Şimdi Ara

Vdsl Altyapı Fiber Dönüşüm Başladı mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

valla kafalarına göre canı ne isterse onu çekiyor dediğim gibi şuankinden farkı olmayan 3 daireli binaya çekmişti bir önceki binamızda,bizim burda bir sürü binayada aynısı yapıyorlar canı isterse fiber çekiyor daire sayısı az olsa bile bakıyosun aynı daire sayısına sahipsin ama bakır kullanıyosun  hayır sorun şurda maliyet oluşturacak bir durum yok ortada, telekom direkleri var zaten kablo o direklerden geliyor 2 direk ileride fiber dağıtım noktası oluşturmuşlar kablolar duruyor direkte oradan banada 1 kablo çekicek alt üstü ama umursayıp çekmiyor yaz olduğu için denk gelme şansım artar umarım denk gelirim o ekibe tekrardan çekerler kabul etselerid ben kutu ve kulalnılcak malzeme parasını karşılamaya razıydım adamlara maliyet oluşturmayacaktım bile

• erkaninn59 kullanıcısına yanıt
    Valla cidden bir garipler . İsteyene çekmeyip istemeyene çekiyorlar gibi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mq ne fiberii loooo... Sen cehaleti kucaklayan her türlü mağra adamlığını seven canı gönülden kucaklayan bir ülke millet ve zihniyete sahip bir ülkeye vergi veriyorsun... atatürk öldüğünde good by özgürlük,teknoloji,bilim,sanayileşme, üretim bandı teknolojileri, alt ve üst yapılar... Alayı dış ülkelerin keyfffii gelişimine bağlandı. istediğin kadar vergi ver... nasılsa bu zıbış her türlü vericek aynı parayı ne bokuma alt yapı yapıyım sermaye harcıyım. Nasılsa gidebiliceği devlet ve benzeri kurumlar yok ( var olsa dahi bu şahsı muhteremlerin şirketlerinbin yöneticileri aynı anda nasıl oluyosa bu kurumlarda da arakdaş eş dost ve yöneticileri var.Düşün özelde hizmet veren firma da çalışan biri denetmen kurumda da çalışıyor😛👌)

Koaksiyel kabloya dönmez iseler öpüp başınıza koyun secdeye yatıp havada dombalak açın.

• Daha ADSL'den VDSL'e dönüşüm yapamıyor bunlar ne fiberi Allah aşkına. Daha çok bekleriz biz...

• By_Alesia B kullanıcısına yanıt
    Evet o sorun da var.

• Benim binayada fiber kablo cekildi 2 hafta oldu

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.