Şimdi Ara

Venezuela Bolivarı bozdurmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
18.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba elimde yüklü miktarda venezuela bolivarı var. Bunları bozdurmak tlye çevirmek istiyorum lakin kimse bozmuyor. Anlamsız bir şekilde. Konuyla ilgilenen ve ya yol gösterebilecek kimse var mı acaba ?

• Mrb bankalarla görüşebilirsin ? yada olmadı bitcoine çevirmeyi dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: isletenmuhendis

Arkadaşlar merhaba elimde yüklü miktarda venezuela bolivarı var. Bunları bozdurmak tlye çevirmek istiyorum lakin kimse bozmuyor. Anlamsız bir şekilde. Konuyla ilgilenen ve ya yol gösterebilecek kimse var mı acaba ?

Banada geldi bozdur diye gurcu bankalarda bozmuyor elinde ne kadar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: isletenmuhendis

Arkadaşlar merhaba elimde yüklü miktarda venezuela bolivarı var. Bunları bozdurmak tlye çevirmek istiyorum lakin kimse bozmuyor. Anlamsız bir şekilde. Konuyla ilgilenen ve ya yol gösterebilecek kimse var mı acaba ?

Venezuella biraz korsan bi devlet rogue state der yabancilar ayrica o parayla venezuelladan petrol aliniyor Türkiye'de bozdurman cok zor .hatta ciddi ciddi bu isi kovaliyan aracilar var.cok dikkat et basina is bile alirsin.
  • Bundan 5 yil once Caracas dan Miami ye donerken elimde artan bolivarlar ile Dolar almak istedigimde doviz bufesi sadece dolar bozdurabilecegimi soylemisti, yani anlayin Venezuela da bile kimse bolivar istemiyor. Ben de Duty free den kazik mazik parfum almistim mecburen.
  • kapalıçarşıda çeviriyolar
  • havalanındaki dovizciye sordunuz mu?
  • hocam peki doviz bürolarında suudi arabistan riyali bozarlar mı ? Elimde bir tek kağıt para var 500 riyal . Sanırım 445 tl gibi bir para ediyor .
  • sadece merkez bankası bozuyor. Fakat bildiğiniz gibi bolivarın kara borsası vardır. Merkez bankasından bozarsanız %50'den fazla zarar edersiniz. Çok yüklü miktarda paranız varsa venezüelada sarraf vs. gibi yerlerde bozun, türkiyede iç olur o para.
  • merhana. bende bozdurmak istiyorum bolivar parasını. nasıl yaptınız yapan varmı. yardımcı olurmusunuz. hiç bir yol bulamadım.
  • bankalardan online neden yapilmiyor bu islemler
  • Paranın değeri epey düştü umarım bozdurmuşsundur.
  • Hakkaten ne oldu Bolivar'a böyle? Serbest kur'a falan mı geçtiler acaba özellikle eon zamanlar da belki %1000 artış var. 500$ ile Venezuela da lüks bir daire satın alabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Hakkaten ne oldu Bolivar'a böyle? Serbest kur'a falan mı geçtiler acaba özellikle eon zamanlar da belki %1000 artış var. 500$ ile Venezuela da lüks bir daire satın alabilir miyiz?
    Enflasyon aldı başını gitti. 500 Dolarla Venezuela'ya gitsen büyük ihtimalle seni öldürsen bir şey alamazsın.
  • Cüneyt Özdemir kanala video yüklemiş onu bir izleyim de öyle düşüneyim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Cüneyt Özdemir kanala video yüklemiş onu bir izleyim de öyle düşüneyim :D
    Ben de bakarım vakit olunca, doları sabitlemişler 10 bolivara ama parayı Türkiye'de bulamadım ben.
  • Eger hayla elinde varsa ben alirim
  • Venezuella parası almak istiyorum elinde olan varsa bana satabilir
  • bazarov0734 kullanıcısına yanıt
    Venezuela bolivarı almak istiyorum İstanbul’da bolivara çeviren döviz varım ?
  • Ben almak istiyorum Bolivya parası nereden alabilirim veya Bolivya’sı olan varsa ben alıcam kim bozdurmak istiyorsa söyleyin bana alıcam hepsini
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.