Şimdi Ara

VECTRA 1.9 cdti 150 ps önerir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
14.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dün forumdan bilirsiniz astrasını satacağımız arkadaşla beraber opel milyonlarca km testi ile bu

arabayı deneme fırsatı bulduk. Yaklaşık 800 km marmara bölgesini gezdik.

Arabayı çok ama çok sevdik. Konfor. yol tutuş hoşumuza gitti. hele ivmelenmesi süperdi. Gaza basınca

araba coşuyor resmen. Sollamalarda uçak gibi birşey oluyor resmen..,,

Motor performansına resmen hayran kaldım.

Vectra 1.9 cdti 150 beygir 320 Tork

• dün ark.ıma alıoduk az kalsın..78000ytl e elegance vectra 1.9cdti..sonanda vazgectik fiyat pahalı geldi gittik superB aldık 69500e..1.9dizel 131bg siyah içi bej döşeme+full..superB cok daha üstün bir araba
  • o kadar pahalı mı yaa o araba,merco alırım daha iyi
  • Biz Vectra 1.9 cdti comfort düz için 53500 YTL fiat aldık filo indirimi ile 4 bin YTL indirimle...,
    görkem iki aracıda test ettiniz mi?

Bilmiyorum ama vectra bana çok konforlu geldi...

Motor çok sessiz. SuperB den daha üstün bir motoru var...
  • 78 nere 53 nere neden bu kadar fark oluyo arada???donanım desen hangi donanım bi ev kadar para eder anlamadım
  • 53 lük olan aslında 57500 ytl
    10 milyarlık donanım farkı vardır.
    zaten deri koltuklar 2.5 bin ytl
    xenon 1.7 sanırım
  • Oha elegance 25 milyar mı fark eder olur mu öyle şey... Birinizden birinin hatası var, taş çatlasın 5 milyar filan fark eder 5 milyar bile çok...

Superb ne kadar güzel bir araç ta olsa pır pır pır motor sesi var ve üst sınıf gibi duruyor ama değil...

Ama Superb güzel araba... Ama ölü yatırım elde kalır...

1.9ctdi çok süper bir araç ama yani 407 alsın arkadaşın 1.6 dizel tamam biraz daha az performanslı ama bence Vectradan iyi bile...Hemde bedava Vectrayla karşılaştırırsan 10 milyar fark var...
  • Antiochos
    25 milyar farkı nereden çıkardın. 9 milyar fark var sadece...Liste aşagıda.

http://fiyatlistesi.opel.com.tr/

Hiç vectra 1.9 dizeli denedin mi?
    Biz dün tam 800 km denedik. yarım saat değil tam 36 saat. Bence denemeden peşin hükümler verme.,

Solladığımız araba kalmadı yolda. 240 yaptık belki daha da giderdi. son hız çokda önemli değil ara hızlanması çok daha iyi..

1.6 pejo 407 ile arasındaki fark KESİNLKLE BİRAZ DAHA AZ PERFORMANS DİYEREK özetlenecek gibi değil.
  • 1.9 Cdti kullanmadım ama içinde bulundum.

Vectra 1.6 var.

Sonuç : Öneririm.
  • gökhan senin jantlar kaçtı 17inç mi güzel duyurodu,onlar kaça mal oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dr.Mobile

gökhan senin jantlar kaçtı 17inç mi güzel duyurodu,onlar kaça mal oldu

Jantlar 17'' 1250 YTL - 215/45/17 Lastikler 800 YTL tuttu. ( Normal alıcı fiyatı tabiki 10 senedir bu sektördeyiz o kadar par vermedik )

Orjinal jant ve lastikleride verdik alırken.
  • Passat 2.0 TDİ 140 hp Comfortline 66.400 liste fiyatı.Bİlginize...
  • Sanırım görkem 68 diyecekti yanlışlık oldu galiba. Şimdi farkettim
  • Peki vectra bodykit yapan iyi bi yer biliyo musun?ne kadar tutar 3000filan tutar mı buna jantlar dahil midir?peki 17" jantlarla konfor sorunu yaşanmıyor mu?sonuçka ince yanaklı laztik darbe emici değil ya pek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Mobile -- 2 Mayıs 2006; 20:29:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gorele2000

Antiochos
    25 milyar farkı nereden çıkardın. 9 milyar fark var sadece...Liste aşagıda.

http://fiyatlistesi.opel.com.tr/

Hiç vectra 1.9 dizeli denedin mi?
    Biz dün tam 800 km denedik. yarım saat değil tam 36 saat. Bence denemeden peşin hükümler verme.,

Solladığımız araba kalmadı yolda. 240 yaptık belki daha da giderdi. son hız çokda önemli değil ara hızlanması çok daha iyi..

1.6 pejo 407 ile arasındaki fark KESİNLKLE BİRAZ DAHA AZ PERFORMANS DİYEREK özetlenecek gibi değil.

Yok ben görkemkazanın dediğini söylüyorum o 78 diyor sen 53 tam 25 milyar...

Neyse...

Zaten Vectranın kalitesine diyeceğim 150 BG motorun yapabileceklerine sözüm yok ama demek istediğim fiyat yüksek az para değil... Tabii bahsettiğimiz kişi çok çok zengin deilse...

• bizde var

vectra 1,9 cdti elagance sunroof + deri.

geçen sene peşin 67,000 e almıştık. arabanın motoru gidişi felan iyi hoş ta çok kütük gibi araba. çukurları çok hissettiriyor ve yol tutuşu pek iyi değil. satıp yeni passat 2,0 tdi comfortline alacaktık ama araba ölü fiyatına gidiyor. o yüzden vazgeçtik.
  • ben öneririm hoşumagidiyor bu araba kendinde test etmişsin

1-konfor var demişsin
    2-performons harika diyosun
    3-yol tutuş süper diyosun

eee o zaman ne bekliyosun bu araba tavsiyemdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nolamaz -- 3 Mayıs 2006; 12:19:56 >
  • Honda Accord 2.2 i-CDTi

VECTRA 1.9 cdti 150 ps önerir misiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: alysentr

bizde var

vectra 1,9 cdti elagance sunroof + deri.

geçen sene peşin 67,000 e almıştık. arabanın motoru gidişi felan iyi hoş ta çok kütük gibi araba. çukurları çok hissettiriyor ve yol tutuşu pek iyi değil. satıp yeni passat 2,0 tdi comfortline alacaktık ama araba ölü fiyatına gidiyor. o yüzden vazgeçtik.

Arabanın yol tutuşu kanaatimce iyi geniş tabanlı lastik kullanıyorum belki onunda farkı var , 100 bin ytl lik arabada kullandım 3 bin ytl lik arabada ,bizim aracın sıfır degeri 40 bin lira civarında , o aralıkta iyi bir yol tutuşa sahip. Tabi dizel araç 10 15 bin ytl daha fazla ama bu fark motor vergi vs. den kaynaklanıyor. Yol tutuşu aynıdır tahminim , demek istedigim şu arabanın fiyatına bakıp yol tutuşunu fiyatına endekslemek yanlış olur. Vectra Gts ye binip bakmak lazım , 1.6 vectra ile aynı degildir .

• bu milyonlarca km testinden arabalar nası alınıyo ne şartlar isteniyo ve istediğin arabayı alabiliyomusun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi er9en -- 2 Mayıs 2006; 23:02:42 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.