Şimdi Ara

Vay bee Hizbullah İsrail'in gemisini 2 roketle vurmuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Canavarı kırbaçlıyolar başka bişi diil..
  • quazar bu vay bee yi helal olsun anlamında kullanmıyorsun umarım! memnun gibisin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Guitarist

quazar bu vay bee yi helal olsun anlamında kullanmıyorsun umarım! memnun gibisin?

memnun olmamasımı gerekli
    hizbullah a iyi demiyorum yanlış anlaşılmasın,israil e biri cevap vermeliydi ,biz izlerken birileri vuruyo
    inşaAllah devam eder hizbullah saldırıları
  • quote:

Orjinalden alıntı: wolfork

quote:

quazar bu vay bee yi helal olsun anlamında kullanmıyorsun umarım! memnun gibisin?

hizbullah a iyi demiyorum yanlış anlaşılmasın,israil e biri cevap vermeliydi ,biz izlerken birileri vuruyo

Çok yanlış düşünüyorsun,bu tür islami hareket militanları aslında batının işbirlikcileridir.

Şiddete şiddetle karşılık verirsen onlardan hiç bir farkın olmaz.Bu da öyle birşey ve bu tür militanların bu eylemleri yapması "bakın işte müslümanlar teröristtir" dedirtmekten başka bir şey de yapmaz.Ne yazık ki yapılan her eylem batının müslümanlığa karşı önyargı ve nefretle bakmasına sebep oluyor. Yapılan her eylemle onların eline bir koz geçiyor ve zavallı filistin halkına daha büyük bir şiddetle saldırmasına bahane oluyor,4 askeri kaybetmesi işine geliyor! Böylece barış yanlısı devletlerinde sözü kesilebiliyor!

Olayın bir diğer yönüde;Unutmaki biz islam devleti olarak görülüyoruz onlar tarafından ve bu tür hareketler bizimde kötü damga yememize sebep oluyor.Türkiye'nin siyasi durumunu da direkt etkiliyor.

• quote:

quote:

quote:

Çok yanlış düşünüyorsun,bu tür islami hareket militanları aslında batının işbirlikcileridir.

Şiddete şiddetle karşılık verirsen onlardan hiç bir farkın olmaz.Bu da öyle birşey ve bu tür militanların bu eylemleri yapması "bakın işte müslümanlar teröristtir" dedirtmekten başka bir şey de yapmaz.Ne yazık ki yapılan her eylem batının müslümanlığa karşı önyargı ve nefretle bakmasına sebep oluyor. Yapılan her eylemle onların eline bir koz geçiyor ve zavallı filistin halkına daha büyük bir şiddetle saldırmasına bahane oluyor,4 askeri kaybetmesi işine geliyor! Böylece barış yanlısı devletlerinde sözü kesilebiliyor!

Olayın bir diğer yönüde;Unutmaki biz islam devleti olarak görülüyoruz onlar tarafından ve bu tür hareketler bizimde kötü damga yememize sebep oluyor.Türkiye'nin siyasi durumunu da direkt etkiliyor.

ben sana katılmıyorum
    zaten İslam devletleri hariç herkes İslam devletlerinden nefret etmekteTürkiye yi seven yokki,
    o zaman sana kalırsa şiddete cevap vermeyelim israil ile abd dünyayı alsın
    hizbullah bikere Müslüman değilki,terörist
    ama şuanda onun yaptıklarıda olmasa israil kayıp vermeden 2 ülke işgal edecek
    israil mümkün olduğu kadar yıpratılmalı

• quote:

quote:

quote:

quote:

ben sana katılmıyorum
    zaten İslam devletleri hariç herkes İslam devletlerinden nefret etmekteTürkiye yi seven yokki,
    o zaman sana kalırsa şiddete cevap vermeyelim israil ile abd dünyayı alsın
    hizbullah bikere Müslüman değilki,terörist
    ama şuanda onun yaptıklarıda olmasa israil kayıp vermeden 2 ülke işgal edecek
    israil mümkün olduğu kadar yıpratılmalı

Bence olaylara duygusal yönden bakmak yerine daha politik yaklaşmak gerekir ki artık birşeyler başarabilelim

• ikiside suanda bızım en buyk dusmanlaramız bırakalım bırbırlerını yok etmeye calıssınlar(lafım hızbullahla israıl içindir)
  • haberi abartmak için uçak gemiside koymuşlar .
  • quote:

Orjinalden alıntı: _kemalist_

haberi abartmak için uçak gemiside koymuşlar .

