Şimdi Ara

Vavacars-Arabam.com-Otoplus-Otokoç-Carvak Güncel Satış Teklifleri 2022 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
45
Favori
41.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    17.000 km boyasız
    Firma=Letgo Oto+
    Ön teklif 390.000
    Nihai teklif 363.000
    Sonuç:Satılmadı
    Letgo pişmanlıktır

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kamilhan10 kullanıcısına yanıt

araçta boya değişen yoksa çok kırmışlar, %10

• Arkadaşlar vavacars da alımlar durdu deniyor ? Doğru mu?

• unnamedist U kullanıcısına yanıt

Randevu vermiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut_emmi kullanıcısına yanıt

bahsettiğim araç 1 haftadır galeride ilanda. 209 bine satılan araç bakın şimdi kaç liraya ilana düşmüş:

264.750

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2002-tr-de-sayili-115-bin-km-de-otomatik-1035458565/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 6 Temmuz 2022; 19:21:41 >
  • Cloud Nine kullanıcısına yanıt

Kardeşim araç arıyor ilanınız varsa ona göstereyim. Nakit alacak, senet sepet olmadan.

Edit: 250bin TL'ye kadar 120bin kmyi geçmemiş, pert kaydı olmayan, hava yastığı açmamış, büyük kazası olmayan araç bakıyoruz. Satma niyeti olan iletişime geçebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaptorFX -- 6 Temmuz 2022; 20:27:49 >
  • Aracın yedek anahtarı kayıp sorun çıkartırlarmı acaba?

• hirikus H kullanıcısına yanıt
    Evet, onu hemen soruyorlar, yedke anahtar yoksa ne yapıyorlar bikmiyorum ama ilk iş yedek anahtarı sormak :) fiyat kırarlar kesin anahtardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C18100B0 -- 7 Temmuz 2022; 17:53:0 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Letgo Otoplus dan yakın zamanda ekspertiz sonrası fiyat alan oldu mu?

• 2012 Seat Leon Dizel Otomatik Copa Plus 137 bin km'de aracım için Vavacars'dan 344 bin tl teklif aldım. Ama boya değişen tramer hiç bir şey sormadan teklif veriyorlar. Aracımın sağ tarafında gerçekten iett otobüsü sürme kaynaklı 3 parça değişen 1 parça boya mevcut(Fotoğrafları elimde mevcut) 8-9 bin lira civarı da trameri var. tahmini ne kadar fiyat kırılır?

• turcoblanco kullanıcısına yanıt
    Gidince öğrenirsin ne kadar kıracaklarını, burada kimse rakam veremez, vavacars günlük politika değiştiriyor, bazen alımları durduruyor, buraya dğeil en iyisi vavacarsa götürün öğrenin.

Elinizde fotoğraf olması, otobüs sürmesi veya kamyon veya tır farketmez, kendi fiyatlama politikaları sonucu ne çıkarırlarsa fiyat onu sunuyorlar sana, elindeki fotolara da kimse bakmaz orada.

• Carvak
    510 verdi ön değerlendirme
    Ekspertiz sonucu 450 dediler şaka gibi birkaç parça lokal boya gerekiyor o kadar

• Şuan için ne Vavcars ne de Letgo 500 bin ve üzeri araç teklif vermiyor.

• mahmut_emmi kullanıcısına yanıt

araç çok güzelmiş keşke forumda felan ilan açsaydınız ben bunu 220 ye bile alırdım. Az km biraz kaporta işi var ondan sonra paşalar gibi binilir.

Sonuç ne oldu acaba?

• Trink sat üzerinden arkadaşımın aracını sattık. Aslında kendi ilan verip satmak istiyordu fakat çok iyi fiyat verdiler. Aracı sattıktan sonra saatler içerisinde para hesaba yattı. Evet alıcıya göre biraz oynuyor fiyatlar ama ben sistemi çok beğendim.

• JaponDelisi J kullanıcısına yanıt
    Ne zaman sattınız

• JaponDelisi J kullanıcısına yanıt

Araç neydi? Ne kadara satın aldılar? Genelde son zamanlarda bu tarz işletmeler gerçekten çok düşük fiyat veriyorlar..

• Trinksat ölücünün de ölücüsü . 600 binlik araca 509 bin teklif

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.