Şimdi Ara

Vedat Muriqi Takip | Ana Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Burada özel olarak Vedat in kalitesini ve oyun stilini anlatalım ki yeni nesil FB li kardeşlerimizin Vedat i kötülemesinin önüne geçelim. Bu sene gol kralı Vedat Muriqi. Bunları buraya yazıyorum ki bilin herşeyi. Sezon sonu bitince muric e saydiranlar ben iyi futbolcuydu demiştim derler. Ben öyle yalanlara girmemek için şimdiden iddiami koydum ortaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapayzeka037 -- 27 Ekim 2019; 1:39:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gol kralı olacak adamımız Vedat muriqi, Kosova - Çekya maçında şık bir gol atarak 2-1 kazanmasına sebep oldu. On numara adamsın muriqi. Tekrar yineliyorum. Muriqi bu sezon falcao yu geçerek gol kralı olacak.

• Penaltıları da verirsek açık ara kral olur ama nedense Vedat a bırakmıyorlar

• fenerbahçeli dedenin fenerbahçeli torunu

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Penaltıları da verirsek açık ara kral olur ama nedense Vedat a bırakmıyorlar
    Ben nedense hala gol kralı olacağına inanıyorum hocam. Falcao tr de öyle büyütüldügu gibi iş yapmayacak. FB forvetleri bu sene iyi besliyor. Muriqi de iyi cezalandırıyor.

• Hemen fan konusu açılmış. Eski DH ruhu geri geliyor mu acaba.
  • 3 maçta mı yıdız oldun he Vedat kardeşim.
  • Bu adama çöp diyen fener düşmanıdır net. Kosova maçı ve bu geceki maç kalitesini gösterdi. Kral olacak adam. Yeni kral geliyor açılın.

• Dün 2 tane net gol pozisyonu kaçırdı ama attığı gol mükemmeldi.Attığı golden sonraki hırsı görülmeye değerdi.Böyle topçulara hasret kalmışız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölüyen Yürüler

Dün 2 tane net gol pozisyonu kaçırdı ama attığı gol mükemmeldi.Attığı golden sonraki hırsı görülmeye değerdi.Böyle topçulara hasret kalmışız.
    Ağzına sağlık hocam. Sonunda forvetimizi savunan birisi geldi. Son 10 senedir, azimli, hırslı, istekli oynayan bir forvete ihtiyacımız vardi. İhtiyarlari toplamış oynatiyorduk. Gol denen birşey yoktu. Muric bize ilaç gibi gelmişken hala Vedat i kotuleyenleri görmek beni üzüyordu.

Adamın azmi ve hırsına hayranım. Bence transfer olmadığı sürece kendini geliştirmeye devam ederse uzun seneler fenerde oynar.

• Ah ve vedat çiğ et yemiş diye diye parazit oldun iyice. Toparla kendini be yiğidim.

• Ne yazık ki sahada düzgün bir oyun olmadığı için beslenemiyor.Adamı ceza yayınd göremiyoruz ki sürekli geride hal böyle olunca gol atamıyor

• toplu oyundaki eksikliklerini defalarca yazdım artık yeniden yazmayım ama aslında en önemli eksiği topsuz oyunda.

Takımdaki herhangi bir ortasaha oyuncusunun kruse, ekici, zacj... onu kaleciyle karşı karşıya bırakması çok zor. Altyapı eksikliği sebebiyle pozisyon bilgisi çok zayıf, topsuz koşu için pozisyon almıyor, ortasaha oyuncusuna arapası göstermiyor...

Ayrıca bir forvetin sağa yada sola koşu yapması ve topla buluşması rakibin dengesini bozar, çünkü rakip savunmanın seti bozulmuş olur, rakipde kademelerin ve kaymaların yapılması gibi bir zorunluluk ortaya çıkar. Dolayısıyla topla buluşan o forvetin bir şekilde stoperini geçebilmesi ya da topu ceza sahasına gönderebilmesi tehlike yaratır.

Muric çok çabuk ve çok teknik olmadığının farkında, bu yüzden sağa ya da sola koşu oyununun bir parçası yapmamış zaten, bunu çok az yapıyor. yaptığnda hem ağır kalıyor, hem de birebirde oyuncu geçme yeteneği olmadığı için topu saklayıp geriye dönmek dışında yapabileceği birşey kalmıyor... Hata yapma ihtimali olan savunma yerleşiyor ve yan pas başlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

toplu oyundaki eksikliklerini defalarca yazdım artık yeniden yazmayım ama aslında en önemli eksiği topsuz oyunda.

Takımdaki herhangi bir ortasaha oyuncusunun kruse, ekici, zacj... onu kaleciyle karşı karşıya bırakması çok zor. Altyapı eksikliği sebebiyle pozisyon bilgisi çok zayıf, topsuz koşu için pozisyon almıyor, ortasaha oyuncusuna arapası göstermiyor...

Ayrıca bir forvetin sağa yada sola koşu yapması ve topla buluşması rakibin dengesini bozar, çünkü rakip savunmanın seti bozulmuş olur, rakipde kademelerin ve kaymaların yapılması gibi bir zorunluluk ortaya çıkar. Dolayısıyla topla buluşan o forvetin bir şekilde stoperini geçebilmesi ya da topu ceza sahasına gönderebilmesi tehlike yaratır.

Muric çok çabuk ve çok teknik olmadığının farkında, bu yüzden sağa ya da sola koşu oyununun bir parçası yapmamış zaten, bunu çok az yapıyor. yaptığnda hem ağır kalıyor, hem de birebirde oyuncu geçme yeteneği olmadığı için topu saklayıp geriye dönmek dışında yapabileceği birşey kalmıyor... Hata yapma ihtimali olan savunma yerleşiyor ve yan pas başlıyor
    Adamı öyle bir anlatmissin ki sanki son 10 senelik forvetlerimiz mükemmeldi muric geldi vasat bir top oynadı. Abarttigin gibi değil kardeşim. Psikolojik olarak bir yıpranma mevcut. İyi bir td ile duzelirse fena iş yapar. Bu adam üst düzey liglerde oynayabilecek bir oyuncu.

• Şaka maka Falcao geçebilir Vedatı son maçlarda eski falcao oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: James Moody

Şaka maka Falcao geçebilir Vedatı son maçlarda eski falcao oldu.
    İddia ediyorum muric Avrupa da bir takıma transfer olursa değerini daha da katlar. Takımın banko forveti olur. Onda o hırs ve azim var. Fenerbahce psikolojisi muric i de bitirdi. Fener e şu an Salah firmino gelse 1 sezon içinde Tr den koşarak kaçarlar . Potansiyeli olan adamı bile oynatamayip harcıyoruz çünkü. Ben muric de ki potansiyeli görüyorum.

Avrupa ya giderse dediklerime hak vericeksiniz.

• Hocam avrupaya gitmesine gerek yoktu.Gs'a gitse farklı şeylerden konuşabilirdik.Rizenin fanatik başkanının eseridir.

• Takım Erol bulut a tamamen teslim edilirse yamyam geri döner. Yirtici forvetimize tekrar kavuşuruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapayzeka037 -- 14 Temmuz 2020; 6:49:23 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.