Ağır hasar varmış:

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=32259
  • ya BİZE NE, olayı hemen din olayına sokmayın, israil filistine lübnana saldırıyor müslümanlara değil, amerika iran ı tehdit ediyor müslümanları değil, bunlar benim dinimin temsilcileri değil, bunalr benim dinimi dünyaya rezil eden araplar, bunlar müslümanlığı katliam olarak dünyaya tanıtan arap milleti, yüzyıllardır yapılan sömürü hala devam ediyor, herkes hala müslüman kardeşlerimiz israil düşmanımız kahrolsun israil, 3 dine de inanan benim için eşittir, Allah birdir, müslüman istediğini doğrasın her türlü pisliği yapsın ama ona saldırılınca müslümandır haklıdır olmaz, din sömürüsünü geçelim artık, kendileri ettiler kendileri buluyorlar
  • İyi YAPmış Helal olsun: Dinsizin hakından imansız gelir
  • quote:

Orjinalden alıntı: BatuhanK

ya BİZE NE, olayı hemen din olayına sokmayın, israil filistine lübnana saldırıyor müslümanlara değil, amerika iran ı tehdit ediyor müslümanları değil, bunlar benim dinimin temsilcileri değil, bunalr benim dinimi dünyaya rezil eden araplar, bunlar müslümanlığı katliam olarak dünyaya tanıtan arap milleti, yüzyıllardır yapılan sömürü hala devam ediyor, herkes hala müslüman kardeşlerimiz israil düşmanımız kahrolsun israil, 3 dine de inanan benim için eşittir, Allah birdir, müslüman istediğini doğrasın her türlü pisliği yapsın ama ona saldırılınca müslümandır haklıdır olmaz, din sömürüsünü geçelim artık, kendileri ettiler kendileri buluyorlar

İsrail filistine lübnana saldırıyor müslümanlara degil ifadesi cok yanlıs bence. İsrailin onlara saldırmasının nedenlerinden biri de müslüman ülkeler olmaları. Ama verilen karsılıklarda genel olarak bir yanlıslık oldugu kanısındayım ben. Sivilllere intihar saldırısı gibi eylemler yapmak dogru degil bence. İsrail de bos durmuyor tabii onlar da sivilleri vuruyorlar. İki tarafında yaptıgı hos degil savas iki asker arasında olmalı, sivillerle askerle arasında degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @pi -- 15 Temmuz 2006; 2:11:10 >

• Ne çapta füzeler atılmış?
  • İsraile layık oldukları cevap gelecek eminim, allahtan umut kesilmez..
    Terörist lakabını haketmek için suçsuz günahsız 100 insan öldürmek lazım hizbullahta israilde bunu yapmıştır ama arada deve kadar fark vardır birisi devlet öbürü grup'tur.
    Kinci yobaz abd güdümlü israil layığını bulur, allahtan tek temennim budur.
    Elimizden başka bir şey gelene kadar israile
  • Hayırdır saldırgan taraf İsrail'i mi desteklemeliyim! Küçük bir iş ama hoşuma gitti ne yalan söylyeyim. 60 sivili öldürüp aralıksız altyapıyıyı tahrip etmenin, sivil havalanını vurmanın neresi kendisni müdafaa söyler misin?
    Ayrıca İsrail'in sayısız iyilik gördüğü Türkiye'ye karşı gizli işleri onlardan nefret etmem için yeterli nedenleri sunuyor bana.

Umarım sende İsrail'in 2 tane askeri için Lübnan'a saldırdığına inanmamışsındır!!

quote:

• Ayrıca vurulan gemideki yangın halen devam ediyormuş ve İsrail'e doğru yola çıkmış..
  • @quazar sana sonuna kadar katılıyorum...
    quote:

Orjinalden alıntı: quazar

Hayırdır saldırgan taraf İsrail'i mi desteklemeliyim! Küçük bir iş ama hoşuma gitti ne yalan söylyeyim. 60 sivili öldürüp aralıksız altyapıyıyı tahrip etmenin, sivil havalanını vurmanın neresi kendisni müdafaa söyler misin?
    Ayrıca İsrail'in sayısız iyilik gördüğü Türkiye'ye karşı gizli işleri onlardan nefret etmem için yeterli nedenleri sunuyor bana.

Umarım sende İsrail'in 2 tane askeri için Lübnan'a saldırdığına inanmamışsındır!!

quote:

• Bugün televizyonda bir ortadoğu uzmanı (Resmi , uluslararası düzeyde görev almış emekli bir kişi) Hizbullah'ın neden böyle davrandığını kesinlikle anlamadığını söyledi.

Bu tavır, ABD ve İsrail'den başka hiç kimseye yaramıyor.

İki senaryo olmalı ; ya tüm dünyanın bilmediği bir şeyi Hizbullah ve Hamas biliyor, ya da ABD ve İsrail süper bir filmi vizyona koydular hepimize izletiyorlar.
  • Hizbullah TR de bizim vatandaşlarımıza domuz bağı bağlamıyor muydu, tabi öldürürken...

hİZBULLAHIN tr KOLUYDU DEĞİL Mİ O FARKLI DEĞİLDİ...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.