Şimdi Ara

VDSL+ ve FİBER Modem Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar türk.net'in 35 mb. internet paketine geçtim ama modemim adsl+ olduğu için desteklemiyor interneti o sebepten ötürü 100 mb destekleyen bir modem gerekiyor bütçem en fazla 350 tl arkadaşlar. modemi çoğunlukla oyun ve film izleme için kullanacağım ne kadar önemli bu bilgi bilmiyorum ama turk netin önerdiği modem Asus DSL-AC51 bu ama daha iyisi bulunabilir diye sizlere danışmak istedim arkadaşlar
    Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bende aynı durumdayım. Galiba bazı modellerde sadece vdsl var bazılarında ise sadece fiber.

Bu durumda varsa hem vdsl hem fiber desteği olan modem almak daha mantıklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AC51 gayet yerinde bir cihaz ve Turknet uyggun fiyata veriyor açıkcası. Alternatif olarak Tenda V300, bakabilirsiniz. (Uygun fiyatlı ve çekim kalitesi iyi olup Broadcom chipsetli bir model.)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Michael Scofield M kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hocam, Turknetle iletişime geçtiğimde ac51 modelinin şuan stokta olmadığını bana kendimin temin etmem gerektiğini söylediler. Dediğim gibi online oyun oynayan film izleyen birisiyim evim 120 m2 evin her yerinde çekmesini isterim önerebileceğiniz modem nedir? Şimdi modem piyasasından hiç anlamadığım için sizlere soruyorum.
  • Xinhai kullanıcısına yanıt
    Yeni abonelere boyle bir kampanya yapip stokta yok siz alin demesi hos olmamis. En uygun n11 de olmasi lazim. 120 m2 merkezi koyarsaniz cihazi genel anlamda yeterli olur. Ac teknolojisi yayim icin degil de yayinladigi sinyalin kalitesini guclu dagitir. O yuzden guncel cihazlara sahipseniz ac51 olabilir Tp Linkin vr serisi, ya da modem arti router olarak zyxel bir modem Netgear, linksys, snylogy gibi veya Asusun router cihazlarina bakabilirsiniz hatta Tenda nin uygun fiyatli routeri beya Xiaminin 3g modeli 200 tl civari idi oldukca guzel urundur is gorebilir.

• asus- dsl ac 88u - tp linkVR2800 (NOT BU modem de wifi problemleri olabiliyor , alırsanız bunu satıcıya anlatın , size 1 günlük süre versin iade için )

Fiyatları pahalı gelebilir , ama bu modemler son teknoji dir , ileriye dönüktür.
  • Ista illa ac iştiyorum diyosan asus ac 51 ama ac önemli degil derden dsl n17u. İkiside bir birinden kaliteli modemlerdir modemden yana ısınma cekmeme kopma yaşamazsın ben senin yerinde olsam n17u tercih ederim iyi günler

• acher kullanıyorum tavsiye ederim(şirketimde)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.