmden diye düşünmedim.
    senaryo tırt olaylar çok oldu bittiye gelmiş ama yinede izlettirdi kendini bi şekilde. ha bi daha izlermiyim izlemem bence ama vasat ötesi değildi iç güveysinden halliceydi gibi biraz.
  • Ya birader biliyorum.
    Arkadaş film başlarken ki Marvel logolu film demek istiyor.
    Siz de hemen sazan gibi atlıyorsunuz yok Marvel yapımı değil Sony diye.
    Ulan hala neyin inadı yada neyin bilmişliği anlamadım ki.Ne kadar Sony yapsa da film başlarken orda Marvel çizgi romanlarının animasyonu geçiyor sonuçta.Yani Marvel'in hikayelerini, karakterlerini vs anlatıyor.
    Lafım sana değil.Hemen Marvel filmi deyince "yolnoz o fox yopomo morvol değol" atlayanlar çok etrafta onun için yazmak istedim.
    Genel izleyici kitlesinin böyle bilmesi çok normal.Anlayın artık sizde.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.